Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Daffy

Oldal: 1
Dátum: 2009.10.05. 22:46:00
Nem azert hogy problemazzak,de azert kicsit dinamikusabban is lehetne kezelni ezeket a hibabejelenteseket.Pl :nyugi sracok,megvan a hiba oka csak hosszu ideig tart javitani...Itt volt a hetvege,tudtam volna tobbet foglalkozni a jatekkal,erre szivatnom kell magam egy kuldetessel ami nem mukodik.Csinaljak masikat.Ok.De azok szinthez vannak kotve,szoval azokat nem tudom.Tobb mint 24 ora utan azert illene reagalni legalabb annyit hogy :hoo...De lehet hogy EN latom furcsan a dolgokat.
Dátum: 2009.10.04. 21:56:07
Lenne egy hiba vagy nem tudom mi,amivel nem tudok mit kezdeni.A kuldetesekben eljutottam ide:
Növeld fel a tanulásodat 34-re!Viszont a kuldetes felvetele utan nem tortenik semmi.A tanulasom szintje joval magasabb.Beleptem a szakertelmek menube,sot meg noveltem is a szakit,visszalepve a kuldetesek menupontba,minden a regi maradt.Eldobtam,felvettem,detto ugyanaz.MEg megrpobaltam parszor de most feladtam.Egyszeruen nem tudok vele mit kezdeni.Otlet?

Udv :Daffy/Cormac
Dátum: 2009.09.25. 20:35:24
Idézet: Grelnar - 2009.09.25. 20:23:07
Solina: Szivembol szoltal, 10 pont!!

"Büntető tipusú tárgy nem lesz választható."

Ezt nagyon bolcs dolognak tartom...



Én meg igazságtalanságnak
Vicc az egesz Magyar mobilszolgaltatas.Az arak az egekben,szolgaltatas hatereset,telefonok meg hat hmm...Voltam t-mobilos es Vodas is.T-mobil mellett szol az aranylag kulturalt ugyintezes,szamlazas.Vodafone meg,ne haragudjatok,de tele van muveletlen,tudatlan felkegyelmuvel.Helyszin Szekesfehervar.Bementem,mondom a problemat,tokmindegy mi volt,reakcio:Figyi kiscsillag,ha ide lepsz,oda hivsz,aztan megnyomod ezt meg azt,akkor ok a buli..Mindezt ragogumival a szajba eloadva..Hat ba..er,nem mondom hogy kedvesen koszontem el.Talaj hulyenek neztek ,plusz ezt meg ereztettek is Velem ezzel az idiota stilussal.Ja,es becsuljem meg,mert O,de csak O,a Vodafonnal dolgozik es nem holmi prosztok segitsegere van itt...Muterod..
USA-ban bemesz a boltba,mondod ki vagy.Telo,elofizetes,itt ird ala kesz.Problemad van?Bemesz segitenek.Elloptak a telefonod?Bemesz,mondod,ha van biztositasod 50 dollarert kapsz egy ugyanolyat.(a komolyabb telok 4-700 dollar kozott vannak.)Elofizetesem 65 dollar egy honapra.Ebbe korlatlan sms,korlatlan halozaton beluli beszelgetes es korlatlan internet van.Olyan aminel nem felora alatt jon be a kapu.hu...Ossze se lehet hasonlitani semmit.Se a szolgaltatot se az ugyfelszolgalatot.Es hozzateszem,itt ha bemesz,ertenek is a telefonodhoz.
Oldal: 1