Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pietrus

Dátum: 2009.11.18. 18:03:19
Mi az Zorán név jelentése?
Reggel
Este
Hajnal
Szerencse
Az Zorán?

Mikor volt a német újraegyesítés(NSZK NDK egyesítése)?
1991. január 1.
1990. augusztus 18.
1989. október 3.
1990. október 3.
Zárójel előtt szóköz, és szerintem jobb lenne, ha NSZK és NDK egyesítése lenne a zárójelben.

Mi a privilégium?
előjog
egyik sem
utójog
jogtalanság
Tagadó válasz.

Kicsoda Uri Geller?
Szemfényvesztő
Bűvész
Parafadugó
Parafenomén*
A parafadugó idióta lehetőség, és a szemfényvesztőn és a bűvészen lehetne vitatkozni...

Hol használják üzemanyagként a cukornádból készült etanolt?
Kina
Brazilia
Japán
Francia ország
Kína és Brazília hosszú í, Franciaország egybeírandó. Máshol nem lehet használni?
Dátum: 2009.11.17. 18:01:55
Idézet: CandyGirl - 2009.11.17. 17:41:39

gratula nekik.és nemkell rögtön kitiltani:P:P
ez csak egy vélemény a sok közül de persze félre lett értelmezve,nem tettem semmi rosszat amiért kitiltanának kedves Hagya:)


Arra gondolt, hogy gyanúsan sok a hasonlóság Te és Doszy között. Mindketten női nemet adtatok meg, pár hsz, hsaonló helyesírási hibák (vessző után nincs szóköz, fair=fer,...) , egymás után ketten írtátok ugyanazt, soroljam még?
Igen, speciális, mert a szakértelmeket csak 4. szinten, a gyorsítást pedig sokkal később kapja meg a játékos.

Főleg ha valaki elolvassa a játék leírását.
Pl a gyorsítás nincs benne a leírásban.

(Amúgy a "!" faktoriálist jelent, 6!=5*4*3*2*1)
Dátum: 2009.11.16. 20:13:27
Idézet: Norveeg - 2009.11.16. 20:10:21
sok újat nem tudok hozzátenni az előttem szólókhoz, de a pontozásban jelentkezik a véleményem.

ezt hogy sikerült összehozni:
"Égig érő hatalom tornyuk és a GYÉMÁNT horda mindenhatósága..."
azért köszönjük az összes gyémánt nevében!!


Már megírták nekünk, a Black Diamondnak
Dátum: 2009.11.15. 15:44:17
Melyik egy zenekar és egy együttes neve is egyben?
Mária
Ibolya
Béla
Edda
Mi van? Egy zenekar és egy együttes is? Az nem ugyanaz?
Dátum: 2009.11.15. 13:25:12
Idézet: Byzon - 2009.11.14. 22:12:46
Iszonyúan tetszik, én is nagyon akarnám a TF isteneit, de úgy tudom ettől Miklósék totál elzárkóznak...
Nem igazán értem miért... Ez a mi világunk és gyakszi minden háttérsztoriban amit mi írunk előkerülnek... Had formáljuk akkor már mi a háttérvilágot!


Ehhez csak egy dolgot tennék hozzá. Nem akarnak isteneket, meg ilyesmit, de az epikus tárgyak fele az istenekről van elnevezve. Mikor nekem lett egy Tharr gyűrűm, akkor azt sem tudtam, hogy az ki/mi. Utánanéztem, így már érthető, sőt a bónuszát is értem.

Egyébként nekem is nagyon tetszenek az épületek, de nagyon ki kéne tesztelni és jól ki kéne egyensúlyozni, nehogy az egyikkel elszálljanak a szövik.
Dátum: 2009.11.15. 13:08:40
Az alábbi zenei műfajok közül melyik NEM tört ütemű?
drum and bass
house
breakbeat
dubstep
Mi az a tört ütem? Ezt hol tanítják?

Minek a rövidítése a"HVG"?
honvédelmi alegység
semminek
nemzetközi hegymászó szövetség
gazdasági hetilap
Tagadó válasz.
Dátum: 2009.11.15. 10:29:00
Idézet: Butchman - 2009.11.15. 09:54:23
----
Elementáris fúzionátor:
-cirka 400k LE egyszeri megtakarítás
----

400k megtakarítás, ha kihúzod az elementárist, ami viszont tényleg csak kényelmi funkció, és nem kötelező. Akkor takarítod meg a 400k-t, ha ugyanannyit rá is költesz egy kényelmi funkcióra.
Dátum: 2009.11.14. 14:33:45
A kérdésed az milyen már? Szerinted ezt tudhatja olyan játékos, aki még nem tart ott (mondjuk 3. szintű)? Amúgy vannak kvízes topicok, a kvízzel kapcsolatos dolgok inkább odavalóak.
Dátum: 2009.11.14. 10:01:42
Olvass vissza kettőt! És legközelebb légyszíves használd a keresőt az oldal felső részén.
Dátum: 2009.11.14. 09:59:52
Hányadik lett Talmácsi Gábor a világbajnokságban?
2
3
1
4
És mégis melyik évben, és milyen világbajnokságon (kategória)?

