Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsopapa

Oldal: 1
Sziasztok!


Már többször jártam úgy hogy feltettem kvízkérdést, és - a számomra érthetetlen - "spec" miatt lett rossz.

Itt a legutolsó Pl:

Melyik filmben játszott szerepéért kapott Oscar-díjat Marisa Tomei amerikai színésznő?

A pankrátor (The wrestler)
Csak veled (Only you)
Vinnie az 1ügyű (My cousin Vinnie)
Mi kell a nőnek (What women want)

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

1: Melyik az a speciális érdeklődésű réteg? Aki szereti a filmeket?
2: A játékban szereplő kvízkérdések között szerintem ennél sokkal "spec"-ebb kérdések is megjelennek (erre most nem írok példát, nem gyűjtöm ezeket)
3: Gugli, Wiki nem a barátja rajtam kívül senkinek??
4: Honnan tudhatom meg előre, hogy az általam feltenni kívánt kvízkérdés "spec" lesz-e vagy nem?

Tisztelettel: Én
Mennyi olimpiai érmet nyert eddig Cseh László úszó?

2
3
4
5

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.


Kíváncsi lennék, hogy ezen mi volt rosszul értelmezhető?
Dátum: 2009.04.12. 08:02:55
Ez eddig rendben is van, csak akkor igazából minden kérdésre rá lehetne ragasztani a "spec" jelzőt mert ugye mind szól Valamiről . A másik fele a dolognak, hogy az emberkék ezek után kezdenek el bugyutának titulált kérdéseket feltenni, mivel az 1-el előbb feltett (szerintük gondolom nem specko) kérdésük, pont emiatt rossz értékelést kapott. Ezzel meg szerintem romlik a Végzetúr-kvízjáték színvonala. Mert most ki dönti el, hogy valamely kérdés speciális-e vagy nem az. Lehet hogy ha valaki nem találja (vagy inkább lusta keresni) a választ annak az, másnak meg 1xű az egész dolog.

Csak ezért bátorkodtam ezirányú gondolataimat megosztani a közösséggel
Dátum: 2009.04.12. 07:27:58
Kedves Kvízkérdés-elbíráló polgártársak!!

Szerintem a mai, Guglival felvértezett világban nem létezik olyan, hogy: "csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.". Úgy gondolom, hogy itt a Végzetúrban feltett kérdésekre ill. a válaszokra azért van a delikvenseknek kb. 3-5 perce, hogy ha nem tudja a választ utána tudjon keresni. Mert ugye valószínű, ha valaki játszik a Végzetúrral akkor rendelkezik internet-hozzáféréssel.

Javaslat: Törölni a "túl speckó" kitételt, tehát emiatt ne lehessen ""Rossz, hibás kérdés" értékelést adni.

P.S: Nézzetek körül az általános intelligenciát feltételező kvízjátékok között, azokban is szerepel mindenféle (szerintetek speckó) kérdés, csak ott senki nem háborog.

Csak ennyit szerettem volna leírni!

Maradok tisztelettel
Dátum: 2009.03.18. 07:34:44
Nagy a gond a vadászatoknál, vagyis inkább arról lenne szó, hogy bejelöltem küldetésnek a "Válaszolj egymás után 10 kvízkérdésre helyesen úgy, hogy közben egyet sem rontasz el!", na most mondom akkor megpróbálom, elmegyek 10 vadászatra hátha meglesz. Erre felad 2 kvíz-kérdést többet nem, a 3. vadászatnál (kérdés nélkül) kiírja hogy erre a kérdésre nem tudtam helyes választ adni. Most akkor ez hogyan van? Gondoltam megpróbálom még egyszer............... 10 vadászat indul, nem is tesz fel kérdést, hanem ugyanazt írja ki: nem adtam helyes választ. Kérnék valakit nézzen utána, hogy ez csak bug, vagy direkt TP-osztás a tudatlan játékosoknak.
Nem tudom jó helyre írok-e de alkalmasabb topickot nem találtam a problémámnak: Befogtam tegnap egy állatot, elkezdtem az idomítását, aztán........
A mai napon is idomítottam tovább, egyszer csak az történt, hogy ott voltam az idomítás lapon aztán rányomtam a portyázás gombra, és a gomboik közül eltűnt az "allatok" gomb, és azt irja hogy nincs állatod amit idomíthatnál. Biztos hogy nem engedtem szabadon!!!!!!!!
Ha valaki tudna segíteni ebben megköszönném!!!!!
Oldal: 1