Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zokneenho

Oldal: 123456
Dátum: 2010.03.01. 17:26:46
Hát ez is annyira jó.. Várjuk mint a messiást a fejlesztést,végre jön valami,háború vagy hasonló,erre mit kapunk? Egy új dizájnt,ami ráadásul-szerintem- nagyon pocsékra sikeredett. A Chara-din lila helyett a szürke,alapjából jó,de az oldalsávot úgy szétcsicsázták,hogy rossz nézni.Egyenlőre nem ütött nagyon más szembe.
Még abban reménykedhetünk,hogy a dizájn mellett kapunk mást is. De ennek vajnyi kevés az esélye.
Dátum: 2010.02.12. 14:49:35
Sziasztok

Az lenne a kérdésem,hogyha átmegyek egy másik szövetségbe,az addig legyőzött entitások megmaradnak,és nem kell újra megölni őket,vagy kezdhetem elölről?
Wikidoton nem találtam semmit róla. Tudna valaki ebben segíteni?
Előre is köszönöm.
Sziasztok!

Szerintem össze kéne vonni(de csak valamelyest) a szövivárosokkal a háborút. Pl. pár épület,ami csak háború nyereséggel,netán háborúban való részvétellel lehetne építeni.(Új "nyersanyag",esetleg nyersanyagok,ami háború után jön,és ebből lehetne építeni).
Ami után lehetne kapni:
háborúban részt vett napok száma(magas visszaélési lehetőség)
nyertes háborúban részt vett napok száma
háborúban nyert csaták száma

A játékosokat is lehetne ez alapján jutalmazni, és ezeket kombinálni.

Elemezzétek,talán jobban értetek hozzá,mint én:) Hátha mondtam valamit (:
Dátum: 2009.12.01. 20:37:15
Én majd hétvégén felteszem pár fórumra.Addig nem nagyon érek rá ilyenekre..

(A japánok miben nem látnak fantáziát?^^)
Dátum: 2009.12.01. 18:47:23
Véleményem szerint,ha valaki látna is benne fantáziát,akkor sem lennének meg a kellő segédeszközök,szponzorok stb. Ráadásul milyen célközönségnek? Csak azok néznék,akik végzeturaznak tényleg,köztük meg ugye nem kell híresztelni;)
Dátum: 2009.10.31. 07:38:18
Én egyetlen problémát látok,hogy sok a bug. Pl. csinálom a kalandot,első próba egészség lenne,de egyből a másodikat teszi az oldal tetejére(csata),pedig nem nyomtam semmit. És ilyesmikkel tele van sajnos:/
De nagyon tetszik,szóval kibírom..
Dátum: 2009.10.30. 08:24:41
No,túl vagyok első két kalandomon. Hát mit is mondjak.. Nekem nagyon bejön:) Végre tudtam izgulni is a játékon,és még a csatát is végig olvastam,szépen lefele,meg ne lássam,hogy mi lett a vége.
Ezzel így lett célja a játéknak is.
Esetleg egy olyan szakit be lehetne tenni,a szubtéri érzékelés mintájára,ami növeli a kaland találás esélyét? "Bajkeverés" vagy hasonlót?

Ja és persze: Nagy grat Miklóséknak:)
Dátum: 2009.07.15. 18:22:58
inkább Zokneenho,mint a sokat említett orbitális mackósajt. De ha nem isfogadják el,akkor sincs katasztrófa végülis.. Ez egy játék,elvesztettem a semmiért x dukátot. Ha véletlen átmenne,akkor újra elkezdenék játszani a HKK-val,ha nem,akkor megmentettem 10-20 ezer forintokat,amiket kártyára költöttem volna. És itt már sok amatőr játékosnak divatává vált mások játékának elrontása,ezért én sem hagyom ki ezt a mondatot: Legalább mások nem kerültek kártyára miattam
Dátum: 2009.07.15. 17:56:27
Gratulálok,és köszönöm,hogy le szerencsétleneztél. Talán játssz jobban,gyűjtsd dukátot,el vinnéd. V2n én vittem el,egész simán,maradt is pár(50) dukátom. Úgy gondolom,megérdemelte a karakterem neve azt,hogy lap készüljön belőle. De ezt már leírtam ide egyszer,csak te véletlenül lusta voltál visszaolvasni,és oknélkül szerencsétleneztél le. Talán át megy a rostán a nevem,100% original,googlin is csak a saját kis dolgaim vannak. Egyébként aztána te neved is teljesen a fantasy világot idézi..
Dátum: 2009.07.14. 09:47:10
Köszönöm szépen
Egy TP képletet tudtok adni? wikin nem találtam..
Dátum: 2009.07.14. 08:28:03
köszi!
De most be vannak ragadva a küldik,hálelúja sikerült a 20kisebbes,és most vannak: Pusztíts el egy éjfattyat(lv40), Lépj 4 szintet,meg a 30TP-s. Ezután fog jönni közvetlenül a legyen midnen cuccod... akkor felhúzom gyorsan 10re,köszi:)
Dátum: 2009.07.14. 08:21:28
Sziasztok!
A portyás-30TP-s küldihez lvl 37en lv hanyast kellene támadnom,és hanyas szingulárissal?
Fontos lenne,hogy a szintemen csináljam meg,mert a következő küldetés a "legyen minden cucod egyenlő a te szinteddel" és már megvettem őket.És ha most kihagynám,legközelebb lv40en lesz új varázslat..
Dátum: 2009.07.09. 11:39:54
Nah itt a várva várt 20 kisebb,és máris történt valami: Összegyűlt vagy 100csp, elküldtem 20 vadászni magam. Visszanézek,nézem a vadászatokat. 1kisebb..2kisebb..5kisebb.. Örül a májam. Megnézem küldetéseknél,hogy biztosra mennyek. NEM VETTEM FEL A KÜLDIT!:D
Na de a lelkesedésem nem tört le. Felvettem,elküldtem még 20 vadászni. 1 sikerült. Meg vagy 4 apró. Szitkozódok,de elküldtem még 20-ra. abból 3 jött össze,de egymás után,az utolsó 3 vadászatnál.
De nem értem,mert 57es szerencsével tömegleni kellene nekik..
Közbe vége lett egy vadászatnak. APRÓ!
Amíg a 15 aprós küldit csináltam,özönlöttek a kisebbek,20as adagból 10 kisebb. Most megfordult. Örülök.
Dátum: 2009.07.04. 16:57:09
GYAJJ MÁR! 15/14 vagy két napja! Nem igaz! Már betartalékoltam a legyen 50k-d küldire,szóval most itt flangázok(15% alatt) 35k-val..És nagyon nem akar jönni:(
SÍRÁSDETEKTOR LÉGYSZI OOOOOOOOOOOONNN!
Dátum: 2009.06.28. 23:42:46
Jelentem, 2 napja írtam,akkor 9 volt meg,most:
Ejts el 15 apró méretű szörnyet!
Küldetés állapota: Eddig 9 apró méretű szörnyet vadásztál le.

