Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mind1

Dátum: 2010.05.12. 20:06:03
Persze,csak vagy mindenkire alkalmazzák az összetákolt szabályokat és szűrjenek ,vagy senkire se tegyék.
Dátum: 2010.05.12. 20:04:43
CSak az a legszebb az egészben hogy nem fog változni semmi,szabályokat se konkretizálják,minek az? Majd ha valami nagyon kiugró legfeljebb gyorsan tüzet oltanak....
Dátum: 2010.05.12. 20:01:06
Az a vicces hogy a kaland kategóriát elöző V4 vége elött 1 héttel hirdették meg:) Menetközben,az a jó Mint ugye most ez a baki a LE-vel, menetközben rájöttek hoppá mégse jó,csökkentsük le nekik,sőt vonjuk vissza....
És ilyenek miatt rohadtul nem érzek lelkiismeret furdalást hogy kihasználok egy kiskaput vagy belekötök a szabályzatba.
Mert a versenyszerver egy vicc,csak a gyors bevételről szól.
Dátum: 2010.05.12. 19:57:52
IP cimet a szolgáltató adja,simán 2-3 szolgáltatót igénybe lehet venni,de pl pannon minden csatlakozáskor új IP cimet generál.
Dátum: 2010.05.12. 19:55:05
A legmagasabb szintje annak lesz akit a végén iszonyatosan tömnek majd a barátok TPvel Természetesen állata is annak lesz a legmagasabb A sebzést meg simán megoldod egy gyenge haverral aki szépen láthatatlanná válik,és lehet próbálkozni
Eddig minden versenyszerveren ez ment,és fog is menni.

Tessék,játsz tisztességesen,esélytelen leszel
Dátum: 2010.05.12. 19:51:49
Höhö ha egy karaktert többen visznek az nem multi egész véletlenül? Jogtalan előnyszerzés?
Kedves Miklós ! Erre esetleg nincs valami szabályod?
Dátum: 2010.05.12. 19:50:20
Mert jó sok plusz bevétel a Behónak,azért De hogy értelmesen összerakják,esetleg pontos és szigorú szabályokat fektessenek le,az már túl sok munka lenne nekik.....

Az első 3 is úgy indult hogy menetközben módositottak,tele volt bakikkal stb.....erről ennyit
Dátum: 2010.05.12. 19:44:16
Akkor kiveheted a legmagasabb szintű állatot is,meg a kvízt a scriptek miatt,de a legmagasabb szintet és sebzést is és a küldetést is....ezek mind ,sok baráti segitséggel kivitelezhetőek az első helyig,kivétel a kvíz.


Az egész V4 manipulálható,és meg is teszik,folyamatosan.
Dátum: 2010.05.12. 19:31:06
És a dinamikus IP vel mit csinálsz? Vagy akinek van mobilnete nem is egy? Esetleg több helyről be tud lépni?

Sok szolgáltató minden csatlakozáskor új IP cimet ad.
Szerintem meg az egyetlen megoldás a szabályok frissitése,mert elavult.
Dátum: 2010.05.12. 18:53:02
Rámutattál még egy súlyos hibára a rendszerben,azt vajon melyik logaritmusuk szűri hogy mindig új karaktert regisztrálnak a segitők amint elfogy a pár napig tartalékolt csp? A LE diff toplista első oldalát ebböl a szempontból is megkéne ám nézni. Ja hogy csak az lehet csalás ami látványos?


És tényleg...ezt se tiltja a szabályzat
Dátum: 2010.05.12. 18:31:57
A másik topikban kivülről fújják a szabályzatot multizásról,csak épp magukra nem érvényesitik.Tehát ők a szabályok felett állnak ez köztudott
Dátum: 2010.05.12. 18:12:33
tanulmányozd a felhasználási feltételeket,hátha van rá precedens

mielött gyanúsítanál, egyeztess JV-vel közöm nincs hozzá ,de jól mulatok
Dátum: 2010.05.12. 17:55:29
jaj te szegény,zároltasd öket,meg a minuszos toplista első oldalát is akiket farmolsz a fele még szabadlábon van.
Dátum: 2010.05.12. 16:38:30
Nem kapaszkodok,csak idéztem a szabályzatot amit Miklós is.
Dátum: 2010.05.12. 16:00:39
A bekezdés ezzel kezdődik.

