Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsotesz

Oldal: 12
Dátum: 2009.03.08. 08:57:13
Hali!
Tegnap elküldtem gyakorlásra (gondolom ez a kennel) az állatom, és most nézem, hogy 0 tp-t kapott (gyakorlás előtt is 68 tp-je volt és utána is, 4-es szintű a kennelünk, az állatom 5-ös). Ez mitől lehet?
Dátum: 2009.03.02. 14:59:37
Nekem a lélekkút kisütéssel kapcsolatban lenne a következő kérdésem. A leírásban azt írja, hogy csak 10 őskő megy tönkre. Tehát ha én beleteszek mondjuk 300 őskövet akkor 290-et tényleg visszakapok? Ha így van az elég jól megérné így 31-es szinten.
Tehát ennyi le-t kapnék tul. képpen 10 őskőért?
31*300*1,5=13950 Le
Viszont ez a kérdés meg marhára érdekel mindenkit mi?.
Hogy hívják a Bundy család kutyáját, aki később Lucky néven újjászületik? 81.41%
Ez sem külömb azoknál mint amik mennek a kukába.
Egyébként mi van ha valaki szereti a focit és esetleg eddig még nem próbált ki ilyen focimanagert. Lehet, hogy így utánanéz.
Nevetséges ez az egész kvíz dolog.
Egy újabb rossz vagy hibás kérdés értékelést kapó kérdésem
Az alábbiak közül melyik nem online focimanager játék?

freekick
hattrick
sokker
hockeyarena*

Fogadni mernék, hogy azért mert ezt megint csak egy speciális réteg tudhatja.
Nem tudom, hogy kerestél google-ba, de nekem fél percbe telt, és megtaláltam a csoportbeosztást (tudom nem ide tartozik de itt van: http://www.iihf.com/home-of-hockey/championships/world-championships.html).
"Ukrajnát mint helyes választ akkor tudom értelmezni, ha a kérdés magyarra fordítva azt jelenti, hogy az "A" csoport kollektíve a világ legjobb 16 csapatát jelenti, akik bejutottak a svájci döntőbe."
Ezt jól írtad, így van, viszont mivel évszámot írtam, úgy gondoltam ez is elég. Pláne úgy ha valaki meglátja Ukrajnát a válaszok között, rögtön beugrik neki a tavalyi meccsünk. Mivel épp az ukránok legyőzésével lettünk A csoportosak.
Meg közben rájöttem a problémára, a csoportok betűvel vannak elnevezve, és ott valóban csak Kanada van. De nem erre gondoltam, hanem a Top16-ra, ami az "A" csoport (ez a neve nem tudom másképp mondani).
Mindenesetre így elfogadom az értékelést.
Hali!

Én erre a kérdésre ezt az értékelést kaptam: A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
És a kérdés:
Az alábbi jégkorongválogatottak közül melyik nem "A" csoportos 2009-ben?
Svédország
Kanada
Oroszország
Ukrajna*

Kérdem én, ebben mi nem egyértelmű?
Dátum: 2009.01.30. 10:18:09
Az előbb nekem is beadta ezt a kérdést. Az ilyeneket nem lehetne törölni?
Dátum: 2008.12.20. 22:16:35
Hali, azt szeretném kérdezni, hogy a fertőzésnek milyen hatása van, ill. mi van akkor ha eléri a 100%-ot?
Dátum: 2008.09.30. 03:58:21
Hali!

Feltettem egy ilyen kérdést: Ki nyertek a fociban a bajnokok ligáját 2002-ben? Ez így utólag visszaolvasva kicsit értelmetlen. Átjavítanátok úgy, hogy Ki nyerte a labdarúgó bajnokok ligáját 2002-ben. Így mégis csak magyarosabb.
Oldal: 12