Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Trisha

Oldal: 1234567
Dátum: 2013.10.17. 07:41:03
Lassan 8 óra, és még mindig 2 pp-ért tudnék támadni...
Mikor lesz megoldás?!
Dátum: 2013.10.15. 15:18:36
19 csatából csak 4et buktam el, de azokat is még a legelején.
30 pp-n vagyok.
Dátum: 2011.04.28. 17:56:30
Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle.

Igen, nekem is.
De miért?
Mókás volt ennyi idő után megtalálni a nevem az építők közt, még jó, hogy nem töröltek
Dátum: 2010.04.08. 07:41:14
Úgy emlékszem 3 után nemsokkal kezdődött.
Dátum: 2010.04.08. 07:38:46
Idézet: Törpszakáll - 2010.04.08. 06:43:56
Igen, 3-tól. Aztán később gondolt egyet a kamra és kiürült, eltűntek az elhurcolt emberkék.
Lesz még egyéb érdekesség ma?


Ezt a kamraürülős dolgot én is tapasztaltam
Dátum: 2010.03.11. 23:12:57
V2 Manor - ő is eltűnt.
Dátum: 2009.12.08. 13:22:42
Megtévesztő az idézeted, a cikkben más adat is van:

http://index.hu/belfold/2009/12/07/172_oltas_utani_mellekhatast_jelentettek/? rnd=540
Dátum: 2009.12.03. 20:02:29
Ez csak egy kis humor, eközött a sok okoskodás között.
de gondolom számodra ez idegen fogalom.
Dátum: 2009.12.03. 18:48:58
8 lehetséges új influenza:

1. Sárkány-influenza: Az influenza különös alfaja, leginkább családokon belül támad. Vírushordozó bárki lehet, azonban mindenhol csak a sárkányokra (ejtsd:anyós) veszélyes. Főbb tüntetei: rosszindulat, kötekedés, cigi közben sütésfőzés, esetleg mindezek együtt.

2. Liba-influenza: A madár influenza egy alfajaként tartották számon az elmúlt évekig, míg aztán kimutatták, hogy attól jelentősen különbözik. Ez esetben ugyanis nincsen orrfolyás, láz, hasmenés, vagy hányinger. Jelentkezhet viszont plasztikszőke haj, sok hülye kérdés, túlfestett arc, vagy csupa rózsaszín ruha és kiegészítő. Eseteként minden együtt.

3. Papagáj influenza: a betegséget elkapók hirtelen különféle, a szivárvány minden színében tündöklő hajkoronát kezdenek viselni. Öltözködésük egyöntetűen feketévé válik, ezekkel egy időben pedig agyi kapacitásuk a papagájok szintjére süllyed. Azt még a kutatók nem fejtették meg miért szomorúak, hiszen a papagáj elég vidám állat, kis agya ellenére is. Ismert gyógymód jelenleg nincsen.

4. Kígyó-influenza: Az államigazgatásban, ügyvédi irodákban és bíróságokon dolgozókra a legveszélyesebb. Főbb tünetei között említik az állandó vádaskodást, perelést és az érdekszerű jogértelmezést. Időszakosan hazudnak, lopnak. Nevét onnan kapta, hogy egyesek szerint az ebben szenvedők, hidegek, csípősek és bőrük pikkelyessé válik (bár ez utóbbi még nem bizonyított).

5. Béka-influenza: Nem kizárólag februárban, és nem kizárólag miskolciak kaphatják el, de a lakhely és egy bizonyos fesztivál fokozottan veszélyes lehet a gyenge immunrendszerűeknél. Tüneteire jellemző, hogy az illető összefüggéstelenül brekegni kezd, majd mivel senki sem érti őt, dühödten elugrál a helyszínről. Nagy mennyiségű kocsonya fogyasztása is előidézheti.

6. Marha-influenza: A közhiedelemmel ellentétben a betegség nem azonos a kergemarha-kórral. Mert bár ez a betegség is érintheti az embereket, mégsem a marháktól ered. Előidézheti az aluliskolázottság, legfőbb tünete, hogy a beteg ,,marhaságokat" kérdez, beszél.

7. Patkány-influenza: Az első eseteket kisvállalkozóknak tartozó konzorciumok vezetőinél mutatták ki, nevét is onnan kapta, amit a pénztelen vállalkozó az elszáguldó fekete autócsoda után kiáltott. A megfertőzöttek legfőbb tünete, hogy minden különösebb ok nélkül lopnak nagyobb összeget. Verejtékezés, hőemelkedés vele járhat.

8. Sün-influenza: az ebben szenvedő emberek hobbija az igazoltatás, és a vízágyú mögött masírozás, egyes elemek azonban - melyeket a süntársadalom is kivet magából - néha ok nélkül megvernek más állatokat is...

