Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Achron

Oldal: 1
Nem is szoktam feltenni, pont ezen okok miatt. Csak amiatt a fránya küldetés miatt gondoltam. De itt még a Hiroshima, Nagasaki sem megy át.
Ennyi erővel az elfogadott kérdések még kb 50%-ára mondhatnák azt, hogy csak egy speciális érdeklődésű kör tudja rá a választ. Ha azok jónak ítéltettek, akkor ez miért nem? Ezért nem szeretem, hogy van ez a küldi, szerintem, ki kéne venni az egész kvízkérdésfeltevő rendszert a játékból, mert csak a baj van vele. És cáfolnám a spec érdeklődési kört, mert akkor ezt bármely más kérdésre rá lehet ragasztani. Például, aki nem néz mondjuk tv-t, annak minden tv-ben szereplő műsorral kapcsolatos kérdés a spec érdeklődési körhöz tartozik; ugyanígy, aki nem jár színházba, annak a színházi kérdések szintén a spec érdeklődési körű kérdésekhez fognak kapcsolódni. Folytassam? Ezt oldalakon tovább tudnám így sorolni. Inkább úgy hiszem, hogy az ő érdeklődési köréhez nem kapcsolódott, ezért nem fogadta el. De Istenem!!! Ebben az országban él majdnem 10millió ember, és azok nagy részének szintén nem azonos érdeklődési köre van az övével.
Jademaster: ennyi erővel, szintén, az elfogadott kérdések jórészét ki lehetne húzni, mert nem tartozik az alapműveltséghez...
Vagy írjanak nekem egy specifikációt, hogy számukra milyen kérdést tehetek fel, vagy fogadják el a kérdésem, vagy vegyék ki az egész kérdés feltevős rendszert, mert már nagyon tele a hócipőm az egésszel. Egy csomó olyan gagyi kérdést elfogadtak, ahol, valami jellel meg volt jelölve a válasz, egymásra nagyon hasonlító kérdések tömegét szintén elfogadták, és erre, ha valaki nem egy főstream kérdést tesz fel, kidobják, hogy rossz kérdés. Vannak más nem főstream kérdések is, amiket elfogadtak. Akkor, kérdem én, azokat milyen elgondolás szerint ítélték meg helyesnek és másokat milyen elgondolás szerint nem? Ki dönti el, melyik a jó kérdés, és melyik a rossz, milyen rendszer alapján? Ha felteszek egy könnyedebb informatikai kérdést, ami még nincs az adatbázisotokban, akkor se fogjátok elfogadni, mert nem az alapműveltség része? És, ha szerintem az? Vagy, ha teszem azt felteszek egy kérdést egy olyan könyvvel kapcsolatban, amit a játékosok nagy része tuti soha nem látott, de szépirodalmi mű és azért legalább egy pici olvasottsággal a hátad mögött tudnod kellene róla, elutasítod, mert csak egy spec érdeklődési kör tudja rá a választ? Tudom én melyik az az érdeklődési kör, amelyik olvasni szokott, könyvet. Filmes kérdéseknél is csak azok fogják tudni a választ, akik sokat szoktak filmeket nézni, illetve előszeretettel böngészik az Imdb-t, illetve az adott film fanlapjain olvasnak róla spoilertartalmú extra infókat. Ugyanígy felsorolhatnám az összes kategóriát, ha akarnám, mert mindre rá tudnám húzni ezt a mintát.
Apropó, ha nem volt benne az adatbázisban, hanem szerinte spec érdeklődési körű, akkor azt kellett volna megjelölnie, teszek az elveszett LE-re. De az elbírálással továbbra se értek egyet. Majd, ha valaki elmagyarázza nekem, kinek az érdeklődési köre szerint tehetek fel kérdéseket, milyen mélységig, akkor megnyugodok, ha nem is békélek meg, és felteszek egy olyan sablonkérdést. De szerintem a kérdésem nem volt nehéz. Semmi olyasmit nem kérdeztem, hogy milyen szereplők térnek vissza a Resident Evil 5-ben, akik az előző részek alapján halottnak kéne lenniük, stb... mert ezt tényleg csak olyanok tudhatják, akik komolyan benne vannak a témában, de a kérdésemhez elég lett volna, ha beírják a gugliba, ha nem máshova, hogy Resident Evil, a wiki feldobta volna, hogy van 4, és kész a tipp, az ötödik a következő.
Várom a válaszokat, ha átvergődtetek a kommentemen.
"Legutoljára feltett kérdésed

Hanyadik Resident Evil film jön ki 2012 szeptemberében?

