Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sofud

Oldal: 12
Dátum: 2008.11.13. 05:19:30
Az imént értékeltem egy kérdést jóra, mert azt hittem, hogy egyértelmű, de aztán jobban utánanéztem, és rájöttem, hogy egyáltalán nem.

A kérdés ez volt: "Milyen kapcsolatban áll Kronosz és Aphrodité?"

A kérdező szerinti helyes válasz: testvérek.

Ez eddig a pontig jó is, de:

"Homérosznál Zeusz és Dioné leánya. Hésziodosz szerint Uranosz magvából pattant elő." (Uranosz Kronosz apja, Zeusz Kronosz fia.)
Emellett a wikin írták, hogy született gyermeke Kronosztól, úgyhogy szeretők is voltak valószínűleg.

Úgyhogy Aphrodité és Kronosz egyszerre voltak tervéri, nagyapa-unokai és szeretői kapcsolatban.

Ugye, hogy nem is olyan egyértelmű?
Dátum: 2008.11.04. 19:15:11
15-ig fejleszted a tanulást, itt megkapod a kivégzés szakértelmed, ezt is fejleszted 2-4-re. Ezután megnézed a portyalistában, hogy kiért kapnál 20-40% LE-t, megtámadod, kivégzed, és átveszed a jutalmad.
Dátum: 2008.11.04. 18:00:39
Ööö... a küldetés szövege pontosan ez: "Találkozz egy sárkánnyal!" Tehát nem "kutasd fel...!" jellegű küldetésnek tűnik. Csak nem tudom, hogy hol lehet vele találkozni, de van egy olyan nagyon rossz érzésem, hogy csak a térkapunál.
Dátum: 2008.11.04. 17:43:56
Sárkánnyal milyen módon lehet találkozni?
Dátum: 2008.10.30. 22:32:21
Segítséget kérnék a kvíz adminisztártortól.

Az imént föltettem egy kérdést, de véletlenül az egyik hibást választ adtam meg jónak.

A kérdés: Ki volt Qui Gon Jinn mestere?

Mit tehetek ilyenkor? Vagy ugrott ez a lehetőség, és tovább nőnek a "rossz pontjaim"?
Dátum: 2008.10.29. 08:44:37
Nem szeretem az efféle tréfákat. A gond az, hogy nem én jelzem ezt a hibát először (és én sem először jelzem), de a készítők még válaszra sem méltatják. Ha így folytatják, akkor tényleg el fognak esni összegektől... de ha nekik nem kell a pénzem, akkor nem tudok mit tenni.

A vakító fény a játék eddigi legkevésbé eltalált varázslata. A randomot kevéssel tudod befolyásolni, és így gyakorlatilag nem csinál semmit sem, de azt legalább jó drágán. Egy dolgot tudsz tenni. Váltasz energialövedékre, vagy méregfelhőre, esetleg kivárod a vérforralást (bár ez sem sokkal jobb, de legalább szépet sebez). Vagy, ha hajlandó vagy pénzt rááldozni, akkor a villámcsapás a legköltséghatékonyabb. De ezeket inkább a vakító fény témában kéne, mert ez nem hiba, csak ilyen ez a varázslat.
Dátum: 2008.10.28. 23:58:00
Sziazstok!

Az imént kevesebb LE-t kaptam egy vadászatomért. Meg azt hiszem az egyikért nem kaptam meg, de ebben nem vagyok teljesen biztos...

Egy 'kicsit' bosszantó, hogy fizetek a játékért, és ilyenek történnek.

Emellett volt a mai nap többször is, hogy támadható karakter karakterlapján nem jelent meg a "Támadás!" gomb.

Remélem ezeket mielőbb orvosoljátok...
Dátum: 2008.10.24. 18:11:36
Hali!

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy a 0-1-2-es, illetve az 5-6-7-es tanulási szinteken melyik szakértelmeket kapjuk? Köszi szépen előre is!
Dátum: 2008.10.22. 21:59:41
Az imént nem kaptam meg a vadászatért járó LE-t, és a következő vadászatomhoz nem kaptam kvízkérdést.
Dátum: 2008.10.21. 18:30:49
Mortimernek teljesen igaza van. Én smaragd vagyok, és meglehetősen örülök, amikor egy olyan ellenfelet sodor utamba a szerencse, aki Vakító fénnyel járkál. Harc közben általában elkerül a varázslat, de volt már néhányszor olyan is, hogy betalált. És még úgy is én nyertem, akár a méregfelhőt, akár a villámcsapást használtam. Ezek egy smaragdnál szép nagyokat tudnak sebezni. És így már gyakorlatilag a varázslásnál eldől a meccs, mivel a védekezésem és a szerencsém is jó magas, én nem sebződöm az elején, az ellenfél meg van hogy 60-nál is többet.
Dátum: 2008.10.15. 09:38:10
Üdv! Ma kaptam egy küldetést, hogy gyógytsam meg teljesen sérült állatomat. Ez lehet, hogy buta kérdés de a 'teljesen' az arra, vonatkozik, hogy az állatom teljesen sérült legyen, vagy arra, hogy teljesen gyógyítsam fel? És gyógyítani valamilyen szakértelemmel lehet? Vagy elküldöm pihenni, és akkor fölgyógyul, és akkor teljesítem a küldetést, vagy amikor szintet lépett, és fölgyógyul automatikusan?
Nálam is felmerült ez a probléma. És új kérdést sem tudok írni.
Oldal: 12