Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vili979

Oldal: 1
Oké.Köszi!
Üdv.!
Rendben!De ettől még mérges vagyok.Az a gond,hogy hiába teszek én fel akármilyen kérdést,attól függ,hogy ki fogja megkapni értékelésre.
Csak sikerült ez a link a végére.De csak ha bemásolod.
Szerintem meg mindenkinek ez a Micimackó ugrik be egyből.Na jó haggyuk,mert ezek mind csak kifogások.Ettől én még nem kapom vissza a kérdésfeltevés lehetőségét.De majd azt nézzétek meg mikor fogok én jó értékelést adni.Meg fogom válogatni rendesen.
Elmondanám,hogy ma már a XXI.században élünk és már van szinestévé.
Nekem meg van más képem és szerintem legtöbben a világon ezt a Micimackót ismerik:
http://search.live.com/images/results.aspx?q=Micimack%c3% b3&FORM=BIRE#focal=ac08074dafb5d04c8be27d9b28a952e0&furl=http%3A%2F% 2Fwww.hatterkepek.hu%2Fhatterkepek%2Fpreview%2FRajzfilmek%2FMicimacko% 2FMicimacko01.jpg
Mi értelme?Az az értelme,hogy lehet nincs is rajta póló.De valaki lusta volt utánnanézni és inkább bejelőlte,hogy ROSSZ,HIBÁS KÉRDÉS.Kezd elegem lenni ebből a kvízből.Nem a játékosoknak kellene értékelni.Mert van aki még csak azért is a rossz,hibés kérdést jelöli be.Ez elszomorító.Az embernek elmegy a kedve a játétól.
Nem érdekes kérdés?Na tudnék ide írni olyan kérdéseket ami tényleg nem érdekes és mégis elfogadták.
Ezt a kérdést tettem fel és a válasz rá:
Milyen színű Micimackó pólója?

piros x
sárga
kék
nincs is pólója


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Miért?Ezt elmondaná nekem valaki?Mi ebben a kérdésben a rossz,hibás?Egy indoklást esetleg megérdemeltem volna.
Ez érdekes,hogy a focis kérdéseket nem fogadjátok el.Már nem 1-el találkoztam a kérdések közt.Na mindegy!Hírtelen felhúztam magam az egész dolgon.
Ez érdekes,hogy a focis kérdéseket nem fogadjátok el.Már nem 1-el találkoztam a kérdések közt.Na mindegy!Hírtelen felhúztam magam az egész dolgon.
Ez volt a kérdésem:

Mi az Internazionale FC csapatának hivatalos klubszíne?

bordó-sárga
kék-fekete
sárga-piros
fehér-piros

Ez a válasz:Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Előtte való kérdésem:Mi a Juventus csapatának hivatalos klubszíne?

4 válaszlehetőség ugyan úgy,mint az előzőnél.És mi a válasz?
Kérdésed az értékelők szerint rossz,mert már szerepel a kérdések közt.

Na ez az igazságtalanság.Kezd elegem lenni ebből a kvízesdiből.Ez így nem tuti.
Oldal: 1