Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Arcsrác

Oldal: 1
Dátum: 2008.11.19. 20:39:17
"Mi hajtja a villamost?

villanymotor
hátszél
lendkerék
tengerimalac"


Nahátazért......
Dátum: 2008.10.13. 22:03:41
"Melyik állat tejéből készül a rokfort (francia márványsajt)?

juh
kecske
szamár
birka"

Juh = birka?
Dátum: 2008.10.13. 19:55:16
Én lennék az első? Nekem bizony panaszom van! Graham Treefrogot Zároltátok 2 napra multizás miatt. Ezzel nem értek egyet, mert mi 2en játszunk a tesómmal 1 gépről (is), meg máshonnan is. Persze legtöbször egyszerre, mert meg kell beszélni a taktikát és a játékélményt! (annyit aláírok, hogy tényleg van egy építő karakterünk: Dolgoska, őt ha muszáj kitöröljük, de szerintem vannak nálunk nagyobb HALAK is!!!) megköszönnénk, ha hagynátok játszani!
Szóval Graham Treefrog és Relpha 2 külömböző emberé! (Ráadásul a csajom is játszik velünk, őt mondjuk nem tettétek bele szerencsére a felsorolásba!
(és természetesen, mint láthatjátok elég keményen reklámozom, és ajánlom a játékot, elég sok ismerősöm rákattant. Így is eléggé szomorúak vagyunk, hogy nem egyforma hordát választottunk. Most, ha a legközelebbi ismerőseimmel sem lehetek 1 szövetségben, akkor abba is hagyom a játékot! A befizetett pénzemért meg küldjetek HKK-t vagy utaljátok vissza!!!!
Dátum: 2008.10.12. 21:20:34
tessék megint egy lexikális tudást igénylő kérdés. nem is értem hogy csúszhatott át:

Mennyi a következő két szám összege: 1+1=?

3
2
?
néha több!
Dátum: 2008.10.12. 13:24:17
Mióta szolgálja büszke népét a Beholder Kft. ?

2000
2005
2007
2003


ezt a kérdést kaptam, értékelni már nem lehet, de szerintem úgy baromság, ahogy van!!!
Dátum: 2008.10.12. 13:00:04
A Kutyaszorítóban (Quentin Tarantino) ki Mr. Pink?

Steve Buscemi
Michael Madsen
Quentin Tarantino
Tim Roth


A kérdés "Azonnal töröljétek" értékelést kapott!

én sem értem azt miért töröltették!!!! Én is kérem a LE-t érte, és kerüljön be a kérdések közé! (én is neten leelenőrzöm, + onnan másolom be a neveket!) És ezt a google-ben 10 mp alatt meg lehet találni, nem nehéz kérdés!
Dátum: 2008.10.09. 23:15:42
A Kutyaszorítóban (Quentin Tarantino) ki Mr. Pink?

Steve Buscemi
Michael Madsen
Quentin Tarantino
Tim Roth


A kérdés "Azonnal töröljétek" értékelést kapott!


Ez miért????? Wikipédián meg lehet nézni a szereposztást 10mp be kerül. Onnét másoltam én is ki, hogy biztos ne hibázzak!!!!
Dátum: 2008.10.09. 20:16:30
volt egy ilyen HIBÁS kérdés:
Az alábbiak kötül ki nem félvér:
Skandar Graun
tanis
Caramon
Drizzt do urden

a kérdés írója szeint Caramon nem félvér, és drizt az. szerintem rossz helyre tette a pöttyöt, vagy csak símán hülye.
Dátum: 2008.09.30. 19:09:13
Itt tudok tenni javaslatot a játékkal kapcsolatban???
Mert roppantmód zavr, hogy egy idő után a játékosok által írt kérdések bekerülnek a játékba, és már nem lehet jelezni ha hibásak!!!! Már nem egy értelmetlen, vagy hibás kérdéssel találkoztam, ami mellé már nem lehett a jelzést odatenni!
SZERINTEM azt az opciót jóval tovább hagyjátok a kérdések mellett, mert sokan csak rányomják, hogy jó kérdés, azt bennemarad a játékban!
Oldal: 1