Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.08.07. 15:31:21
Eszemben nem volt leírni őket, elvégre jelenleg ők a másodikak.
És ahogy azt a kis csöpp másfél millát elnézem, lesz még itt ideje mindenkinek belehúzni.
Dátum: 2009.08.07. 15:17:51
Darkshade, nekünk viszont az van, ami senki másnak, létszámunk.
Ha csak napi kettőt beáldoz minden gyémánt, nem fognak meg bennünket, utolsó helyről már így is szépen, lassan, de biztosan jövünk fel a rubin nyakára.
Dátum: 2009.08.07. 15:01:18
Valószínűleg igazad van Byzon, és tényleg a prémról szól.

S0laris, na jó, a dukát szintén ilyen gyors eltapsolós, de az csak napi egyszeri.
Dátum: 2009.08.07. 14:56:31
Azért annyira nem szimpla, feltéve, hogy nem portyából-térkapuból szerzed meg a belépti díjat, hanem picikét vadászol is érte, bár azok is adnak TP-t.
Akkor úgy kb két vadászat árát beviszed, megkapod a TP-jét, elveszi a LE-t, ismét ad két csp-nyi TP-t, és visszadja egy vadászat LE-jét.
Vagyis nem egészen nyereséges formula ez, igaza van Blacknek.
Dátum: 2009.08.07. 14:50:32
Ööö... mire akarsz fizetni?
A CSP-t kettőt tapsolsz el öt másodperc alatt, ennél jobban időkímélő elfoglaltság nemigen van vele.
Dátum: 2009.08.07. 12:47:04
Endyr, nah, ez már valami.
Igaz, a karakteremnek ez édessemmi, a szövinek viszont nem lenne rossz.
Az Azúr viszont eszerint gyak megfoghatatlanná válna kútban.

Valami efélére gondolok.

Eldönthető legyen mekkorát vállalok és miért.
Dátum: 2009.08.07. 12:38:59
Igen, egyértelmű, hogy a lélekkút nem töltődik megfelelően.
Node mivel senkié, így ez nem indokolja, hogy én éljem fel az erőforrásaimat, és gyengítsem a karakterem.
Max a napi egy belépést indokolja, hogy regenerálódjon a manám.
Ez alapján a jutalom az kéne legyen, hogy a győztes horda kútjai visszaállnak, a többieké meg nem.
Az meg az én karakteremnek megint nem egy hurráélmény.
Dátum: 2009.08.07. 12:18:06
Hát ezeket az érveket simán az elmondás mellé is felsorolhattad volna.

Ha megfelelő a jutalmazás, nem mer lemaradni senki.
Ergo ha tudnánk, eldönthetnénk, hogy kell-e az nekünk, avagy nem kell.
Nem, nem minden meglepit szeretünk, és sajna azt kell mondjam, én itt már nagyon sok meglepit nem szerettem, lásd pl a húsvéti meglepit.
Dátum: 2009.08.07. 12:10:27
Nem, nem rázzuk fel.
De azt szerepjátékosnak érzed, hogy nézd már, ottan van egy Zarknod, nem akarjuk felébreszteni?
Hát dehogynem, toljuk csak befele az erőforrást, aztán majdmeglátjuk mi lesz!

Valamiért fel kéne ébreszteni ezt a jómunkást, csak azt nem tudjuk minek.
Dátum: 2009.08.07. 12:01:23
Szia.
Három küldetésből választhatsz, amit felvettél, eldobhatod, megmarad, később ismét felveheted.
Viszont ha eldobod, az eddig elért részeredményeid, ha vannak, eltűnnek.
Dátum: 2009.08.07. 11:35:50
Te nagyon csókos vagy nála, nekem 466-t adott csak.
Dátum: 2009.08.07. 11:33:40
Egyébként ez jogos feltevés.

Bár a Behonak szinte fémjele a random és a minden titok, azért ez most olyan dolog, mintha kiírnák, verseny, jelentkezz!
De hogy milyen verseny, és mi a nyeremény, azt nem árulják el.
Miért nem lehet előre tudni?
Ez is olyan, mint az ősköves ÉP/VPtöltők random töltése, ami azért fura, amikor a minimál értéket tölti fel, ami még úgy nem is lenne gond, ha randomban venne el érte 0-1-2 őskövet, nem fixen 2-t.
Ha motiváló a verseny díja, csak méginkább kiélezné a küzdelmet, ha pedig nem az, akkor utána jóval kevesebb szentségelő lenne.
Dátum: 2009.08.07. 11:00:03
Az utolsóra ha csak egyet visszalapozol is kapsz választ.
Dátum: 2009.08.07. 10:55:13
Olvastad mit ír Baraty, aki játszik, ezt nem fogja hátrány érni.
Mondjuk jó kérdés, hogy ez mit jelent.
Ha megduplázzák nyereményként még ezt a TP-t, akkor nagyon randákat fogok mondani.

Bobolysza, még mindig folyik a játék, azt nem tudom kettes szintű meg tudja-e nézni az állást.
Az egyébben.
Dátum: 2009.08.07. 10:43:46
Egy átlag vadászatnyi a LE Shaktor, random lénymérettel, és valószínűleg kvízbónusz nélkül.

Még a LE-t sem bánnám, ha kevés, ne tápoljon, játsszunk, csak a TP-t sokallom még visszafogottal is egyért.
Dátum: 2009.08.07. 10:36:53
Hopsz, jön a gyémánt, megjelent Glórin is.

*üdvrivalgás
Dátum: 2009.08.07. 10:31:36
Shaktor, ez nem egy napos, lelkem harmatos rózsabimbója, hanem ennél sokkal hosszabb idejű móka.
Tegnap elhurráztuk a tartalékokat, te pedig okos taktikával most gyűjtöd a rávalót. egy versenyt nem az elején kell megnyerni, hanem a végén.

Hát relikvia még nem szédült ki nekem, pár liliom, és fekete kehely az eddigi mérlegem, de azt is 30 fölött kezdte osztogatni.
A rekord nyert LE-met pedig Baratytól kaptam, igen bőkezűen 2708 LE-t juttatott vissza.

Miklós az egy skót hozzá képest.
Dátum: 2009.08.07. 10:27:20
Mi lenne, ha hagynátok már?
Ti sem látjátok, hogy már reagálva lett neki és el is fogadta?
Dátum: 2009.08.07. 10:22:14
Shaki, jer csak szépen, megvárlak és adom a gyémánt fáklyáját, hogy ragyogó fehérrel világíts az éj sötét kékjében.
Dátum: 2009.08.07. 10:00:21
Türelem, könnyebben reagál egy lovasszázad zafír, mint egy többezres hadsereg gyémánt, de ha egyszer meglódulnak...

Aztán vagy nem.