5. A szabályok megsértése
5.1. Multizás

A játék tisztasága érdekében fontos, hogy a játékosok betartsák a szabályokat, és ne próbáljanak jogtalan előnyhöz jutni azáltal, hogy egy világon egynél több karakterrel játszanak (multizás).

utána jön példák felsorolása

. Multizás
A játék tisztasága érdekében fontos, hogy a játékosok betartsák a szabályokat, és ne próbáljanak jogtalan előnyhöz jutni azáltal, hogy egy világon egynél több karakterrel játszanak (multizás). A multizást számos, beépített algoritmusunk próbálja kiszűrni, amelyeket folyamatosan fejlesztünk. Amennyiben egy algoritmus multizás lehetőségét észleli, az adminisztrátorok a log fájlok alapján megvizsgálják, hogy valóban erről lehet-e szó, és szükség esetén büntetést szabhatnak ki. Ez lehet a karakter eltiltása a játéktól egy bizonyos időszakra, vagy, ismétlődő esetben, akár véglegesen is.

Néhány példa olyan esetekre, amelyre az algoritumusok fel fogják hívni az adminisztrátor figyelmét:

Egy karakter folyamatosan támad egy másikat, amely csak gyűjti a lélekenergiát, nem költi el, és nem támad.
Egy karakter folyamatosan támad egy nála sokkal erősebb másikat, úgy, hogy közben sok lélekenergiája van, és mindig veszít.
Több karakter mindig pontosan ugyanabban az időpontban cselekszik, támad stb.
Egy szövetségben a karakterek egy része az összes gyűjtött lélekenergiáját építkezésre fordítja, míg a többi karakter soha nem épít.

--Nem támadtam folyamatosan, Szeszrabszolga, Cheyenne, Damned, A kis puffancs, Cukkancsmackó nevű karaktereket.
--Nem támadtam nálam sokkal erősebb karaktereket és nem hagytam náluk LEt,
--1 karakterem van ,igy nem tudok egyszerre támadni és cselekedni vele mintha többen lennénk.
--Nem forditottam az összes LEt épitésre

Pontosan akkor a multizás melyik pontját sértettem meg ami miatt zárolva lettem?
Dátum: 2010.05.12. 15:27:58
milyen kiskapu? indoklásnak a multizást kaptam...amit nem tettem.
De én itt befejeztem a külső vitát.
Dátum: 2010.05.12. 15:24:46
Persze lehet hozni új szabályokat mától holnaptól de visszamenőleg nem lehet büntetni tudtommal.
Dátum: 2010.05.12. 15:16:15
Igen,csak tudod ha nincs leírva a szabályzatban akkor mégis mi alapján büntetnek? Ez itt a kérdés
Dátum: 2010.05.12. 15:15:28
Aha,ha úgy tartja kedve,elég csak pár topikkal arrébb menni AL...nyilt belépkedés multizás. Na az kimeriti a szabályzatot,le is van írva
Dátum: 2010.05.12. 15:10:20
De számit mert szabály nincs rá..
Ha én most beregisztrálok és 20 percenként támadlak mert úgy tartja kedvem ,le van valahol írva hogy nem tehetem meg?Tudsz ellene védekezni?Mivel magyarázod?

Én kizárólag a szabályzat hiányosságaira hívnám fel a figyelmed...ezeket bárki bármikor megteheti ,ellenkező nincs leírva sehol,nem fogadtad el a felhasználási feltételekben.