Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - dzsusz

Oldal: 12
Dátum: 2008.11.17. 21:32:44
"A szerzett lélekenergiából 0 a helyes válaszért kapott LE."

Most kérdezni kellene valamit... de őszintén szólva szóhoz sem jutok.
Dátum: 2008.11.16. 21:52:07
Idézet: Zsolesz - 2008.11.16. 19:06:22
itt-tárolhatsz így biztos helyen LE-t, amit bármikor szabadon mozgósíthatsz, ha el akarod költeni.


Ha nem tudod mit tárolsz, akkor igaziból nem csinálsz semmit, csak zsákbamacsizol - malacpersely, vagy van benne valami, vagy nincs... felmerült bennem, hogy a szaki azt az értéket módosítja, amit amúgy kaptál volna az állatért, ha véletlenül nem fogod be... de akkor nem lenne rossz tudni, hogy az kb. mennyi is lett volna - legalábbis nekem eddig sosem volt méret módosító az elfogott állatkám neve előtt...
Dátum: 2008.11.16. 21:35:50
Idézet: KisZebu - 2008.11.16. 17:32:14
Igen, erre én is gondoltam, most viszont épp portya után voltam, teljesen legyengülve, és elvileg akkor pár órán át senki sem támadhat, nem?


Az, hogy a fáradtság miatt mennyivel gyengébbek a tulajdnságaid, az csak az általad kezdeményezett csatákat befolyásolja. Amíg nincs kiírva a karakterlapodra, hogy "Alacsony az életpontod, nem támadhatsz senkit és téged sem támadhatnak"- vagy valami felettébb hasonló-, illetve nem bújtál katakombába, továbbá előző támadtatásodat követő 5 perc elmúlta után szabad préda vagy. PUNKTUM.
NA
Dátum: 2008.11.16. 17:16:06
Idézet: KisZebu - 2008.11.16. 16:45:49

Úgy tudtam eddig, ha vki nagyon legyengül, akkor nem támadhat, de őt sem támadhatják. Ez háború esetén nem érvényes?
Nem támadhatok, mert nincs elég életpontom, engem mégis folyamatosan támadhat az ellenség. Persze esélyem sincs, mivel le vagyok gyengülve. Ez hogy lehetséges?


Szerintem úgy, hogy ők jobban figyelnek rád... amikor kiérsz 15% alól, akkor már támadnak is rád... ők a gyorsabbak.
Dátum: 2008.11.16. 04:36:54
Idézet: Mogorva - 2008.11.15. 13:49:46
Valaki elmagyarázza mi az értelme a Lélekenergia saj5tolás szakértelemnek? 26!!!!-os tanulással sajátítható el és egy 3900-ért idomítható lény feláldozásával, 14-es sajtolással (kb 15 k volt felhúzni) 600 LE-t kaptam...nevetséges.


Azt gyanítom ez is aranyos kis randommal van megspékelve. Mondjuk én annyira nem panaszkodom 2-es sajtolással 418LE jött egy 15. szintű szörnyből, ami vadászat esetén 123-224 LE-t adott vadászat során normál állapotban (semmiféle méret módosító, na meg kemény 3 alkalom..)..
Dátum: 2008.11.10. 20:58:00
Szerintem láttam már, de keresővel nem találtam: mekkora lehet egy szövetségi zászló képfájl? (pixel, kbyte)

Válasz a saját kérdésemre (2008.11.07. 17:15:38): a szimuláció valószínűleg figyelembeveszi a láthatatlanságot, mivel a szimulációnak megfelelő arányban győztem... azért még kérdés, hogy a futtatáskor rajtam lévő portya fáradtság vajon számított-e.

Válasz valaki más kérdésére: Byzon azért válaszolja meg a Drakinos kérdéseket, mert ha nem tenné, akkor a keresőben - ha használná a kérdező - elég rövid időn belül csak a "hol van?", "nem találom", "ki az" kérdéseket találná meg....

Amúgy: HOL VAN DRAKIN? Szeretnék beszélni vele arról, amit az Orákulum mondott ...
Dátum: 2008.11.10. 20:30:25
Melyik szót írtam hibásan?

karvaly
karaly
bója
erkély


A kérdésnek nincs helyes megoldása, mivel a jónak titulált "hibás" írás is létező szó:

Karaly: A viznek az a partja, mely hajóknak lovakkal v. emberekkel való vontatására alkalmasabb. Midőn a lovas hajó azon oldal felé tart, melyen a vontatók vannak, a hajó «karalyra jár».
Forrás: Pallas Nagylexikon
Dátum: 2008.11.10. 00:59:06
Idézet: Alienkiller - 2008.11.09. 17:02:58
Idézet: Byzon - 2008.11.09. 15:15:39
Nem, nem mindegy. Most itt listát ne várj tőlem, de minél többe kerül beidomítani, annál jobb. Annál több lesz pl. az Ép-je. Olyan 1600-tól már egész jó.


