Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Landragór újra
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
621. hozzászólás - 2011.08.28. 08:29:00 (Válasz Gtr2 #620 hozzászólására.)
Nincs -% om mikor neki megyek és jó neked, hogy csak 3000 et sebez beléd. Én a szintjén top karival 7000 eket kapok minden 4.-5. csatámban. Tehát EH sként 114 tp mellé még a csatákat sem tudom normálisan lezavarni, már érzem, hogy a karinak annyi lesz a végére, de most már belefogtam végig viszem, mert már +6000 tp bennem van.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.90
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
622. hozzászólás - 2011.08.28. 09:59:49
Kedves fejlesztők,

Három röpke kérdéssel járulok elétek:

1. Az aukciós bérletet nagyon ellehetetlenítette a féléves bérlet, majd pár év múlva kezdi az ára feletti részt termelni, annak aki nem az elején vette meg pár tucat, vagy pár száz dukátért. Erre jó lenne valami megoldást találni, nem azért vettem meg 2400 dukátért, hogy majd nyugdíjas koromban legyen előnyöm belőle

2. A befektetett LE-t egy az egyben kapjuk vissza, (levonva a csata utáni nyert LE-t) vagy lesz rá valami szorzó, ami növeli?

3. A megszerezhető tárgyakban van változás a tavalyi eseményhez képest? Vagy osszuk be, amit tavaly szereztünk?

köszönöm, hogy foglalkoztok a kis problémáimmal.

maci
A hozzászólást Maci módosította 2011.08.28. 10:13:49-kor
Pontszám: 7.25
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
623. hozzászólás - 2011.08.28. 10:07:52 (Válasz Craslorg #595 hozzászólására.)
Így van, Lan, indíts egy fiatal, életerős állatkát, és tapasztald meg, milyen az az érzés, amikor naponta 10-20 szintet lép!
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.62
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
624. hozzászólás - 2011.08.28. 10:15:57 (Válasz Maci #622 hozzászólására.)
Fejlesztéshez semmi közöm ugyan de határozottan úgy emlékszem legutóbbinál a végén miután mindent kiszámoltak nyereményügyileg, még rádobtak 10%-ot hogy bizos megérje mindenkinek.
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 6.57
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
625. hozzászólás - 2011.08.28. 10:20:25 (Válasz Razor #624 hozzászólására.)
kérdés, hogy most lesz-e ilyen Razor..
Pontszám: 7.49
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
626. hozzászólás - 2011.08.28. 10:28:18
Maci:
szvsz, szinte az összes tápos AH-s cucc kapott már pofonokat.
- Inspirátor direkt nerf,
- kristálygömb kémkedés nerf, kémkedés ellen AF, LGY-s cucc
- szívóssság öve: ismételhető portya nerf
- rejtőköpeny: láthatatlanság nerf (ez volt a legpofátlanabb, mert azóta a bubiskat leszámítva a tárgy teljes kukatartozék, és még meg is magyarázták hogy semmit nem változott)
- aukciós bérlet: féléves bérlet

Ha engem kérdezel szerintem kellett valami ami kiegyenlíti a bérletesek napi átlagosan 4 dukát előnyét. A féléves bérlet err epont jó volt. Én személy szerint fogadni mertem volna, hogy a cucc (a nagy sikerre való tekintettel) újra be fog kerülni (pláne lehetett erre gondolni, hogy már a második eventnél is ismétlődnek a tárgyak). Tény, hogy aki mostanság szerezte be a bérletet csillagászati összegekért az szívott, azonban aki nem számolt a fentiekkel, az -ne haragudj, de- kicsit naív volt. Szerintem. A bérlet még mindig előny mindenkihez képest, de akárcsak a tojástojó tyúk, megvétele már erősen kérdőjeles befektetés. A rejtőköpenyt akik kukázhattáék anno még egy sorry-t sem akptak csak egy arcpirító "dehát semmi nem is változott" választ. Ennek fényében értékeld a bérleted, amit még mindig használhatsz legalább valamire.

