Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mind1

Dátum: 2009.11.16. 21:46:10
hát én rövidnek nem mondanám azért még 1 epikus és sikítok
Dátum: 2009.11.16. 21:39:12
na,ha nem dohányzol máris elköltheted őskőre

sorry
Dátum: 2009.11.16. 21:31:16
nem,én sebeztem a legtöbbet csak kiléptem a szövetségből
Dátum: 2009.11.16. 21:29:00
nem ezrekről beszélünk ,egy doboz cigi többe kerül mint 25 kavics....
Dátum: 2009.11.16. 21:11:14
mégegyszer leírom.....VERSENYSZERVER
nem arról szól ki tud hónapokig elszórakozni prém nélkül 40 es szintig
ha ennyire bánt javaslom ne regelj a következőre,már erre se kellett volna megtenned.
Tudtad hogy van prém és őskő szal,reklamációnak nincs helye.
Dátum: 2009.11.16. 20:57:49
a taktikának semmi köze az őskövekhez ájjatfarmon se rendelkezett mindenki prémmel.
Egy versenyszerverre pár dolog kell csak
jó taktikai vezető (kösz Pocok )
szervezőkészség (Lordom )
rengeteg idő,türelem,és fegyelmezettség.
és egy jó csapat aki egy emberként teszi oda magát
Dátum: 2009.11.16. 20:45:41
a versenyszervert nem csak azért találták ki hogy jól érezzük magunkat,hanem plusz bevétel a Behonak is,gondolod majd merő jóindulatból fognak üzemeltetni öskő és prém nélkül hetekig egy szervert?
Gondold azt hogy a sok prémiumos fizetett azért hogy Te játszhassál
Dátum: 2009.11.16. 20:13:29
és most akkor mi van ha megint nyertünk? nem értem?
teljesitettük a győzelmi feltételeket,ezt mindenki bármikor megtehette volna
Dátum: 2009.11.16. 18:51:31
segitek
MoMo -zoknis bikuci
Legolas meg Legolas
Lady meg nincs,volt Lady_Boss,de maradok a mindonenál,vagyis nekem mind1


és köszönjük szépen méltó ellenfelek voltatok
Dátum: 2009.10.25. 14:07:19
Ludovek,látom megérte egy új reg mi?
Örülök hogy a régi bejegyzéseimet ilyen megkülönböztetett figyelemmel olvasgatod és jegyzetelsz Igazán öröm ha ennyire figyelemmel kisérnek
Tollas vagyok V4 en de ezt már biztosan tudod Csak hogy tudd kit kell figyelned.
Dátum: 2009.10.25. 13:52:08
Igaza van Pityunak!
Mint az oviban megy a hiszti...kapják meg az epikusukat ha ezen múlik szerintük bármi is.....
Mi azért a megszokott módon inkább leverjük öket ha nem baj.
Dátum: 2009.10.25. 13:26:04
Elöször is,baromira idegesitő ez a sok pontozás,irj már normálisan.
És miért kéne nekünk lapitani? Meséld már el.....majd a végén még mi tehetünk a szerverleállásról is ,nem? 10:10 az állás,én nem látok kézzelfogható hátrányt. Mellesleg ne bohóckodjunk már komolyan 1 darab epikuson,nem hinném hogy ez fogja eldönteni kinek lesz meg elöbb az 50 db.

Pityu ...kikérem magamnak,bármikor éjszakázok Veled ismét,mondj egy dátumot
Dátum: 2009.10.25. 13:09:55
de volt már áramszünet,és képzeld kábelszakadás a szolgáltatómnál is...mégse rohangáltam sehova bármilyen kárpótlásért. De lehet ezekután bepróbálkozom LE kárpótlásért a fibernetnél ,mert kiüritettek mire lett net.De lehet Miklóséktól kérek én is
Dátum: 2009.10.25. 13:01:23
Nem vagy buta csak legbelül egy állat mint ,mi Hiú ábrándokat kergetsz
Dátum: 2009.10.25. 12:39:25
már bocs,de mi az hogy jogtalan elönybe kerültünk????10 nél tartunk nem a hangyák hordták össze,ti is ,ugyhogy nem látom hol az elöny
vagy esetleg ha ti nem kaptok pluszt tölünk vonjanak egyet? És melyiket szeretnéd?
Akkor nő az epikus darabszáma ha leölöd....vagy sikerül vagy nem,de levonni meg plusszolni sztem kicsit morbid lenne.
Dátum: 2009.10.25. 12:28:27
vis maior.....
lényeg: előre nem látott kényszerítő körülmény ill. elháríthatatlan akadály, amely meggátol valamely kötelezettség teljesítésében.A vis maior tehát olyan esemény, amelynek bekövetkezése egyrészt nem előre kiszámítható, másrészt az ember (bármilyen ember) kevés ahhoz, hogy elhárítsa akár magát az eseményt, akár következményeit.
Biztositó se fizet csak röhög a markába,ennyi Tehát rendkivüli szerverleálláskor max csak állatok gyógyitását kapjuk.Mellesleg gondolom pont azért csináltátok éjjel hogy nyerjetek az óra visszaállitással 1 órát...viszont akkor benne volt az is a pakliban hogy lehet nem megy minden olyan simán.
És mint emlitettem csak azt az epikust kérhetitek amit félbehagytatok, az ugye meg már nincs....másikat adni pluszba helyette kissé morbid lenne.
Dátum: 2009.10.25. 12:11:15
Imádlak rokamoka,de ne hisztizz
Nem csak ti gyültök össze éjjel egy jó kis mókára hidd el. Végülis megöltétek amit elkezdtetek,a plusz epikus meg már egy másik lenne amihez hozzá se érnétek...És ugye mint tudjuk a 11. epikus nagyban különbözik az elöttelevőktöl
Dátum: 2009.10.25. 11:53:39
Vis Maior....
Előfordul leállás,a net is bármikor elmehet...sőt van olyan hogy áramszünet. Leőltétek az epikust? igen...akkor mit szeretnétek még? plusz egyet? ez vicces

Tuti van még pár szövi aki igy járt,ne fogjátok vissza magatokat ,lehet kérni plusz epikust
Dátum: 2009.10.15. 19:58:16
Hol található az emberi agy?

mindenkinek máshol
ilyenről még nem is hallottam
a koponyában
a mosdóban
vicces...

Melyik sorozat egyik főszereplője volt Peter Petrelli?

Szökés
South Park
Lost-Eltűntek
Hősök

spec...ráadásul ne spoilerezz,amagyar adón még nem halt meg

Ki írta a `A ló meghal, a madarak kirepülnek`?

Arany János
Ábrányi Emil
Nincs ilyen mű
Kassák Lajos

akkor ne kérdezd
Dátum: 2009.10.15. 12:12:18
perverz banda