Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Agatity

Dátum: 2012.09.25. 17:02:08
Azt nem tudom, hogy mondjuk a V1-en pontosan hány karakteren van, amiről tudok, látom, az Marcsa, Omen666, Ferko. És értem, hogy nehéz vele mit kezdeni, de akkor sem korrekt, én meg még emlékszem olyanra, amikor lecsalózta a komplett játékostársadalmat Miklós valami bug kapcsán.

Egyébként nem olyan bonyolult megnézni, Marcsa sok karaktert visz a V1-en, hacsak nem használ proxyt, akkor elég jól látszik a logokban, hogy mely karaktereket, és elég lenne erre egy szűrőt rakni, hogy ugyanazon IP-ről ne lehessen SK-t adni. Ennyi.
Dátum: 2012.09.25. 13:04:51
Oké, Cras, persze, ha nincs válasz azért magam is el tudom dönteni, hogy mit csináljak, és az alábbi kérdésem valóban sokkal fontosabb kérdés, szerintem. Legalábbis nekem meg még pár embernek - nem reprezentatív felmérés eredményeként mondom, hogy másoknak is:

Idézet: Agatity - 2012.09.21. 21:42:51
Szia Miklós,

Nem tudom, hogy a "nagy bugtalanítás" során sorra lesz-e kerítve, de szerintem fontos lenne azzal valamit kezdeni, hogy elfekvő szövetségi társak szakmányban adnak fixen segítő kezet a "fő karakternek". Ennél meg tudnám szabatosabban is fogalmazni, konkrétan is, de nincs kedvem sárdobálni, nyilván tudod, hogy miről van szó. A kérdésem, hogy kezdel-e, kezdtek-e ezzel valamit, ha igen mit, ha nem, miért nem.

Köszönettel

UI: elküldtem ezt az info@ -ra is, hogy tutira elérjen a kérdés...


Ja, persze, nem jött válasz sem mailben, sem itt...
Dátum: 2012.09.22. 15:03:17
Ja, és van még egy kérdésem az egybegyűltekhez, hogy akkor mi a konklúzió, új AF-képességek kábé mikor lesznek? Hogy kezdjek-e már tartalékolni AF-pontokat (60 fölött van már az elköltetlen AF-pontjaim száma), vagy elszórhatom igazán fölösleges dolgokra (pl. megnövelni a hordagyűlöletet, vagy a pihenés bónuszt csökkenteni, ezekre)?
Dátum: 2012.09.21. 21:42:51
Szia Miklós,

Nem tudom, hogy a "nagy bugtalanítás" során sorra lesz-e kerítve, de szerintem fontos lenne azzal valamit kezdeni, hogy elfekvő szövetségi társak szakmányban adnak fixen segítő kezet a "fő karakternek". Ennél meg tudnám szabatosabban is fogalmazni, konkrétan is, de nincs kedvem sárdobálni, nyilván tudod, hogy miről van szó. A kérdésem, hogy kezdel-e, kezdtek-e ezzel valamit, ha igen mit, ha nem, miért nem.

Köszönettel

UI: elküldtem ezt az info@ -ra is, hogy tutira elérjen a kérdés...
Dátum: 2012.08.28. 16:47:01
Szerintem a csonterősítést is számolja a toplista, legalábbis akkor én nem lennék ennyire elöl, ha nem számolná...
Sziasztok, ill. Szia Cras,

Mivel Hatsepszut úgy látom, nem olvas PM-et, ezért itt kérdezem meg, hogy ma nem lett elfogava egy kérdésem, hogy már volt.

Hadd kérdezzem meg, hogy hogyan kell keresnem akkor? Én idáig úgy ellenőriztem le, hogy szerepel-e már az adatbázisban, hogy ezt írom be a google keresőjébe: "gulag site:kvizkerdesek.hu" Így néz ki ilyenkor a kerső eredménye: http://goo.gl/3vhee

A kérdés egyébként ez volt:
Mit jelent a gulag szó?

A többnyire fából épült vidéki nyaralók orosz neve.
Munkatáborok, amelyeket a Szovjetunió területén alakítottak ki.
Egy orosz-török eredetű vízforraló eszköz, melyet leginkább teafőzőként használnak.
A Szovjetunióban 1985-ben elindított gazdasági-társadalmi reformcsomag neve.


De, hogy a topikhoz is érdemben hozzászóljak, ezt, mint következőt elfogadnátok?

Miből alakult ki a kelet-európai zsidók által használt nyelv, a jiddis?
Az újkori héber nyelvből.
A középkori ónémet nyelvből.
Az ókori arámi nyelvből.
A kora középkori ószláv nyelvből.
Dátum: 2012.07.20. 14:34:01
Mekkora szintű gyógyitalokat számít be a toplistába?
Dátum: 2012.05.19. 18:52:30
Nincs annyi célpontom, mert a velem egyező hordájút nem tudom támadni, és akit meg tudok, azok közül sem mindenkit tudom legyőzni. Mondom, nekem kb. 11-13 közötti olyan hús-vér célpontom van, akit be is tudok kamrázni.