4
5
6
7

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban."
Azt írták hibának, hogy már szerepel az adatbázisban, de amikor beírtam a feltevés előtt a kvíz-adatbázisnál és rákerestem, még csak hasonlókat se dobott ki. Akkor most valaki szarakodik az elfogadással, vagy szimplán nem lehet olyan kérdést feltenni, amely még nem szerepel, mert már a fel nem tett kérdések is szerepelnek benne?
A rendszerből ki lehet valahogy törölni a rossz, de elfogadott kérdéseket?
Idézet: Cosmo - 2009.04.07. 08:20:20
Idézet: Achron - 2009.04.07. 08:05:05


Mikor viheted 30-as szint felé a tanulás szakértelmedet?

ha vip tag vagy
ha megépült a szövetségben az akadémia (*)
soha
ha elérted a 30-as szintet

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Csak egy speciális érdeklődésű réteg?! Akkor ő esetleg nem ezzel a játékkal játszik, csak idetévedt, hogy mások játékát elrontsa!!! Emiatt a sz*r miatt nemtudom teljesíteni az elején azt a küldetést, amikor azt kéri, hogy fogadtassak el egy kvízt, bla bla bla.

Van már olyan játékos, akit letiltott az értékelésről a rendszer?


Azért speciális a kérdésed,mert ha valaki most kezdi a játékot,nem biztos,hogy kapásból tudja a választ.

Idézet: Mikiszke - 2009.04.07. 08:15:38
Ebben a kérdésben mi a hiba?

Kik ehettek először paradicsomot?

inkák
törökök
kinaiak
indiaiak

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Kínaiak,hosszú í-betű,nem tudom,hogy népcsoprotnál kisbetűt kellene-e használnod,de szerinem igen.


Akkor a trollagyaros kérdés, meg a többi hogy kerülhetett bele a játékba?
Nemlehetne valami visszakövető rendszert beleépíteni a játékba, hogy kiderüljön ki cseszegeti a játékosokat azzal, hogy nem fogadja el a jó kérdéseket?
Nekem már 2 egymás utáni kérdésemet sem fogadták el, pedig megpróbáltam lesüllyedni a szintjükre.(azért tőletek is megkérdem, szerintetek mi a baj ezzel a 2 kérdéssel:)

Itt gyengére vettem a figurát, mert amúgy nem tudják kitalálni:
Senki és valaki egy házban élnek. Egy nap senki elment vadászni, valaki madarászni. Ki maradt otthon?

senki
és (*)
valaki
én

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Második, mert ezt egyesek esetleg túl könnyűnek találták:

Mikor viheted 30-as szint felé a tanulás szakértelmedet?

ha vip tag vagy
ha megépült a szövetségben az akadémia (*)
soha
ha elérted a 30-as szintet

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Csak egy speciális érdeklődésű réteg?! Akkor ő esetleg nem ezzel a játékkal játszik, csak idetévedt, hogy mások játékát elrontsa!!! Emiatt a sz*r miatt nemtudom teljesíteni az elején azt a küldetést, amikor azt kéri, hogy fogadtassak el egy kvízt, bla bla bla.

Van már olyan játékos, akit letiltott az értékelésről a rendszer?
Dátum: 2009.02.20. 11:43:17
Szerintetek ebben hol van helyesírási hiba?

Mit nem kaphatsz portyában?

lélekenergiát
tapasztalatpontot
őskövet
kiégett őskövet

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Oldal: 1