Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Firemancs

Oldal: 123
Dátum: 2009.07.04. 12:49:45
Halhatatlansághoz járhatna pl:Bajnoki gyűrű
Mégvalami ami nem túl bíztató az a néhány szövetségen belüli 8 bajnoki medál.
Dátum: 2009.07.03. 14:28:33
Szia mindenki
A bajnoki viadal győzteseit nehéz behozni.Ennek oka a fegyverek túlzott támadáspontja magas színten pl:36 jelentőssen hozzájárul a bajnokok elleni vereséghez szerintem.Tévedek?
Dátum: 2009.06.24. 10:57:49
Az őskő még nem ért ide.Ha 350 őskő keresi gazdáját akkor küldjétek hozzám.A postás többet nem kap bórravalót mert lehet hogy 18.a óta a kocsmában ül.
Dátum: 2009.06.23. 12:08:45
Szia
Most pedig menj a dolgodra, végzetünk!
30.fejezet vége
Lehet hogy én vagyok a végzet?
"nincs végzet csak ha bevégzed"
Dátum: 2009.06.18. 14:48:51
Ma csekken is fizettem öskőre.Tesztelem a posta gyorsaságát

Szia 18.-a ota eltelt pár nap őskő még sehol pedig mindjárt szintet is lépek.Na ez a magyar posta
Dátum: 2009.06.09. 21:27:52
A kalandra fal egyik műsorvezetője volt.

Vágó István
Sebestyén Balázs
Fábri Sándor
Friderikusz Sándor


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Kinek a műsora volt a kalandra fal.

Vágó István
Sebestyén Balázs
Friderikusz Sándor
Fábri Sándor


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.
Elég béna vagyok hogy nem tehetek fel kérdést és őrülnék ha legközelebb sikerülne.
Dátum: 2009.06.09. 21:21:01
A kalandra fal egyik műsorvezetője volt.

Vágó István
Sebestyén Balázs
Fábri Sándor
Friderikusz Sándor


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Kinek a műsora volt a kalandra fal.

Vágó István
Sebestyén Balázs
Friderikusz Sándor
Fábri Sándor


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.
Dátum: 2009.06.03. 17:50:00
Akinek már megvan a 750 es küldi az most röhöghet a markába mert akinek nincs meg az szenvedni fog mint én.De se baj az elsőket ugysem fogom utolérni.Pláne kevesebb teljesített küldivel.
Dátum: 2009.05.17. 13:34:17
Melyik állat , mely reszéből készül a pacal?

A bika gyomrábol.
A csirke túzájából.
A kecske tüdejéből.
A sertés gereznájából.
Az birka akart lenni szerintem
Az év játéka volt.

Half-Life2
IL-2 sturmovik
Flat out
Starship Troopers

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
keresni sem nagyon kell hogy 35 különböző nemzetközi fórumon lett az év pc játéka.
Dátum: 2009.05.07. 09:59:47
Megettem a reklámot.Játékosoknak DX10=VISTA és persze mint minden gépépítő játékos a régi gépet elad mert az alkatrész már nem vista kompatibilis.őrület!új gép sok ezer de megveszem,vista sok ezer megveszem felrakom.Eredmény gagyi.Törlöm xp vissza.Nem engedi.Majd azt én döntöm el mit engedjen:)!!HDD Format fat32 megoldom.Xp telepít megáll.Na akkor szidtam anyám hülye fiát miért adta el régi gépét.XP nem települ sata hdd-re sata dvd író szintén probléma.Buherált xp probálgatás sok idő volt.Kijött a saját telepítő készitése progi xphez.Király sata driverek bele.Mire mükszik a gép kijön sp1 vista.Asztalra VISTA felrakom, de hamár lúd legyen kövér hdd csere bere ugorjon bele 2újj aúú 500gb samsungoku RAID 0-ba.Ez ebben a formában perfect az x260 vga-val.Csak k.... drága .sziasztok
Dátum: 2009.04.22. 23:21:20
Védelem itala működhet ha az állatom ép-t 25minimumon tartaná.Igy nem lenne az óránkénti támadások áldozata és még támadhatnék is.Számíthatok a felszerelt állatra?Szép kis házi állat ha csak kipréselni való,akkor nem költök rá őskövet.
Dátum: 2009.04.19. 16:41:08
könyörtelenek v3-ba várunk barátaiddal.Töb mint hat hely és drága épületek várnak arra aki belép.Rendszeres játék min. 3 naponta kivéve ha nyaralsz stb.csak szólj
Dátum: 2009.04.14. 17:11:23
Könyörtelenek szövibe 6 játékos harcost pl:komplett szövit beveszünk így nem zúzunk szét baráti társaságot.
Oldal: 123