Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mind1

Dátum: 2010.03.12. 17:46:07
Kedves Cápa

Szép ez a felszólitás,csak kissé korainak érzem Reménykedhetsz a győzelemben de szerintem ne "emelt fövel".
Dátum: 2010.03.12. 17:33:52
hát igen...jellemzőek rád az ilyenfajta elhamarkodott beszólások


Attól hogy egy szövetséget átneveznek még ugyanaz marad , nem igaz olympos? Továbbá elég hihetetlen hogy nem tünt fel senkinek a szövetségben az épitő karakterek ki be mászkálása,forgása Nem az az igazi összetartó csapat aki megkönnyebbül hogy van egy bűnbak és azt xarral dobálják.....a saját fészkükbe
Dátum: 2010.03.09. 20:57:43
Persze hogy bent voltál külső fórumon,mivel induláskor még velünk voltál V1 en a nyusziknál ha jól emlékszem Hívtunk is hogy csatlakozz.Amúgy abban a külső fórumban semmi olyasmi nem volt sztem amiért célozgatnod kéne bármire is Taktika kibeszélés és ökörködés.

Viszont az érdekelne hogy a hozzászólóknak miért nincs semmilyen reakciójuk arra hogy egy szövetség külső épitöket alkalmaz bizonyitottan,ki be ugrálnak mintha 42 személyes szövetség lenne. Ez tisztességes játék? És vajon akik csak úgy beugranak épiteni tudják hogy nem lesz helyük? Vagy simán multik.....?
Dátum: 2010.02.08. 11:21:19
Állatgyógyitás : Ha normálba 30 perc,akkor egész véletlenül nem 10 percnek kéne lennie V4 en?
Mert simán 20 percröl kezdi....vagy ez is csak 2 szeres sebesség mint a portyapontok? Dupla szívás az igazi
Dátum: 2010.02.02. 22:23:56
szerintem neked teljesen mindegy melyiket választod,hasznát egyiknek se veszed
Dátum: 2010.02.02. 22:06:41
Kedves Játékostársunk,
Spam szűrő rendszerünk észlelte, hogy az elmúlt fél napban kiugróan sok üzenetet küldtél, ezért 3 napra elvesztetted az üzenetküldés lehetőségét.

ez a 3 nap ugye vicc???
úgy tudom a prémiumosokat nem korlátozták eddig....

ráadásul kimaradt az 1 óra figyelmeztető felfüggesztés.Jó lenne valamit kezdeni ezzel a korlátozással,had péemezzen már az ember ha fizet érte....
Dátum: 2010.02.02. 21:48:29
lehet kissé pixelesek még a női
Dátum: 2010.02.02. 17:02:09
V4 re nem is lehetett kérni,szerintem valami bug volt csak
Dátum: 2010.02.02. 15:59:44
nem kicsit,rossz irányba kaparsz maradj a falnál
nem leszek szíves te úgy érted ahogy akarod ,és ez engem cseppet sem érdekel
Ha nem tünt volna fel kupa és döntő évszámokról beszéltem,nem személyekről.Azért van egy kis különbség.
Kodály és Mozart általános műveltség a foci viszont nem. A focirajongókon kivűl senkit se érdekel hol lesz bármilyen döntő,vagy ki milyen kupát nyert.
Dátum: 2010.01.23. 15:34:50
Időhiány miatt törölt,ennyi.
Majd visszatér ha úgy gondolja.
Dátum: 2010.01.22. 19:36:43
Remélem regelsz ,mert én is fogok,de csak azért hogy az ilyen majmokat mint te szivassam
És annyiszor irom le ahányszor jólesik.Nem kötelező fórumot olvasni,el lehet innen húzni...mindenki jobban járna ha megkímélnéd már magad tőlünk. Értelmes hszed nincs csak fikázol,kötözködsz.
De mivel jól emlékszem rád V4 -ekröl ezen nem is csodálkozom
Az ilyenek kellenek versenyszerverre mint te....egyszemélyes szövetséggel háborút indit 15 szinttel nagyobb karaktereknek....és még itt magyaráz Ha tudsz egyáltalán olvasni,fogj egy könyvet és ülj a sarokba...egyes !
Dátum: 2010.01.22. 18:46:25
Majd visszatér.....
Dátum: 2010.01.22. 17:25:15
Ywgarrd
A Zöld Pókok Exkluzív Hálója
Dátum: 2010.01.22. 17:06:29
Erről van szó Nem éri meg az időráforditás és a nyeremény se mikor simán a tripláját is elköltöd.Mellesleg nem kihívás 100 epikus + HT.Annyiban különbözik 50 epikus +HT-től hogy háromszor annyi ideig tart,és tovább ülhetsz a gép elött. Taktika se kell hozzá...csak idő fejlődés és türelem. 2 hónapig az ember még elviseli a napi tizenakárhány órát a gép elött,utána már monoton és unalmas
Dátum: 2010.01.21. 15:01:57
Te pikkelsz a nyuszikra,vagy csak engem becézel igy?
Mert van még pár nyuszi jelenleg is a fórumon rajtam kivűl,szeretném ha őket is lenyuszikáznád
Rosszul vagy tájékoztatva mert nem vagyok és nem is voltam soha admin Igy simán megengedhetem magamnak hogy hasonló stílusban válaszoljak az adminokat köpködő hszekre. Pont azért mert ők sajnos nem tehetik meg....pedig....
Te meg ezen gondolkodj el.
Akkor légyszíves magyarázd már meg nekem miért nem lehet normálisan megkérdezni bármit egy kérdéssel kapcsolatban?
Miért kell a kvízadminokat rögtön sértegetni/lehülyézni..stb ?
Amugy nem stílusverseny