No és akkor a zsiráf-influenza még fel sincs sorolva, ami a 180 centi felettieket érint
Dátum: 2009.12.03. 18:20:50
Szerintem elég csak végiggondolni és a józan észre hallgatni.
Járvány -legalábbis itt- egyszerűen nincs, nem számottevő a betegek száma, a kórházba feloldják a látogatási tilalmakat, az osztályokban 1-2 hiányzó van csak.
A mellékhatások kiszámíthatatlansága meg -számomra- nem kérdéses, egész egyszerűen az idő rövidsége miatt.
Szóval ne tegyük egy lapra a kettőt.
Dátum: 2009.12.03. 17:45:03
Semmi gond, mindenki a legjobb belátása szerint cselekszik, te úgy, én így.

Csak ne legyél naiv, és ne hidd, hogy így nem érhet téged semmi, és nem lehetsz beteg. Hiszen nem ad 100% védettséget ez sem.
Nem is beszélve az elkapkodott tesztekről, és az eddig tisztázatlan HOSSZÚTÁVÚ mellékhatásokról.
Dátum: 2009.12.03. 17:13:32
Csak az a bibi, hogy nekem perpill 3 olyan ismerősöm lett beteg, akik az oltás mellett döntöttek.
Az egyik már 10 napja antibiotikumot szed, mindhiába.
Ja, és az oltatlan ismerőseim közül még senkit sem hallottam, hogy megbetegedett volna.
Mellesleg a családban vannak gyerekek, naponta kérdezem, 1-2 hiányzó van az osztályokban. Akkor milyen járványról beszélünk?
Fel van fújva az egész, és naiv aki beveszi a sok torzított adatot.
Dátum: 2009.11.25. 17:53:23
Idézet: Jeriko - 2009.11.25. 16:51:42
Idézet: Taspi - 2009.11.25. 14:16:01
Ismerős pár éve beoltatta magát influenza ellen.
Megsüketült.
Mellékhatás...


Nem vagyok orvos, de oltás esetében szerintem nincs értelme "mellékhatás"-ról beszélni (mint pl. egy gyógyszernél). Oltásnál UGYANAZ a vírus (illetve valamilyen része, halott teste) kerül a szervezetedbe, mint amivel megfertőződnél. Az oltás hatásmechanizmusa az, hogy az immunreakció már ilyenkor is beindul, és mire jönne az igazi, ereje teljében levő vírus, a immunrendszernek már kész "fegyvere" lesz ellene.

Ha valaki oltástól megsüketül, jobb nem belegondolni, hogy a rendes vírus mit művelne vele.


Ugyanazon a víruson kívül még azért tartalmaz mást is. És talán ezek a mások okozzák a mellékhatást.
Dátum: 2009.11.23. 19:14:55
Idézet: Kocos - 2009.11.23. 18:56:41
Idézet: Horpika - 2009.11.23. 15:17:23
fontosabb lenne beadni a menningitis és a pneumochoccus - remélem jól írtam - elleni oltásokat még kisgyerekkorban.


Pneumo ellen mar voltak oltva a lanyaim, a menningizerol meg nem hallottam, de koszi a tippet utana fogok nezni. Bokodjek mar oket ha lehet, engem is dofkodtek gyerekkoromban, nekik miert legyen jo? Tanuljak csak meg, mi a magyarok istene!


Ez aztán a szép indoklás... "tanulják csak meg, mi a magyarok istene"... ezért "döfködtetni"?! hát gratula...
Dátum: 2009.11.21. 12:57:29
Kimi Raikkönen első Ferraris évében lett világbajnok?
igen
nem tudom
nem is ült Ferrariba
nem

Kuka.
Dátum: 2009.11.17. 14:05:07
Angliában melyik van elöbb?
Nincs is olyan hogy anglia
Harmadik név
Keresztnév
Vezetéknév

gratula, nincs is "anglia"...
Dátum: 2009.11.14. 16:30:28
Idézet: Lucas - 2009.11.14. 11:49:08
Nálunk az egész család beoltatta magát, semmiféle mellékhatás nem jelentkezett.


Még... a hosszútávú mellékhatások egyelőre nem mutatkoznak, és -idő hiányában tesztelve sincs- fogalmuk sincs mik lehetnek.

Mellesleg egy elgondolkodtató kép:

http://www.goc.hu/letoltes/falus-ferenc-oltasa-kupakkal.pdf

Szerintem felelőtlenség és felesleges az oltás, én maximálisan ellenzem.
Dátum: 2009.10.17. 11:45:21
Ki a Machine Head zenekar énekese?
Billy Bob Thorton
Ricky Church
Robert Flynn
Corey Taylor

spec.
Dátum: 2009.10.02. 20:42:53
melyik nem ilik a sorba?

spellforce2
red alert
heroes
panzers

Ezek meg mik?
kakukktojás, spec, kuka.
Oldal: 1234567