Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2010.05.12. 20:20:15
Ez a focis hasonlat nem túl jó, mert azért ott a bírónak hamar feltűnne, hogy nem 22-en rohangálnak a pályán, hanem 44-en, és ebből 33 piros mezes.

Blazek, de, lehetne olyat is, csak épp azoknak megy el a kedve a versenyszerverektől, akik így akarnak játszani.
Vagyis játszani akarnak, és esetleg nyerni.
Dátum: 2010.05.12. 20:09:56
Azért be kéne látni, ezzel a ne lehessen rabszolgáztatni dologgal mondhatni megkívántátok a lehetetlent, ahogyan itt feljebb számosan leírták, ezt kb úgy lehet foltozni, ahogyan egy szitát, annyira védhető, mint egy piactér, hatszáz kofával.
Ha szűrik az azonos IP-t, hozza más IP-ről.
Ha szűrik az egy karakter sokszor kenődik-et, akkor csinál sok karaktert, és hetente egyszer kenődik.
Tíz cimbora meg meg is oldotta, hogy V1-V2-V3-ra egy bugis kis karit hozhasson át esetleg a Béla, persze ide, a szövibe, a mostani nátháskája helyett.
Hát még 34 szövitag?
Míg LE-t, lehet áthúzni egyik kariról a másikra, addig ez biz likas marad.
Dátum: 2010.05.12. 20:03:32
Mert melyik nem az?
Nem szeretetszolgálat a Beho.
És míg bedőltök a versenyszervernek, addig miért ne indítanának?
Viszont ha ennyire kezelhetetlen, majd leszoktok róla.
Valószínűleg.
Dátum: 2010.05.12. 20:01:17
Olyankor vagy megfordítottad az üzik dátumát, vagy nem az első oldalon hagytad az üziket, hanem hátrébb.
Dátum: 2010.05.12. 19:57:28
Ha nincs portya, hogyan tömik?
Ráolvasással?
Az állat helyett lehet kaland darab az egyik kategória, ha még nincs olyan.
Ha van, akkor olyan, amilyen még nincs.
Dátum: 2010.05.12. 19:50:44
Kvíz képesítve lesz elméletileg, legmagasabb szint meg csak lesz valakinek, az azért eldől.
A portyán múlók helyett meg nem portyán múló díjak lehetnének.

De mint mondtam, nem komoly ötlet, portya nélkül dögunalom lenne talán még egy versenyszerver is.
Dátum: 2010.05.12. 19:41:22
Következő versenyszerverről ki kell venni a portyát, és máris meg van oldva, már csak az építőket, a kilépkedéssel szívózókat, az epikkincs lopkodókat, és hasonlókat kell szűrni.

(Ne kövezettek, félig vicc. De csak félig, mert míg LE-t lehet átvinni egyik kariról a másikra, tökéletes szűrés nem lesz.)
Dátum: 2010.05.09. 14:48:51
Teljesen egyetértek.
10 szintenként változó pakk, és nagyjából meg is lenne oldva az aukció esély.
Mondjuk ehhez lehet egyelőre kevés tárgy van, de lehetne csökkenteni-növelni a már meglévők hatásfokát, no és persze lehetnének újak is.

Ez is egy "érje meg szintet lépni" hatás lehetne pl.
Dátum: 2010.05.09. 08:50:30
Tőled hát, elvégre te csináltad, nem kérdezhetem Arielt.

Na látod, ha te nem azért toltad ki, hogy namostaztán úgy meglesz az arany fokozatú hegymászóbot, az megint más, mint azok, akik azzal nem számoltak, mi lesz, ha nem lesz meg?
Gyönyörködnek a mászás szakiban, ami egy kanyi LE-t nem fog nekik visszatermelni, legfeljebb nagyon körmönfont módon, ha kevesebb KPlöttyöt kell venni a kalandokhoz.

Erre csodálkoztam rá kistányérszemekkel.

Bár már ott is fel kellett kötni az állam, hogy felejtsék le a csapdát illetve hagyják meg az állatokat vadászat közben, hogy ne jöjjön új befogás.

Ilyen kis értetlen vagyok.
Dátum: 2010.05.09. 08:38:24
Nemnem, nem fikáz Darah Szavak Atyja, értetlenkedik.
Dátum: 2010.05.09. 08:35:19
OFF:
Hova dobtad ki a LE-t?
Ha mászásra fejlesztettél el ennyit, még ha megütöd is a főnyereményt, kiszámoltad mikorra jön az vissza?

Dermedten olvastam itt a fórumon 100+-os mászásnöveléseket is...

Még Zarknodnál csakcsak, bár ott meg nem tudtuk mit kapunk a végén, de itt nyilvánvaló volt.

