Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2008.12.20. 08:30:31
Miklós, akkor igen, ha a portyapont mellé a fáradásbónuszunk is csökkent volna.
Amit egész nap kettesével letámadgattunk, hiába teszed az ölünkbe egyszerre.
Arról meg nem is beszélve, hogy nekünk este hétig állítottad le a szervert.

De én is úgy látom, ahogy ezt már sokan előttem megállapították, hogy nagyjából tökmindegy mit mondanak a portyázók, szépen átírtok rajta, vagy büntetve van.

Javasolnám, adjatok a gyémántnak valami százalékos alamizsnát a portyabónusz helyett és vegyétek ki az egész portyarendszert belőle. Abszolut figyelmen kívül van hagyva, hogy a gyémánt pusztán a portyára kap bónuszt, sehol semmi kimutatás rá, hogy ha a másik három hordát ennyiben érint egy portyás módosítás, az mennyiben az arra kihegyezett hordát.
Talán nem volt szerencsés egy a többitől ennyire eltérő hordaformát is beleilleszteni a játékba.

És ezt most tényleg nem haragból, vagy hasonlóból mondom.
Dátum: 2008.12.16. 19:16:45
Ennyi ellenvélemény előtt meg kell hajolni.

Jogosan nem portyázhattunk ezek szerint, ez nekünk járt.
Dátum: 2008.12.16. 19:00:39
Butchman. Olvass újra. Nem előnyt várunk.
Csak hátrányt nem, mert mért járna nekünk hátrány? Ha általánosan megnézed a fórumot, meg lehet nézni ki nyafog folyamatosan.
Hát nem hiszem, hogy a portyások.

Holott elég rendszeresen nyirbálják a lehetőségeinket.

Crimson, legyen igazad.

Ricardo, nekem 15 pontos a portyám. A holnap ilyenkor hogy jött ki? Éjt nappallá téve?
Dátum: 2008.12.16. 18:48:53
A portyapont nem tűnik el, viszont eltűnik az a LE, amit egész nap összeszedtünk, mert most hétig akinél volt is, pláne eltünteti, akinél meg nem volt, most szabadon szerzett annyit, hogy simán el is költhesse.
Nem tudom szoktál-e portyázni.
Kettő portyázás után 10 %-át elveszted a képességeidnek a következő csatára. Kettő után. Három után 20 %-át és így tovább. Akkor mi nem veszett el? Az, hogy óránként kettőt portyáztunk, de most megvan a pontunk?

Szerinted ki fog állni LÉ-vel este hétkor?
Segítek...
Aki egész nap nem volt gépközelben, vagy iszony noob.
Dátum: 2008.12.16. 18:35:00
Nem a szerverleállással van a problémánk, én azt hiszem, azt senki nem akarta, senkinek nem jó.
A portyamegvonás már nem a szerverleállás része.
Aki ma óránként két-három portyát elnyomogatott és fejlesztett belőle, az most azt nem csinálta, így jártunk. Elveszett, üsse kő.

Eardog jól megfogalmazta. Állunk este hétig, nekünk még mindig nem megy a szerver, míg a vadászok hétig szépen lesepernek pincét, padlást.
Mi meg majd nézegethetjük utána a null zsákmányt, és a fáradásbónuszt.

Látom ügyesen megy a reagleszavazás, viszont senki nem írja, hogy niiiincs igazatok...
Dátum: 2008.12.16. 17:43:04
Kérdeném, ha nem lehet portyázni, vadászni miért lehet?

Akkor ne csináljunk semmit, várjuk meg akik esetleg elmentek üdülni két hétre, mert még lenyúlják őket (tegnap éjféli állapot szerint, amikor biztosan rengetegen álltak egy csomó LÉ-vel) azok a piszok portyások....

Senki se kerüljön hátrányba...
Aki ma portyából csinált képességeket, az nemhogy elvesztette őket, hanem még tovább áll neki a szerver este hétig, de gondolom a "fáradásbónuszt" ez egy icipicit sem fogja befolyásolni.
Hát fura ez a hátrányosdi.
Dátum: 2008.12.08. 22:48:59
Szintén gyémánt hordás lévén kiegészíteném Bolsevik kolléga javaslatát.

- Láthatatlanság lavórja a szövetségen belül, a katakomba mellett. Aki ott van, nincs is ott.

- Gyémántoknak tripla TP minden egyes 0 LE-s portyázáshoz, támadási szinttől függetlenül!