Hát ez így nem igaz egészem. Mert nem lesz erősebb csak több az életpontja induláskor, de csatában nem fog többet sebezni vagy jobban védeni. Tehát azért annyival nem jobb. Főleg ha már van egy állatkád ami mondjuk 3 szintű


Nekem más a tapasztalatom: a 2-es alapszintű kőzúzóm alapban 1-eket sebzett, aztán fejlődött tovább; a 9-es alapszintű vérszomjas manó meg már az első csatájában 3-akat sebzett, 4-szer is.. (igaz azóta sem csinált hasonlót) szóval némi különbség a sebzésben is van a különböző szintű alap szörnyek között.
Dátum: 2008.11.07. 17:15:38
Valalki légyszi mondja meg, a szimuláció az alábbi tényezőket figyelembe veszi-e:
- láthatatlanság bónusz
- fáradtság büntető
(- szövetséges segítsége
- szövetség bónusz)

(az utolsó kettőt valószínűleg igen)
Dátum: 2008.11.06. 21:03:32
Idézet: Kocos - 2008.11.06. 08:18:48
Par kerdes:
4/ Epites szakertelem hasznalata eseten az elkoltott vagy az effektiv epites adodik hozza a karakterlapon lathato ertekhez?


Az effektív kerül feljegyzésre.
Dátum: 2008.11.06. 01:18:04
Idézet: Jandro - 2008.11.05. 14:17:48
Az iránt érdeklődnék, hogy az építés szakértelem fejleszti-e a szerencsét is építéskor!


Naiv kérdés, de a kedvedért alapos kísérlet során leellenőriztem: nem fejleszti a szerencsédet a pluszban beépült LE mennyiség.
Dátum: 2008.11.05. 23:10:53
Megmondom az őszintét, hogy kellemesen magasszintű a game, de ugye nem is várta mást.. eltekintve attól az apróságtól, hogy én egy WOW stílusú TF-ről álmodom. Remélem még a nyudíjas éveim előtt lesz ilyen
Dátum: 2008.11.05. 22:36:33
Idézet: Craslorg - 2008.11.05. 18:38:39
Idézet: Arpika - 2008.11.05. 16:40:35
hello! holnap 10 órakor nem leszek itt de előre regeltem attól gyűlik a cselekvéspontom?


Nem fog nőni, amikor először belépsz, onnantól indul számodra a játék, de úgy gondolom, hogy pár óra hátránnyal nem ér nagy hátrány.


Ha az a szerver olyan mint ez, akkor gyűlni fog a cselekvéspontod: én amikor először beléptem, akkor 250-ről indultam... persze lehet, hogy kedvezményezett vagyok, vagy nem tudtam róla, hogy egyszer már beléptem????
Dátum: 2008.11.03. 22:21:47
Idézet: Csabatatrai2 - 2008.11.03. 21:08:05
Üdv!
Mellesleg remélem, hogy a dbz-s képek kirakása nem tiltott, én pl eléggé zokon venném a dolgot mert nagy db & dbz fan vagyok


Ha űrhajós képeket elfogadnak, akkor egy DBZ abszolút illik a játék stílusához, mégiscsak végzetes erővel rendelkező alakok szerepelnek a sorozatban .
Dátum: 2008.10.27. 23:47:41
Idézet: shack - 2008.10.27. 23:31:07
Hmm, nagyon nem működik a "karakter törlése" opció. Hiába írom be a jelszót, semmi eredménye. Tudtok erről valamit? Illetve javítani kellene ezt!


Bocsi, de nem próbálom ki a kedvedért! De ha nem működik, hát nem működik, muszály törölni? Ha új karit szeretnél, akkor a régit nem fogod használni, ezért nem fogsz csalni sem vele, tehát emiatt kár aggódnod szerintem... ha meg nem játszol, akkor már ne zavarjon annyira, hogy némelyek megverik a régi megunt, elhagyott, elárvult szegény karidat, ha éppen arrajárnak (és akkor minden jót!)
Dátum: 2008.10.27. 23:40:13
Azon filózom lehet-e tudatturbózni a vezetőkészséget... olcsóbb lenne úgy szerezni 3. állatkát, csak nem minden szaki turbózható... mi a tapasztalatotok???
Dátum: 2008.10.24. 21:13:04
Idézet: sunai - 2008.10.24. 12:48:20
Lehetne-e par gondolatot szentelni a 'Szerencse'-erteknek (esetleg egy kulon topikot?), mert en pl. nem vagyok senkivel szovetsegben, es ha jol ertem, akkor igy nem is kaphatok semmifele Szerencse-erteket, noha ez kulonfele helyzetekben igen jol johet. Mar lattam olyat, hogy valaki egymagaban epit egy szovetseget, csakazert, hogy a Szerencse-pontokat megszerezze. Ez lenne az egyetlen megoldas??? Pls help, eloszor is megerteni, hogy miert jo ez a Szerencse pontok, mibe kerul, mit er, es hogy van-e barmilyen mod, ami modon egy szolo jatekos ilyet szerezhet...


A szerencse némiképp az építkezésekbe ölt rengeteg LE kompenzálásáról szól. Ha valakinek van elég ideje, meg információja, majd egy szép napon ki fogja számolni, hogy smint alakulnak az értékek, és mi éri meg, és mi nem.
Én pl. a szerencse miatt hagytam abba az egyedüli szövi építgetést - mert amúgy csak a LE biztonságba helyezéséért alapítottam Amúgy meg számtanilag sosem fogod látni mi is az eredménye a szerencse pontoknak - mex ritkábban fogsz káromkodni, hogy már megint nincs mázlid, mert inkább az lesz
Oldal: 12