ON:
Valóban, Zarknodnál a manózás az hatalmas ötlet volt, mást kellett csinálni, mint általában.
Az is megtartandó ötlet lenne szerintem is.
Lehetne cifrítani a dolgot a szintén feljebb javasolt na most csak vadászatból, 8 órahosszáig, térkapuból X ideig, portyából valameddig metódusokkal.
Az nem zárja ki, hogy egyen gyümölcsöt is.
Igazság szerint még a tehéntejet is szereti (saját tapasztalat), de gondolom azt azért nem írták a nevére, mert nem tud fejni.
Fenti linken azt is olvastam, hogy még viperagyilkos is, amin magam is meglepődtem, sokoldalú kis jószág.

Talán fogalmazd meg úgy, hogy "főképpen" mivel táplálkozik.
"A sün menü: bogarak, csigák, békák, gyík, madártojás, kis madarak, apró rágcsálók, néha gyümölcs is."

Idézet innen:

http://www.kiskobak.hu/2000-08/T_01.HTM
Dátum: 2010.05.07. 22:34:53
Részemől semmi kiforgatási szándék nem volt.
De hogy gratuláció helyett idejössz és körülkérdezed, hogyan is lehetett csalnia, hogy nyerjen ellened, az nc. esemény.

Pontosan tudom milyen vacak azt látni, amikor egyik esélyesünk kiüti a másikat szövin belül, megértem, ha bánt.
De csak mert Dittet nem ismered, még nyerhet kétszer.
Dátum: 2010.05.07. 22:07:11
Míg nyerted rendben volt vele minden?
Dátum: 2010.05.07. 21:36:12
Idézet: Baraty - 2008.12.02. 12:48:05
A mostani viadalon 2 szintenként lesznek a kategóriák (8-9. szint, 10-11. szint, stb)

És a viadalokon nem számít a láthatatlanság, a segítségnyújtás, és a portya-fáradtság. (az előzőn se számított).


Yolit is kicsapta Kaladar, TGOW-t, meg téged meg Ditt.
De pocsék dolog ez Mona...
Dátum: 2010.05.07. 17:13:17
Zarknod katasztrófa volt, amiatt, mert nem lehetett eldönteni hova jelentkezünk, azt sem tudtuk, hogy mi lesz a jutalom, viszont iszony erőforrást zabált, a TP-t hiánytalanul meghagyva, és a pusztán hordára bontás nevetséges szorzókat hozott ki ezek tükrében.

A térkép már jobb volt annyiból, hogy jelentkezéses alapú volt, a nyeremény tudható volt, viszont nagyon nem volt kiegyensúlyozva a jutalmak használhatósága, az aktivitás kompenzáció, (ezt csak másoktól láttam sok helyen írva) és a szintek kezelése.

Szívem szerint egy öszvért csinálnék belőlük.

Jelentkezős (térkép), ha teszel érte kipotyog egy kisebb jutalom (Zarknod), és nem a kisebbek kihagyása lenne szerintem a megoldás, hanem a napi "próbálkozások" számának mindenki által elérhető mennyiségre szorítása. Ha pedig szaki, vagy egyéb esélyjavító kerül be, legyen már az olyan, ami nem erősen szintfüggő.

Egyébként minden ilyen kezdeményezés nagyszerű, és részemről köszönet a JV-nek értük.
Dátum: 2010.05.07. 12:11:48
Én a nyertes csapatban vagyok, de akkor is azt mondom, hogy finomítani kellene ezt, azonos esélyekre és azonos lehetőségekre, egyformán használható négy nyereményféleséggel és erőforrás eltérések kezelésével.
Dátum: 2010.05.07. 07:22:26
Ejnyebejnye, ez a nyivákolás meg sírás kifejezés nagyon ragadékony.

Holott hol van ez attól, amit pl. te levégeztél bajnoki ügyben, aztán már akkora koloncokkal szaladgálnak a bajnokok, hogy remélem felszáradtak a könnyeid, elmúlt a rekedtséged.

Egyébként ugyanazt mondjuk, adjon mást, legyen más a neve, de könyörgöm... ne ebben a tenyérbemászó stílben add már elő, mert semmi szükség nincs rá.
Dátum: 2010.05.05. 20:33:40
Nem kell ugyanakkora mértékű bónusz legyen szerintem.
Sőt.
Kb annyi köze van a kategorizálásnak a kvízeléshez, mint a bajnokinak.

Vak tyúk is talál szemet alapon a kategorizálással még Ürge Benő is kap egy medált úgy hatszáz év múlva, de nem lehet ugyanott versenyeztetni, mint az ötvenet csípőből jól válaszolókat.

Teljesen más téma, nem is kellene őket összevetni.
Mert spec. ha nem tudom, hogy hányadik férje a világhírű énekesnőnek a hárommal ezelőtti, attól még be tudom kategorizálni a kérdést.