Hangsúlyozom, ez engem nem zavar, a KH-val én ki vagyok elégítve, az, hogy 13-an vagy 15-en vannak a kamrámban, egyáltalán nem érdekel.

Nem is tudom, hogy jutottunk el idáig. Ja, tudom, hogy a topon is van elég hús-vér célpont. Szerintem nincs. De ez nem érdekes szerintem...

A Miklós nem a jelenséget (széthúzódás) akarja megállítani? Én úgy értelmezem, meg ezt is látom magam körül (V1, 150. szint környéke), hogy játszható egyelőre a játék, csak ugyebár lehet, hogy egy év múlva, főleg ha folyamatos a törlés, már nem biztos...
Dátum: 2012.05.19. 17:27:34
Kábé 1 nap múlva meglesz a második templom, csak megvártam a Landragór végét a szakinövelős-tulnövelős küldetésekkel, ezért ment ilyen lassan...
Dátum: 2012.05.19. 17:24:34
Én nem panaszkodtam, csak leírtam, hogy miért nincs tele a kamrám, magyarán, hogy nem igaz, hogy van hús-vér célpont (húsvér célpontról beszélek, figyelem!, nem minden célpontról -- használjuk a magyar nyelvtudásunkat). De engem ez a habverés nem túlságosan érdekel, mert ahogy Kócos leírta, semmit nem javít, mert túl lassú a hatása.

Egyébként az nem okés, hogy váltsak vissza 15-re, mert az nem jó, hogy egy karakter nem tud használni egy olyan lehetőséget, amit más, mondjuk alacsonyabb szinten megkaphat. A játékvezetés dolga, hogy minden játékos ugyanazokkal a lehetőségekkel élhessen. Ezért van KH. És én a KH-n bőven el tudom lőni a PP-imet. Én csak a hús-vér játékosokat számoltam össze az én esetemben, mert egyébként én köszönöm szépen, jól elvagyok. Ha lassítanak, akkor is, ha gyorsítanak, akkor is.

A vicc, hogy 16000-es a sorszámom a V1-en, vagyis régen bőven kis karakter voltam azokhoz képest, akik az elején regisztráltak. Most meg felértem a topba, és nem látom, hogy olyan nagy előnyük lenne velem szemben...
Dátum: 2012.05.19. 15:40:29
Rosszul fogalmaztam: EH-zom, de nem ezt akartam írni, hanem hogy 30 PP-n vagyok, ahogy Pöttöm Panna is. Ezért nincs elég célpontom...
Dátum: 2012.05.19. 02:08:24
Én EH-zom, így kábé kéthavonta van egyszer tele a kamrám, jellemzőbb a 11-12. Magyarán ennyi a reális hús-vér célpontom.

Viszont az nagyon is igaz, hogy 1 év alatt sem lesz érezhető hatása (ld. Kócos számolását), ellenben a LE/TP hatás miatt erősebbek leszünk azoknál, akik esetlegesen páran mégiscsak felérnek ide. Szóval én is úgy érzem, hogy nem old meg semmit, de bajt, azt okozhat....
Dátum: 2012.03.12. 08:04:57
Nem fogok vitatkozni, nem érdekel, de a Miklós óriási hibát vétett ezzel -- hogy ultraritkaként brutál tárgyak eshetnek. Rövidtávon hoz a konyhára, hosszútávon veszít vele.
Dátum: 2011.10.18. 17:27:47
Jól silabizáltam ki, hogy 26-án indul a Xenós event? Vagy ez még nem biztos?
Dátum: 2011.08.28. 16:45:20
Azért a wikidoton elég jól le van írva, hogy hogyan működik a Landragór...
Dátum: 2011.08.28. 12:43:40
Nem kötelező landragórozni, én speciel nem optimalizálom magam halálra, lépem is a szinteket szépen, én ezért landragórozom. De nem muszáj. Ja, ha plecsni kell, ha kell egy-két relikvia, akkor igen. Azt is csinálhatod, hogy addig landragórozol, amíg azok a relikek kiesnek, amik neked kellenek, és utána nem foglalkozol vele többet.
Dátum: 2011.08.28. 10:07:52
Így van, Lan, indíts egy fiatal, életerős állatkát, és tapasztald meg, milyen az az érzés, amikor naponta 10-20 szintet lép!
Dátum: 2011.08.24. 09:10:55
Jól emlékszel. Meg még egy csomó minden más is benne van a képletben, a mi javunkra. Elvileg.

Az azóta történt fejlesztésekkel (platina öv, esszenciák, minttudomén') kapcsolatban meg még nem nyilatkoztak, hogy az is be fog-e kerülni.
Dátum: 2011.08.24. 09:00:28
Ahogy szokott, srácok...
Dátum: 2011.08.22. 22:45:01
Ja, ja, trendi nem érteni a matematikához, fizikához, kémiához, "jaj, hát én ehhez nem értek, soha nem is értettem, a középiskolában is úúútáltam".