Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pietrus

Dátum: 2009.12.08. 15:00:24
Lélekgyémántot és kiégett őskövet is kapsz.
Dátum: 2009.12.07. 20:25:55
http://vegzetur.wikidot.com/moblvl Nézd meg itt.
Dátum: 2009.12.06. 11:08:09
Mi a C-vitaminnak a feladata?
ilyen nincs is
vérképző
immunerősítő
csonterősítő
Tagadó válasz

Ki rendezte a "Megy a gőzös" című magyar filmet??
Bacsó Péter
Rozgonyi Ádám
Koltai Róbert
Bujtor István
Kicsit sok a kérdőjel.

Törtet törttel úgy osztunk, hogy...
a nevezőket osztjuk a számlálókkal.
a nevezőket osztjuk.
a reciprokkal szorzunk.*
a számlálókat osztjuk.
Ez így nem pontos. Inkább így kéne: az osztó tört reciprokával szorzunk.
Nem, azt találkozós aukción vette.
Dátum: 2009.12.05. 10:43:08
Azt nem is kell "felrakni". Alul a tárgyaidnál kiírja, és automatikusan működik. Amúgy meg próbáld ki, vegyél egy kristályitalt, és nézd meg, hogy 50 vagy 60 kp-t ad.
Dátum: 2009.12.01. 19:35:52
Idézet: Ariel - 2009.12.01. 19:06:37
Miért nem lehet azt megtenni, hogy kap az ember egy értesítést a kémgömbről, mint az átkozásról is?
Nem kötekedés, de a kémkedésnek nem pont az a lényege, hogy nem tudnak a kémről?
Dátum: 2009.11.30. 21:31:34
Hány éves a sportoló, ha második olimpiáján vesz részt és 13 évesen még nem lehetett a küldöttség tagja?
21*
25
20
18
Ez a kérdés úgy hülyeség, ahogy van. Gyakorlatilag mindegyik jó:
Ha most 21 az olimpia évében, akkor az előzőn 17 volt, ami több, mint a 13.
Ha most 25 az olimpia évében, akkor az előzőn 21 volt, ami több, mint a 13.
Ha most 20 az olimpia évében, akkor az előzőn 16 volt, ami több, mint a 13.
Ha most 18 az olimpia évében, akkor az előzőn 14 volt, ami több, mint a 13.
Dátum: 2009.11.30. 17:24:34
Idézet: Hajasmanosz - 2009.11.30. 17:22:10
Sziasztok.Csak azt kérdezném, hogy Kalandokhoz feltétlen szükségesek a szakértelmek, vagy azok nélkül is lehet csinálni?

Ha mákod van, és veszel/szerzel elég kristálypontot, akkor minden próba teljesíthető. Először szerintem próbáld meg kristálypont és szakik nélkül, és majd meglátod.
Valaki egyszer már felvetett egy ötletet, sajnos nem tudom, hogy ki volt az, és nem is találtam meg. Leírom a lényegét: A kiosztott sebzés arányában kapna a nyertes Le-t. Természetesen lefelé ütésnél drasztikus hatásfokcsökkenéssel, és csak akkor kapná meg, ha a megtámadottnak "hatalmának megfelelő" felszerelése van. (esetleg a túl nagy TÖ-különbségnél is el tudnék képzelni egy kis hatásfokcsökkenést) Szerintem érdemes lenne megvitatni az ötletben rejlő lehetőségeket, és esetleges kiskapukat.
Szerk.: esetleg a vesztes is kaphatna ilyenmódon Le-t, de lényegesen kevesebbet.

A húsvéti fix Le-s "event" is nagy sikert aratott, legalábbis a fiúk körében
Dátum: 2009.11.29. 17:30:06
Idézet: Typhoon - 2009.11.29. 17:18:09
Merthogy ne szólj senkinek de van aki pénzt költ erre a játékra és nem azért költöm el a pénzem, hogy Te vagy akárki jobban fejlődjön, hanem, hogy én jobban fejlődjek.
Pénz nem egyenlő jobb fejlődéssel. Adhatsz egy ügyetlenebb játékosnak 3000 őskövet is, attól még nem biztos, hogy megtanul játszani. Magammal fogok példálózni (tudom, hogy nem szép dolog), de én nem használok őskövet, és a szintemen 4. vagyok TÖ-ben, és 2. Szö-ben, úgy, hogy nevetségesen kevés a rabolt LE-m.
És ne szólj senkinek, de akinek kristálygömbje van, az is fizet a játékért.
Dátum: 2009.11.29. 16:57:36
Én csak egy dolgot nem értek az egészben. Miért pont ezt kell megreformálni ilyen hirtelen? Kb 7-8 hónapja jött ki a relik. Csak most tűnt fel, hogy nem erre terveztétek? Szerintem vannak ennél sürgetőbb, és fontosabb fejlesztések, amik minden játékost érintenek, azokra kéne koncentrálni.

(Nekem nincs kristálygömböm, de együtt érzek azokkal, akiknek van.)
Dátum: 2009.11.26. 20:15:42
Melyik színész nyerte az alábbiak közül a legtöbb Oscar-díjat?
Clint Eastwood*
Roger Moore
Michael Caine
Nicholas Cage
1.: Nicolas Cage h nélkül
2.: Clint eastwood és Michael Caine 2-2 Oscart nyert.
Dátum: 2009.11.23. 17:14:33
Idézet: Hajasmanosz - 2009.11.23. 17:07:40
Helo, csak egy kis kérdés.Kalandból lehet relikvát szerezni, vagy csak kártyákból?


Kalandteljesítésnél kapsz lélekgyémántot, és abból, ha lesz elég, akkor tudsz a lélekkufárnál relikviákat venni.
Dátum: 2009.11.22. 14:36:28
Szerk.: Rájöttem, hogy hülyeséget írtam.
Dátum: 2009.11.22. 12:39:12
Ezt most nem igazán értem. Arra gondolsz, hogy alapból van pl 70+30-as spmed, és 57-es ef-ed. Megveszed a gyorsítást, utána ráturbózol az ef-re, és a spektrálist fejl. költsége 70-től 100-ig ne növelje a szakik fejlesztési költségét?
Dátum: 2009.11.22. 12:22:10
Szerintem azért van így, mert a spektrális az Le-t termel, míg az ef csak időt csökkent, ami nem termel (közvetlenül) LE-t.
Dátum: 2009.11.19. 21:04:16
Melyik pénz nem volt forgalomban magyarországon?
Forint
Korona
Dínár
Pengő
Magyarország nagybetű!
Dátum: 2009.11.19. 20:38:34
Idézet: Miklós - 2009.11.19. 13:08:21
Fontos tudni, hogy egy játékban a fő motivációt a sikerélmény jelenti, és a sikerélmény jelentős része a fejlődésből ered. Viszont a játékosok sokszor hajlamosak arra, hogy azt a taktikát kövessék, ami a legtöbb tápot adja, annak ellenére, hogy hosszú távon ez a sikerélmény elvesztéséhez vezet.


Bocsánat, hogy beleszólók, de valamit meg kell jegyeznem. Minden rossz szándék nélkül szeretném kifejteni a véleményemet. Mindenkinek mást jelent a játékélmény. Valakinek azt, hogy előrébb jut a toplistákon, gyorsan lépi a szinteket. Másnak azt, ha erős a szintjén, megint másnak azt, ha elért egy bizonyos Tö-t/Szö-t. Szerencsére nem vagyunk egyformák.
És ahogy te is írtad, a fejlődés adja a sikerélményt, de a fejlődés igen sok irányba történhet.
Én például hobbiként kosarazom. Van olyan, hogy esetleg veszítünk, de voltak jó megoldásaim, nekem az is egyfajta sikerélmény. Lehet, ez jobb, mintha nyerünk, de rosszul játszottam.

És különben is, ha valaki kifejlesztette a Vf-et, az biztosan mérlegelt a lehetőségeit/érdekeit/céljait. Felmérte, hogy ritkábban fog szintet lépni, és ez hátrányokkal is jár (hasonlóan a szingulárishoz).
Dátum: 2009.11.18. 20:22:36
Mi a polip az orvostudományba?
Jóindulatú szövetszaporulat
Nincs is ilyen szó az orvostudományba
Rosszindulatú rák
Fájdalommentes bőrelhalás
Orvostudományba? Ez csak nekem zavarja a szemem? A tagadó válaszról nem is beszélve...
Dátum: 2009.11.18. 19:03:51
Én is hagynám úgy, ahogy van. Ennek több oka is van:
1.: Utólag korrigálni nem szerencsés. Láttuk már számtalan helyzetben.
2.: Bajnoki: A vf előtt többnyire pókok nyerték a bajnokikat (Leszámítva a legfelső kategóriákat). Ez most ugyanígy van, minden kategóriára jut legalább 1 pók. Csak a vf-eseknek kisebb a hátrányuk. A vf előtt is sokan írtak már a bajnoki átalakításával kapcsolatban.
3.: Ezt a hozzáállást (Fúj, vf-es, több le-t szerez egy szinten, és elver) alkalmazhatnánk a szingulárisra is: fúj, szingulárisos, előbb lép szintet, előbb lesznek új tárgyai, és elver 5 szinttel feljebbről.