Bár én sem szeretem, ha a válaszaimra nem hivatalos forrásból jön a válasz, de szerintem egyértelmű hogy abetöltést a végén visszakapod egy-az-egyben statban. Különben akármilyen szorzókkal együtt is bukta lenne az event. Mintha Miklós is leírta volna valahol. De azért va hiv. válasz a tuti.
*edit: a kérdést félreértettem, sorry, várjuk meg a hiv. választ, ez engem is érdekel.
A hozzászólást Aurri módosította 2011.08.28. 10:56:27-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.29
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
627. hozzászólás - 2011.08.28. 10:34:17
Engem az érdekelne, hogy milyen új relikvák esnek?
A féléves bérlet már meg van és egy dukát izé és ennyi. Nincs más?
Miklós azt mondta ki lesz írva, de nem igazán találom.
Pontszám: 6.15
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
628. hozzászólás - 2011.08.28. 10:38:05 (Válasz Aurri #626 hozzászólására.)
Üdv

Köszi a választ, szívósság övem is van, ott is húztak, de nem baj, azt megértem, elfogadom, nem jár a szám. A bérlet azért más, számomra nem volt logikus, hogy megint bekerül, én már csak ilyen vagyok

Azt értem, hogy egy az egyben megkapjuk statban, de elvileg tavaly is volt valami szorzó rá pluszban, ami növelte a végén a "szétosztást", ez érdekelne.

Egyébként megnéztem 81. szintű karimnál, 6 millió LE-t kéne betolni az eseménybe, hogy mindenre kapjak +10-et, ebből egészséget, mágiát és védekezést tuti nem fejlesztenék (mást se, de az még elmegy mondjuk) ennek a háromnak a +10 emelése, 1.600.000, ami kb. 9 iq plusz..
Pontszám: 8.33
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
629. hozzászólás - 2011.08.28. 11:39:39
Én is ezen matekozom:

EH-val ugye ömlik a TP, és ahogy számolgattam kb annyi LE-t kapunk amit vadászatból jön össze: ami mint tudjuk egy kalap kaki spektrálissal is, EH-val meg aztán abszolút semmi értelme.
v3 - taspi
Pontszám: 6.68
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
630. hozzászólás - 2011.08.28. 11:46:46 (Válasz Maci #628 hozzászólására.)
számolgatás:

jelenleg 25 LE / TP - vel megyek az eventben (98tp-ket kapok)

láthatatlan VF-es vadászat ugye kb 170 LE / TP

portyával kihozható egy min. 200 LE / TP

mivel EVENT-ről van szó, dobjunk rá 10%-ot, de legyen kerek: 225 LE / TP

a különbség: 200 LE / TP
ergo minden(!!) töltésnél a háttérben el kell, hogy számolódjon nekem 200*98 = 19600 LE, hogy megérje az event


Tisztelt fejlesztők, ez reális?
v3 - taspi
Pontszám: 6.68
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
631. hozzászólás - 2011.08.28. 12:04:39 (Válasz Taspi #630 hozzászólására.)
Nem. Csak annál fogsz összességében többet kapni, amennyit a vadászattal szereztél volna, ha azt a CSP-t vadászatra fordítod és nem drakónozásra. Ha te nem szoktál vadászni, csak portyázni EH-val, akkor neked nagy valószínűság szerint nem fogja megérni az elköltött LE. Jelen állapotában pl a láthatatlanságot nem hiszem, hogy lereagálja, bár ezt te tudod, hogy hogyan adja a TP-t. Ha láthatatlanul adja a TP-t és persze tudsz láthatatlanul drakónozni, akkor viszont megéri, ha egyébként is elköltenéd a CSP-t láthatatlanul. De szép kereken fogalmaztam
Pontszám: 7.41
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
632. hozzászólás - 2011.08.28. 12:20:07 (Válasz Craslorg #631 hozzászólására.)
Tehát elmondhatjuk, hogy EH-val egyáltalán nem éri meg az event?
v3 - taspi
Pontszám: 6.12
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
633. hozzászólás - 2011.08.28. 12:29:19 (Válasz Taspi #632 hozzászólására.)
Attól függ, hgy mi a célod. Ha minél jobb LE/TP, akkor nem. Ha optimálisan akarod elkölteni a LE-t, akkor sem. Ha az állatok szintjén akarsz húzni jópárat, akkor igen. Ha dukátot akarsz bányászni, ha kell +1 plecsni, akkor is. Ha fél nap alatt el akarsz költeni 800 csp-t, akkor is
A hozzászólást Ariel módosította 2011.08.28. 12:29:39-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.63
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
634. hozzászólás - 2011.08.28. 12:34:16 (Válasz Ariel #633 hozzászólására.)

