Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsotesz

Oldal: 12
Dátum: 2016.11.11. 10:06:58
Egyszerű, mert nem foglalkoztam vele, kb. fél éve meg már csak annyi a játékom , hogy belépek, átveszem a napi jutalmat azt kész. Most Landragor eventre picit visszatértem, de valszeg utána ugyanúgy rá fogom hagyni. Nekem az LE most jobban jött, aukciós házzal nem igazán foglalkozom, mert az értelmes itemekre nincs annyi dukátom amennyivel versenyben tudnék lenni.
Dátum: 2016.11.10. 23:06:29
Nem hiszem, hogy olyan nagy kaland lenne ezt megcsinálni. Vásárlásnál is meg van oldva hogy több darabot lehet venni egyszerre bizonyos dolgokból, legalább azért ehhez megcsinálhatnák, hogy többet lehessen eladni egyszerre.
Na mindegy talán majd egyszer megcsinálják. Most az eladás+esc kombóval eladtam egy csomót, a többi meg elfér.
Dátum: 2016.11.10. 18:59:18
Hali
Tönkrement relikviákat miért csak egyesével lehet eladni? Van 179 db, nehogymár egyesével kelljen eladni mind, ráadásul ha egyet eladok akkor az oldal frissítés után visszaugrik az oldal tetejére, úgyhogy még le is kell megint görgetni. Csináljátok már meg légyszives, hogy meg lehessen adni, hogy hány db-ot akarok eladni.
Dátum: 2016.05.02. 22:38:20
áh, köszi
Dátum: 2016.05.02. 18:59:01
Sziasztok

A még fel nem használt állatfelszerelések tulajdonságát hol tudom megnézni? Azt látom, hogy az állataimra tudnék rakni bajnoki fétist (felszerelésnél ki tudom választani), viszont a tárgylistában sehol sem találom. Mivel az állataimon van felszerelés, így jó volna tudni, hogy mégis mire cserélem.
Dátum: 2012.04.17. 15:06:35
Hali

Van egy olyan feladat, hogy lépj 2 szintet. Tegnap megvolt egy szintlépés és a számláló 0-n maradt. Ilyenkor mi van? Bug lenne?
Dátum: 2012.04.17. 10:40:58
oks, köszi akkor ez a kérdés megoldódott , már csak a végzet templomos problemre vagyok kíváncsi, ott két esetet látok, vagy bug, vagy figyeli az xp-t is és a 2 szintet úgy kell meglépni, hogy 1 xp-ről kell indulnia az adott szintnek (remélem érthető mire gondolok
Dátum: 2012.04.17. 10:37:32
az a baj, hogy már fél éve hanyagoltam a játékot, és tökre elfelejtettem mi hogy van
Dátum: 2012.04.17. 10:31:30
az ok, rosszul fogalmaztam, szóval +10 már volt rajta, és most hogy rányomtam megint 5-öt, így most a maximumnak +15-nek kellene lennie, viszont ez maradt +10.
Dátum: 2012.04.17. 10:17:57
Hali

Végzet templomával kapcsolatos gondom van. Van egy olyan feladat, hogy lépj 2 szintet. Tegnap megvolt egy szintlépés és a számláló 0-n maradt. Ilyenkor mi van? Egyébként van olyan topik ami kifejezetten a végzet temploma hibáival foglalkozik? Szerintem nyitni kéne ha nincs, mert úgy tűnik vannak benne bugok.

Másik gondom: tegnapi szintlépésnél (mivel 0 a fertőzöttségem) megint lehetőségem adódott megnövelni 5-tel az egyik szakértelmem. Gondoltam rányomom a vezetőkészségre. Igaz ez alapból 50-es plusz van rajta +10, amit ezzel a +5-ös növeléssel adtam hozzá. Szóval gondoltam ha +10 lehet akkor lehet +15 is, nem írta sehol, hogy nem. Nos rányomtam és nem növelte meg a szakértelmem, ugyanúgy +10 maradt. Viszont a szakértelem növelés lehetőségét meg elvette. Most ilyenkor mi van?
Hát ez jó nagy hülyeség volna és igazságtalan.
Dátum: 2009.12.07. 15:37:24
Hi!

Az előbb kaptam egy szerintem hibás kérdést:
Hány méterről lövik a büntetőt vízilabdában?
A helyes válasz szerintem 5 m, viszont a kérdés feltevője szerint a helyes válasz 4 m
Régen valóban 4 m-ről dobták de mostmár 5 m-ről végzik el a büntetőt.
Dátum: 2009.12.07. 14:02:02
Hi!

Az előbb kaptam egy szerintem hibás kérdést:
Hány méterről lövik a büntetőt vízilabdában?
A helyes válasz szerintem 5 m, viszont a kérdés feltevője szerint a helyes válasz 4 m
Régen valóban 4 m-ről dobták de mostmár 5 m-ről végzik el a büntetőt.
Dátum: 2009.06.24. 10:08:23
Remek, mondjuk ezt most tapasztaltam először, de akkor lehet, hogy már néhány 20-as vadászatomnál is előfordult csak azt nem vettem észre.
Dátum: 2009.06.24. 10:00:14
Hali!

A következő volna a problémám. Ma reggel belépéskor volt 432 LE-m. Gondoltam vadászok egyet, aztán térkapuzok. Le is ment a vadászat, eredmény:A hirtelen adrenalinpörgés segített, hogy lélekenergia tartalékaid felszabaduljanak (+860). +18 TP. Igen ám, viszont az LE-t nem írta jóvá . Maradt a 430 LE-m. Ez valami bug vagy mi a szösz?
Hali!

Nekem a következő kérdésem kapott rossz, hibás értékelést, de vajon miért?

Melyik ásványvíz reklámarca Luis Figo?

Naturaqua
Szentkirályi
Nestle Aquarel
Margitszigeti
Dátum: 2009.04.16. 16:15:16
Hali

Az utóbbi vadászatomkor kétszer kaptam ugyanazt a kérdést. A következő volt: Mit jelent a tabula rasa kifejezés?
A gond az, hogy a két kérdésben 8 különböző válasz szerepelt, tehát a jó válasz sem egyezett.
Az egyébként hogy lehet, hogy szinte két ugyanolyan kérdést különböző módon ítélnek meg. A következő volt. Feltettem egy olyan kérdést, hogy melyik csapat játékosa a 2008-2009-es szezonban Christiano Ronaldo. Jó értékelést kaptam rá, ezzel nincs is gond, de a kollégám meg ezt írta:melyik csapat játékosa a 2008-2009-es szezonban Lionel Messi. Erre ő meg kapta ezt a kérdésed túl speciális című dumát. Ha én jó értékelést kaptam akkor ennek is ugyanazt kellene kapnia, hisz Messi is legalább annyira ismert játékos mint Ronaldo.
Az előbb meg olyan kérdést kaptam, hogy Kobe Bryant-nek mi a mezszáma a csapatában. Na ez meg miért nem lett kivágva, mert ezt azért már tényleg csak a nagy nba fanok tudják.
Ha egy kérdés azt az értékelést kapja, hogy "kérdésedre a választ csak egy speciális érdeklődési kör tudhatja a választ" akkor a kérdés attól még bekerül az adatbázisba? Ebben az esetben csak LE nem jár érte?
Dátum: 2009.03.08. 09:15:04
Ja, az lehet, akkor kipróbálom mégegyszer.
Oldal: 12