Boldog vagyok.. GYÁÁÁÁ
Sírásdetektor :ON! De tényleg!
Ugyanott tartok! Sírásdetektor epik fail..
Dátum: 2009.06.28. 23:13:46
Sziasztok! Ez az egész nagyon érdekes. Én abba kötnék bele,hogy a "híres","top" karakterek miért kapnának "alanyi jogon" saját kártyát. Ha Kis Pista minden nap becsületesen be tudta áldozni az 5 csp-t,és már jóó sok összegyült neki,akkor ő miért nem érdemli meg legalább annyira,mint a "celebek"? Ha nem képesek ennyit beáldozni,nem ér meg ennyit a karakterük,hogy a polcukon tudhassák,akkor miért kapnának? Ha Sharpa igazán jó játékos,akkor ki kellene bírnia azt is,hogy napi 5cspvel kevesebbet használ.A szintbeli különbség miatt úgyis ő vinné el a nyereményt..( többet tud LE-ért venni,térkapuból is több jön)

Én meg például,itt a fórumon az a kép van bennetek,hogy nagyon ritkán szólok,de akkor hülyeséget.
De minden más játékba,ahol játszok,ez a nevem,és nem egy helyen már bizonyítottam. Szóval ez a karakternév annyira a szívemhez nőtt,úgy gondolom,nagyon megérdemelné,hogy egy lapra kerüljön. És ha mondjuk meg is nyerném a licitet,lenne egy lapom,és boldogan mutogatnám mindenkinek.Régen HKK-ztam is,szóval nem lenne kizárt,hogy emiatt újra megint elkezdenék játszani.

Nyílván,ha egy Sultankalifa(V2 első) tartaná a licitet,rá nem hiszem,hogy licitálnék. Sokkal jobban megérdemli,mint én,és ezt tiszteletben is tartanám.

És lenne egy kérdésem. Szerintetek a Zokneenho név átmenne-e a rostán,vagy nagyon rossz név lenne? Mert ha nincs rá esély,hogy elfogadja a JV,akkor értelmesebb dolgokra költöm a dukátokat.
UI: 100%,hogy nem védett,teljesen original.
Dátum: 2009.06.26. 15:04:54
ehhez pofa kell ám! És a küldetések topicba..RESP..!
Jelentem, 500csp és kb. 2 és fél szint után:
Ejts el 15 apró méretű szörnyet!
Küldetés állapota: Eddig 9 apró méretű szörnyet vadásztál le.

Boldog vagyok.. GYÁÁÁÁ
Sírásdetektor :ON! De tényleg!
Dátum: 2009.06.25. 12:33:59
én olyanra saccolok,hogy a 100%-osok is kapnak majd valami bónuszt,de nem akkorát,mint a 0%osok. Tehát a JV ketté akarja osztani a mezőnyt,hogy a 0-sok csak a 100-asokat támadják és fordítva.Nekem ez a tippem..
Dátum: 2009.06.25. 12:03:17
hiszed,vagy sem,amíg 1000-2000eket portyázok,addig nem.
Dátum: 2009.06.25. 11:52:07
először is,köszönöm.
És amúgy V2-n vagyok,várható ára: 150 dukát szerintem.
Egy csatában átlag 750-t sebzek fegyverrel. Ez 75LE/csata. 15 csata/nap(most több..),+1125LE/nap. Csak csp-ből szedek dukátot,így ez 375 csp.Egy vadászat (nincs SM-em) 300LE. 112500LE-ből jönne ki,vagyis pontosan 100 nap alatt jönne vissza az ára. De mivel ha megveszem,az ingyen,TP nélküli LE,sokkal jobban megéri.
Oldal: 123456