Elég gáz, hogy 12000 TP benyelése után jön rá az ember, hogy óriási bukta az event

Várható esetleg valami kompenzáció EH-soknak, vagy azok hagyják a fenébe Landragórt?
v3 - taspi
Pontszám: 6.12
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
635. hozzászólás - 2011.08.28. 12:43:40 (Válasz Taspi #634 hozzászólására.)
Nem kötelező landragórozni, én speciel nem optimalizálom magam halálra, lépem is a szinteket szépen, én ezért landragórozom. De nem muszáj. Ja, ha plecsni kell, ha kell egy-két relikvia, akkor igen. Azt is csinálhatod, hogy addig landragórozol, amíg azok a relikek kiesnek, amik neked kellenek, és utána nem foglalkozol vele többet.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 9.05
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
636. hozzászólás - 2011.08.28. 12:52:02
Na végre! Nem is az a baj, hogy buktam magamba kb 9000tp-t. Sokkal inkább a, hogy az ember kérdezi még az elején, mivel még nem vett ilyenbe részt, hogy megéri -e. Sok válasz nem jön sőt sokkal inkább oltás hegyek. Mert ugye a Vu-hoz érteni kell a születésünktől fogva. Tehát ismét bebizonyosodott, hogy ha nem értesz valamit akkor inkább ne nyomkodd a billentyűzetet, mert elrontasz valamit. Köszönöm szépen, most már tudom, hogy EHval nem éri meg még a végén se!
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.59
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
637. hozzászólás - 2011.08.28. 12:52:58
Értem, viszont van egy hatalmas szakadék, az optimalizálás és a "lépek 3 szintet a semmiért event alatt" között.

Egy ilyen event tönkrevághatja a ~2 éve fejlesztett karaktert, aminek törlés lenne a vége, ezt még nem késő átgondolni...


Kedves fejlesztők!
Szintén számomra érthetetlen, hogy ha folyamatosan a fejlesztések iránya az EH/szintlépés/AF pontok felé hajlik, akkor egy eventnek ezt támogatni kellene, nem homlokegyenest szembe mennie vele...


üdv
A hozzászólást Taspi módosította 2011.08.28. 12:55:43-kor
v3 - taspi
Pontszám: 6.67
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
638. hozzászólás - 2011.08.28. 12:58:00
Az elmúlt kb 2 hónapban csak portyáztam, meg ismételhető küldiket nyomtam, előtte kb vegyesen, de a V5 sajátosságai miatt a vadászás nem érte meg egy szint után. Most nyomom az eventet ahoyg tudom, rá fogom költeni az összes CSP-m, van még bőven. Az LE-t továbbra is portya, küldi forrásból nyomom rá, nem számoltam utána hogy meg fogja e érni (azért azzal nem súlyosbítom a helyzetet, hogy vadászat LE-t költsek rá : ), de igazából nem is érdekel. Ez is a játék része, örülök a változatosságnak, nem vagyok hajlandó azon görcsölni, hogy állandóan az LE/TP arányomat optimalizáljam.
Pontszám: 9.24
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
639. hozzászólás - 2011.08.28. 13:05:52
én se szeretnék görcsölni, nem a maxra törekszem, csak legalább valami elfogadható szintre, amit mondjuk egy VF-es ki tud hozni az eventből, erre utaltam a "szakadékkal"
v3 - taspi
Pontszám: 7.06
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
640. hozzászólás - 2011.08.28. 13:10:16 (Válasz Taspi #639 hozzászólására.)
térkifordítózz, úgy megéri...
EH-val összeszeded az aktiváláshoz az LE-t, aztán Vf-el aktiválsz és kész...
V3-Alíz
Pontszám: 5.49
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője