Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - JoeEnder

Oldal: 1
Nem is téged hibáztatlak
Aki nem olvas könyveket annak lehet h túl speciális a kérdésem,de ez nem a én hibám!
Az alábbiak közül melyik ennek a könyvnek a 2. része? Stephenie Meyer : Twilight (Alkonyat)?

Eclipse
Breaking Dawn
New moon
Midnight sun

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Miért kapta ezt az értékelést?
Ki játszotta Tordát a sámánt, az 1984-es előadású István a király című rockoperában?

Deák Bill Gyula
Vikidál Gyula
Nemcsák károly
Bódi László "cipő"


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


???????????????????????
Dátum: 2009.05.05. 22:15:03
Hát az igaz, h aki legalább 2x leűlt a net elé, tuti belefutott legalább egy ilyen "visszanemtérőajánlat"-ba, amivel jól megtömheti a zsebét:)
De ha az ember jól szemezi ki azokat az infókat, amikre szűksége van, nagyon hasznos ötletekhez juthat, (pl. én)
És nem fog ez kifutni, talán nagyon változni sem, csak egyre hétköznapibb lesz ez a forma, egész egyszerűen az emberek majd "hozzászoknak"
Csalók és szélhámosok meg úgy is mindig lesznek, mint ahogy balekok is:)
Idézet: Lanmandragoran - 2009.05.05. 07:49:50
Idézet: JoeEnder - 2009.05.05. 06:24:30
"Hogyan halt meg József Attila?

Öngyilkos lett
Lelőtték
Végelgyengülésben
Betegségben


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak."


???


A minap merült fel pont a kvíztopicban ugyanez a kérdés, cseppet más válaszokkal:

Idézet: Magusocska - 2009.05.03. 15:54:21
Re: Kvíz 3.
6007. hozzászólás - Ma, 14:39:33 (Válasz Mulder 5993 hozzászólására.)
Idézet: Magusocska - Ma, 13:37:42
Hogyan halt meg József Attila?

párbajban
betegségben
csatában
öngyilkos lett


Miért akarsz mindig mindent hibásnak titulálni? Teljesen jó kérdés..

A kérdés tényleg jó. Nekem a válaszokkal van bajom. Nincs közte helyes.
Legalább egy szöszi kellene.
Több éve publikus már az vélemény, amit elég sokan elfogadtak, hogy baleset történt. A viselkedése, tervei, írott és szóbeli megnyilvánulása arra utalt, hogy nem akart öngyilkos lenni. Siettek, és át akart bújni egy álló tehervonat alatt, ami váratlanul megindult. Ennek a balesetnek vizsgálták ki utólag a körülményeit.
József Attila nem lett öngyilkos?! Garamvölgyi László
József Attila nem lett öngyilkos Kéri Edit


Oké, h vitatott, oké hogy többen máshogy látják, oké hogy soha nem lehetünk egyik variációban sem biztosak, de amíg a gyerkőceinknek az iskolában azt tanítják, addig nekem az az el fogadott, s a másik a feltevés...
am. thx a kommenteket:)
"Hogyan halt meg József Attila?

Öngyilkos lett
Lelőtték
Végelgyengülésben
Betegségben


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak."


???
Dátum: 2009.03.13. 13:21:00
Először is: tegnap feltett kérdésemre 13 jó, 1 rossz válasz érkezett eddig, mégis kiértékelésre vár...miért? eddig az első válaszoló után mindig megvolt az értékelés. Változott valami?
Másodszor: Ezt kaptam utoljára:
"Félelem és.... " mi, Las Vegas-ban??

száguldás
reszketés
remegés
szédülés

A reszketést jelöltem, mert az ál legközelebb az eredetihez, ami Rettegés, el is fogadta, de attól még pontatlan...
Dátum: 2009.01.24. 23:42:29
Help please!
Az érdekelne, hogy lehet egyes 8as szintű karaktereknek 1200 megvívott csatája, kb 1000 győzelemmel?
Próbáltam számolgatni, én magam is 8as vagyok jelenleg, de sehogy sem értem, napi 30 portyázással, ha mondjuk dec eleje óta játszik, mert kiveszem a játék elejét ahol max. 15 a portya pont a szám kijöhet, de 1000 győzelemnek 8asnál nagyobb szintet kellene eredményeznie, vagy nem? vagy az ilyen "portya-karakterek" nem csp-znek? -az balgaság lenne részükről-
nekem most kb. 400 csatám van, 3:1 győzelmi aránnyal, max. portya pontokkal, csp-kkel, így vagyok majdnem 9es..
hmm?










http://vilag2.vegzetur.hu/?kar=9452
ja hogy a cc..
Gondolhattam volna h egyeseknek feladja a leckét
Bár azt hittem h mindenki látott már legalább 1 közvetítést a 125KÖBCENTI-s mezőny futamaiból
mind1, írtam másikat.
Kösz az infót!
Ezt dobtam fel ma délelőtt:
Hányszoros világbajnok Talmácsi Gábor 125cc-ben?

1
2
3
4

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Hol van itt a helyesírási hiba?
Oldal: 1