Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kisgyík

Oldal: 1
Dátum: 2010.04.01. 08:51:14
Végre valami fejlesztés, amitől nem csak tamagocsi lenne az egész, hanem hozna egy kis színt és izgalmat a játékba. Kár, hogy április 1-jei tréfa az egész.
Ha szavazásra kerülne a dolog, hogy ezek tényleg bekerüljenek-e, nem lennék meglepve, ha megszavaznák őket.
Dátum: 2010.03.03. 13:18:46
A szövetségi fórumban a kiemelt topicok nálam nem látszanak kiemeltként, mindegyik egyszinű fekete. Tegnap még jól láthatóan szürke volt a kiemelt topic. Próbáltam több böngészővel is.
Dátum: 2010.01.29. 13:43:57
Felmerult par kerdes:
-a barati portya noveli a faradtsagot, ha igen, akkor a normal portyaban kihat a karakterre?
-ha kihivnak csokkenti a portya%-om, tehat kevesebbet lehet rabolni?
-a faradtsagom csokkenti a kihivas sikeret?
-ha keves, de azonos szintu szakertelemmel rendelkezik a kihivo/kihivott, akkor mi alapjan dol el a csata?
Attól - csonkolom a kezit -, hogy az új bajnokival gyengülne az új bajnok is ugyebár (aki korábban örök második volt), és akkor jöhetnek az örök harmadik, negyedik sokadik helyezettek is


Teljesen igazad van. Úgy gondolom én is, hogy sokkal magasztosabb cél, hogy nyerjenenk a negyedik, ötödik, sokadik helyezettek, (pláne a tizedikek, mert az szép kerek szám), minthogy szűkítsük a szinthatárokat, és tényleg csak a szintjükön legjobbak nyerjenek.
Akkor a gyengítés mennyiben érne el más hatást?
A meggyengytett bajnokok helyett győznének ugyanúgy a másodikak, és lenne ugyanúgy +25 bajnokunk, akik szintén ugyanúgy agyonvernek mindenkit a környezetüknben az aktuálisan legyengített bajnokon kivül.
Én a két dolog között pusztán annyi különbséget látok, hogy a gyengítéses javaslatban az épp legerősebb karik, azaz a sokszoros bajnokok nem nyernének, hanem csak a másodikak, a szinthatár csökkentésével pedig nyernének a sokszoros bajnokok is ugyanúgy (ha már megdolgoztak érte), de lenne lehetősége másoknak is nyerni.
Hát, szerintem nem a bajnokokat kellene tovább gyengíteni, mert hogyan fog az esetleg kinézni, hogy hétköznapi portyázás során egy sokszoros bajnok kari 10-ből 10-szer nagy fölénnyel (akár sok-sok sebzéssel) megver egy másik karit, de a bajnokin a sok gyengítés miatt pedig szintén sok sebzéssel kikap tőle?! Aki így lesz bajnok, hogy tudja hogy egyébként mindig kikap, az tudna őszintén örülni ennek?
Ez szerintem nem venné ki magát egészségesen. Egy sokszoros bajnok kari igenis megdolgozott a sokszoros sikeréért is!
Ezzel együtt, ha azt szeretnétek, hogy több jó karinak is legyen esélye a bajnokin (akinek esetleg 1-1 kiemelkedő játékos miatt nincs), akkor sokkal jobb dolog lenne a szinthatárok csökkentése!
Mert ez így nem venne el senkitől semmit, nyerhetnének a nagy bajnokok is, és könnyebb lenne más kariknak is esetlge elkerülni őket.
Ezen mindenki sokkal többet nyerne!
Dátum: 2009.11.18. 23:46:46
"Egyébként a VF-et még azzal lehetne büntetni (igen, kell büntetni, mert nincs hátránya csak előnye), ha a karakterek kapnának valami jutalmat bizonyos szinteket elérve. Mert hogy azért VF-ezik mindenki, mert úgy sem történik semmi magasabb szinteken."


Így igaz büntessük a VF-ezőket, mert sok-sok LE-ért, ezzel átmeneti hátrányt vállalva kifejlesztettek valamilyen szakit, amit fontosnak tartottak. Mint ahogy már jól megbüntettük a kivégzést fejlesztőket is, akik szintén nem keveset áldoztak erre a szakira későbbi előnyöket remélve. A következő javaslatom az lenne, hogy ezután büntessük meg azokat is, akik a kreatív affinitást kifejlesztették, majd pedig jöhet a spektrális manipulációt, és a sajtolást kifejlesztők büntetése. Mert az azért mégis nonszensz, hogy egyesek képesek ezeket a szakikat hamarabb kifejleszteni, mint mások, és ezáltal később előnyre tesznek szert vele. Nekem csak egy kérésem lenne; egyedül a szinguláris ismereteket kifejlesztőket ne büntessük, mert hogyis nézne ki, ha egyszer a TOP is büntetve lenne valamiért.
És egyébként, ha ezeket mindet jól megbüntetnénk, máris helyreállna a játékegyensúly, mert akkor szinte mindenki ugyanannyi LE-ből, ugyanannyi tulajdonságokat tudna csak fejleszteni, és senkinek nem kellene gondolkodnia rajta, hogy vajon a karaktere hogyan járna jobban, mit lenne érdemes először fejlesztenie. Mert, ha bárki kitalálna valami olyan dolgot, amivel esetleg előnybe hozhatja a karakterét, azt rögtön megbüntetnénk úgy, hogy legközelebb eszébe ne jusson használni a logikáját, és megpóbálni előnyt kiharcolni.
Hát barátaim, irány ez a szép jövő felé!
Dátum: 2009.10.12. 15:11:40
Szerintem mindegyik tökéletes lenne, amit Darah felvázolt. Az is, ha karakterszintekhez kötött "segédek" jelennek meg a nagyepikus mellett, amik közül mindenki kb. szintjének megfelelőt tudna ütni. És csak akkor jön a kincs, ha megvan ölve a nagyepikus is, és a segédek is. Ez amellett, hogy teljesíthetővé tenné a küldetéseket, számomra amiatt lenne a legszimpatikusabb, mert így az újabb közösségi élmény mellett, akár egy kisebb versenyszellem is kialakulhat a tagok között, hogy mely tagok tudják előbb legyőzni a számukra kijelölt epikusokat. Először a legnagyobb epikus hullik el a szövetség nagyjai által, vagy a szövetség "középmezőnye" győzi le legelőször a saját epikusát, avagy a legkisebbek viszik leghamarabb dűlőre a dolgot?
De ha visszatapsolható epikus lesz, azzal a feltételellel, hogy a nagyszintűek le vannak benne "butítva", én azt is elfogadhatónak tartom.
Csak egy a lényeg: legyen valami változás, és ne csak pár ember "élménye" (egyre kevésbé élmény nekik is) legyen az epikusozás, hanem mindenki számára hozzáférhető, legalábbis bizonyos szint (pld.30.szint) felett, ahogy az egyéni epikus is.
Dátum: 2009.02.05. 15:05:15
Nem tudja valaki, hogy miért nem tudunk 2. háborút indítani a V1-en, mikor nincs béke csarnokunk.
Dátum: 2009.02.05. 13:23:32
Hello. A világ 1-ben is változott a szövetségi háborúk rendszere. Mert most azt írta ki mikor akartunk egy második háborút indítani, hogy egyszerre csak 1 háborút indíthatsz. (nincs béke csarnoka).
Oldal: 1