Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Draglov

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2008.10.18. 09:16:04
Tegnap vettem oskoves italt. Ma nem tudok ujat venni. Ha ez azert van, mert 24orarol megy vissza a szamlalo, akkor az nem jo megoldas.
Ha ma kettokor veszek, holnap meg csak 4kor, utan este 10kor, akkor lesz nap hogy nem tudok venni.
Jobb lenne, ha ejfel utan indulna mindig ujra.
Dátum: 2008.10.15. 20:22:09
Hosszabítottam prémiumtagságot. 1 héttel lett hosszabb, de 1 orával kevesebb. Nézzetek légyszi utána, hogy miért van ez. Nem lesz véletlenül óraátállítás, jut eszembe??
Dátum: 2008.10.10. 21:05:14
Ja es meg egy. A mailekre szoktatok valaszolni, legyek turemellel? Vagy annyira el vagytok havazva hogy nem. (2 napja irtam)
Dátum: 2008.10.10. 21:04:25
Portyastrategiat ugye ket naponta valthatok. A gomb amivel ezt megtehetem, csak akkor jelenik meg, ha lejart a ket nap?
Ha ez igy van, akkor szeretnem jelezni, hogy jo lenne oda egy szamlalo.
Dátum: 2008.10.10. 10:58:09
Nem tudok uj kviz kerdest feltenni, miert?
Megvan a szukseges jo valaszok mennyisege...
Fonok:- Na' emberek itt ez a markolo, ezzel 2 ora alatt kiassuk a godrot.
Munkas:-Fonok nincs benzin.
Fonok: Azt nem kaptok, raertek egesz nap asni nem?
Dátum: 2008.10.08. 19:00:27
Bocs, de csak 2 biten tarolom az adatokat, es az overflow naponta tobbszor is megesik velem, de mit is szerettel volna ezzel jelezni/mondani?
Dátum: 2008.10.06. 11:48:16
A jatek ELVILEG nem ugy lett megtervezve, hogy egesz napos elfoglaltsagot adjon, tobben EZERT raklamalunk. Ennek semmi koze ahhoz, amiket idezjoelek koze irtal.

A csusztatas tipikus peldajat viszont, pedig pont ezzel sorral kovetted el
"Először is: a toplista első tíz helyezettjéből jelenleg 6 rubin. Tulajdonságösszegnél az első 12-ből 7 rubin."
Meg utana folytattad is.
Termszetesen sok lehetoseg van a szurok hasznalatara, DE. Azzal van itt a probelma, azert "sirunk" (ez egy kellemes szo persze nem)
mert a gyemant azzal a bonuszaval, amilye van, hamarosan kitermeli a tobbi horda bonuszat. Utana pedig nezunk, mint a lezer.
Igaz, hogy tobben tamadjak oket, de tobben is vannak. Az is igaz, hogy csak nehanyan vannak ennyire elol a gyemantok kozott, de idovel csak gyemant dominancia lesz. Ez hosszutavon honapok, vagy 1 ev nagyon nagy kulonbseg lesz.

Szoktatk mondani, hogy akkor en itt most befejezem a vitat es nem kivanok tobbet ebben a temaban megnyilvanulni.
Lesz, ami lesz, csak sajnalom hogy nem azt kapom, amit igertek.
Dátum: 2008.10.05. 07:25:08
Ezert irtam amit irtam... Ha nem vagyok egy olyan jatekban, ahol 1 -2 ora alatt sikeres az ember, akkor 2 teljes nappal lemaradok... A gyemant meg nem ugrik ki nagyon, de szamolni kell, es latszani fog. Csak ha mar keso lesz.. Na mindegy.

"Nem verseny. Valóban. Mégis mindenki azért kattint a Toplistára, hogy az előző napi 543. helyezésből lett-e 489. helyezés. Mert ez éltet, hogy előrébb lépjünk. Aki sokáig nem lép előre, annak nincs sikerélménye, abbahagyja."
Dátum: 2008.10.04. 19:28:48
Nem ertem ezt a rengeteg szocseplest.
A jatek ugy lett beharngozva, hogy napi 1-2 ora elegendo a sikeres jatekhoz! Ez abszolut nem igy van. Ha kihagysz egy hetveget, akkor veged!!!
A hordakerdes meg annyi, hogy MOST, amig meg lehet addig kell belenyulni. A gyemant horda ugy lett elszamolva, mint OV-n a tudosok vagy mik.
Tenni kell valamit ez nem kerdes.

En ket napot voltam tavol, es a budos eletben nem fogom ledolgozni a hatranyomat!!

A portyapontos szavazas meg szerintem is ciki. 2 szer lett kiirva 2szer lett megszavazva de semmi...
Dátum: 2008.10.04. 07:57:13
JAvaslat: Minden Horda tudjon hordavaltoztato epuletet epiteni Tobb szintes lehet, x idonkent lehet csak ujabb szintet epiteni (ujbol valtani). Oskoert lehetne epiteni.
A valtashoz minden hordatag igen szavazata kell...
Dátum: 2008.10.03. 23:08:03
Engem pl az zavar jobban, hogy a gyemantok kb 1 honap mulva mindenki sz.ra fognak verni... gondolom sejti a tobbseg, hogy mire gondolok.
Vagy mondjak 2 honapot? 3at?, es a toplistak elejen csak gyemant fog "tundokolni"
Dátum: 2008.09.30. 23:46:45
Ez a szavazas semmikepp nem mutat realis kepet, mivel osszesen 2%-a szavazott a jatekosoknak!
Dátum: 2008.09.22. 14:22:37
Hirtelen tobb csp-m lett. 16-al indultam, es mentem mar csomot vadaszni. Most meg 23 van meg. Irja mar le valaki legyen szives, hogy
hogyan van ez. ELkoltom nagy orommel, aztan utan meg elveszik az nem esne jol...
Dátum: 2008.09.22. 12:11:09
Mennyi csp-vel indulunk?
Oldal: 1234567891011