A z EURO2008-at melyik sörgyár támogatta?
Dréher
Soproni
Carlsberg
Borsodi
Reklám + helyesírás

syria zászlójában van e csillag?
igen 15
igen 1
igen 2
nincs
Kérdés nagybetűvel kezdjük + az Szíria akart lenni?
Dátum: 2009.11.14. 08:27:55
Idézet: S0laris - 2009.11.13. 17:18:42
epikus tárgy átpasszolása:

egy bármilyen epikus cuccot odaadhatsz egyik szövitársadnak, de cserébe adnia kell vagy 10 térkapus ékszert/fókuszkristály-t, vagy egy másik epikus tárgyat. a lényeg hogy 10 dukátért kapj 10 dukátot. a cserélt epikus tárgyak 1 hónapig nem adhatóak tovább (eladni vagy beváltani dukátra persze lehetne). a cserebere egyik oldala mindenképpen legyen epikus tárgy.


Jó ötlet, de szerintem kijátszható. Ha sok epikus tárgy eladása után már kevesebb dukátot kapsz érte. Így az egyik oldalon már kevesebb, mint 10 dukát lenne.
Dátum: 2009.11.13. 15:50:57
Mit jelent NBA kifejezés?
Foci
jégkorong
amerikai foci
Kosarazás*
Hát rohadtul nem azt jelenti. NBA: National Basketball Association (Nemzeti kosárlabda szövetség)

Mi lehet a kőrágó?
Szobrász különleges szerszáma
Nincs ilyen
Halfajta
Kődaráló
Tagadó válasz
Dátum: 2009.11.11. 15:55:20
József Attila hogy halt meg?
vonat elé vetette magát
Segesvárnál a csatába
A németek megölték
egy kocsi elütötte
Talán inkább csatában.

Ki micimackó legjobb barátja?
bagoly
malacka
nyuszi
füles
Nevek nagy betűvel.
Dátum: 2009.11.07. 21:22:17
A szintedtől is függ, hogy figyelembe veszi-e a gyógyitalt. Legalább karakterszint-49-es szintűnek kell lennie az italnak, hogy működjön.
Dátum: 2009.11.07. 19:56:18
V4-en az történt hogy vadászat közben 19:51:07-kor elfogtam egy quwarg ölész- állatot, de az állataim közé nem került be. Végül is nem túl nagy probléma, de szerintem jó lenne utána nézni, nehogy mással is előforduljon.

Szerk.: Már nem aktuális, kis késéssel, de ideért a quwargom
Dátum: 2009.11.07. 18:06:07
Melyik nem motortípus az alábbiak közül?
Piro
Wenkel
Diesel
Otto
Az Wankel akart lenni, a specségét ítélje meg valamelyik admin

Hogy hívják a jégkorszakban a lajhárt?
sid
mani
shrek
rémuszbácsi
Tulajdonnevek nagybetűvel.

Hány százaléka víz az embernek?
ötven
hetven
az emberben nincs is víz
öt
Tagadó válasz.
Dátum: 2009.11.06. 23:56:45
Akik sokat építettek, azoknak nagyobb a szerencséjük, ami előny (bajnokin is, és egyébként is). Plusz, ha van mesteri építészet, akkor azt minden portyában/térkapuban/epikusnál/entitásnál ki tudod használni. (Nehogy azt mond, hogy csak a bajnoki miatt építettétek fel).

Végülis nekem mindegy, hogy mi lesz, mert nem úgy néz ki, hogy a közeljövőben esélyes lennék a bajnokin, csak kicsit visszásnak érzem a védőfal dolgot, amikor máshol próbálnak mindent "szerepjátékosan" magyarázni.
Dátum: 2009.11.06. 23:07:29
Azon kívül, hogy irdatlan nagy előny az épületbónusz, nem értem, hogy a védőfal miért számít bele? Viszed magaddal a bajnokira a falat? Vagy hogy? (a gyakorlótér, meg a nekrofun még elmenne, de ez valahogy fura)
Csokonai nevét ki kéne írni, és szerintem meg lehet magyarosabban is fogalmazni: "Mi a közös Hunyadi Jánosban, Ferenc Józsefben és Csokonai Vitéz Mihályban?"