- Ők már induljanak eleve mondjuk 10-es szintről alapcuccban és alapstatokkal, akkor megelőzhető lesz, hogy megpróbáljanak valamerre is támadni.

- Gyémántok támadása ellen mindhárom másik hordának legyen + 150 % TÖ-je, átmenetileg, mondjuk háromezer évre.

De mindezen javaslatok sokkal egyszerűbben is megoldhatóak.

Töröljük a reggelési lehetőségek közül a gyémántot, a meglévők meg úgyis megunják, hogy 10 "javításból" 9 a hordabónuszukat "javítgatja" és törölnek.

Amelyik elvetemült mégsem az minden oldalfrissítéskor kap -10 % örökre megmaradó fáradságbüntit.

Jó lesz ez.
Dátum: 2008.12.07. 14:15:21
Üdvözletem.



A gyémánt klán a lélekenergia megszerzésére, megtartására és hasznosítására specializálódott.
Bónuszai:

* +33% lélekenergia portyázáskor győzelem esetén
* vereség esetén 33%-al kevesebb lélekenergiát vesztenek
* olcsóbban vásárolhatnak tárgyakat.

Ez itt a wiki szerinti gyémánt hordabónusz.

Ehelyett pedig van ez:

- Napi 15 portyapont (igen, van 30 is, de próbáld győzni életerővel, a 0 LE-kért kapott TP-kről nem is beszélve)
- Megemelt TP a győztes csaták után.
- %-os "fáradás" a második csata után.
- használható élettöltő napi egyszeri vásárlására van lehetőség.
Pluszban ugye bőven benne van, hogy ebből a napi 15 csatából kb. felében abszolut semmit nem szerzel a 0 LÉ-n, és a töménytelen tapasztalaton kívül, hiába a hordabónusz, a nulla, az nulla, valamit benne van a sok LE-vel történő kikapás esélye is. Hogy háborúban is ebből a 15 pontból kell gazdálkodni, az a hab a tortán.

Eddig még a legtöbb belenyúlás a gyémántok kárára történt, a hordabónusz immár inkább hordabüntetés.
Ha a gyémánt a portyára van kihegyezve, és sokan ezért regisztráltak gyémántra, nem kellene talán teljesen agyonütni az egész hordát.
Való igaz, az elején talán nem volt túl kiegyensúlyozott a hordabónusz a gyémántok javára billent a mérleg.
De mostmár meg úgy néz ki, hogy teljesen ellentétes irányba billent.
Ez a "ne üljön a gép előtt egész nap" csak azért fura indoklás, mert mind a PP, mind a CSP "csepegtetős" módszerrel érkezik. A %-os fáradság szintén inkább annak kedvez, ha haladni is akarsz, óránként maceráld a karaktert.
Hogy égigérő tanulási szinten bejön majd, hogy többezer LE-ért szerezhetsz majd napi egyetlen portyaponttal többet, ami még mindig felerészben csak arra esély, hogy szerezz akárhány TP-t zéró LE-val, hát erre inkább nem mondanék semmit.
A többi horda nem függ ennyire egyetlen tevékenységtől sem, mint a gyémánt a portyától.

Tudom, ezeket az érveket nagyjából már mind elmondták előttem, ha lehet, arra kérnem a vezetőséget, gondolják át ezeket az indokokat is.
A szavazások pedig egyértelműen mindig annak a hordának a kárára fognak eldőlni, aki ellen a módosítások szólnak, hisz három másik horda szavazza meg.

Köszönöm, ennyit szerettem volna.

Edit:
A másik három hordába tartozóknak pedig csak annyit mondanék, nekünk, a gyémántoknak meg kell harcolnunk azokért a bónuszokért, ami nektek alapból jár, vagy hogy kompenzálni tudjuk a tieiteket. Valamiből fejlesztenünk kell azokat az értékeket, amik a sikeres portyákhoz segítenének bennünket, ti pedig akkor is megkapjátok, ha csak a vadászatot használjátok ki.
Azt is megértem, hogy kellemetlen, amikor szinte folyamatosan csak a gyémántok támadnak benneteket, gondolom ez az oka a nagyfokú gyémántellenes hangulatnak és az ebből született döntéseknek is, de ha mi lemondunk a portyákról, vagy ebben a mostani büntetőrendszerben marad, nézzétek meg a reag tetején, mi marad a hordabónuszunkból.
Az olcsóbb vásárlás.
És akkor nézzétek meg a saját bónuszaitokat is.