Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Roxette

Oldal: 1
Dátum: 2011.07.27. 21:57:10
Az inaktívaknak 2 nagy tábora van, legalábbis az én környezetemben: akik időnként, hetente-kéthetente feljönnek, ők nem lennének kikapcsolva, lehet küldetésezni velük. És vannak, akik egyszer s mindenkorra abbahagyták, és arra sem vették a fáradtságot, hogy töröljék a megunt karaktert.
Nekem nem ez az első karim, de e régit nem hagytam ott egy szó nélkül. Elköszöntem és törlés.
Amúgy pedig gondoljuk el: a küldetések kiagyalói nem feltétlenül építettek arra, hogy szintenként a játékosok min. a fele már nem játszik. Optimális esetben az én verzióm lenne az érvényes, persze ez csak elmélet, de a küldetés-tervezésben inkább így kellett megjelennie a játéknak.
Dátum: 2011.07.27. 21:12:28
Én inkább karakterek törlésére/kikapcsolására gondolnék. Ha teszem azt fél hónapja nem jött valaki fel, akkor a rendszer kikapcsolná, automatikusan. Nem jelenne meg portya ablakban, toplistában. És ha az illető újra játszani akar majd, akkor szépen visszakapcsolja. (Akár a belépéssel automatikusan. Lehetne úgy is, hogy küld egy e-mailt a megadott címre, de az gondolom túl sok melóval járna.)
Esetleg ha már 1 éve nem jelentkezett, akkor a gép küldene neki egy figyelmeztető levelet, majd 1 hét múlva automatikusan törölné. Szerintem nem fájna senkinek ha egyszer egy éve rá sem bagózott... Ha meg mégis újra akarná kezdeni, akkor nem tilos újra regisztrálni.
Dátum: 2011.07.27. 19:34:07
Nem tudom mennyire lenne fejlesztés, de tök jó lenne, ha a szervereket időnként "kigyomlálnák". 49. szintű vagyok, és itt alig van aktív. Helyesbítek: rengeteg az olyan aki abbahagyta a játékot. Szerintem ez így nem jó. Arra az esély, hogy portyánál tudsz rabolni nagyon kicsi, már arra is, hogy olyan karakterrel találod szemben magad, aki volt fent az elmúlt héten. Nézem, és csak aktív szövetségekből támadok, de eredmény semmi. Lehet, hogy a magas szinteken jól megy a játék, de a kicsiknél döglődik, néha az az érzésem.

Ha más is írt már ebben a témában, akkor bocsi, nem nyálaztam végig a rengeteg oldalt.
Dátum: 2009.10.25. 14:36:09
Olyakor, ha nem termel LE-t a kínzókamrában lévő személy, akkor is kiírja, hogy "A kínzókamrából 0 LE áramlott beléd." Ez már nemegyszer előfordult, de hogy nem ír ki semmit, az még nem.
Dátum: 2009.10.24. 14:40:04
Okt. 22. óta úgy vettem észre, hog nem működik a kínzókamrám. Délelőtt telepakolom embekékkel, egész nap semmi vereség, és mégsem kapok egy fityinget sem.
Dátum: 2009.08.02. 14:02:23
Egy ilyen kérdést találtam:
Hány éves volt tavaly a TV2 csatorna?
Nem igazán alapműveltség, a "tavaly" meg eléggé változó, itt 2007-re mutatott.
Légyszi töröljétek!
Oldal: 1