Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.09.08. 16:50:35
Ahol 80-as az eleje, ott már akkor a 40-esnek is +30 szintű segítőket kellene ütögetnie.
És ráadásul többet is.
Semmivel nem lennénk előrébb, megint kimaradnának, és megint egyre többen.
Szintben felfelé fogynak a játékosok.

Ez pedig a valószerűtlen, igaz, csak 77-es epikusnál:

Ma, 13:09:42
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 90 sebzést okoztál, és 1233 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.
Dátum: 2009.09.08. 16:36:18
Őszintén, mikor én 20-as voltam, még nem volt epikusunk.
És még őszintébben, még a mostani 18-asunk is próbálná.
Dátum: 2009.09.08. 16:31:52
Most öljük a 77-es szintűt.
És az igenkevés, hogy túléled a varázslatát, még a közelharci köröket is illene, legalábbis nálunk.
Ha olyan keveset gyógyít egy gyógyító, hogy egy következő ütésre nem elég, akkor nem segít.
De ha már hárman akarnak téged gyógyítani kincspontért, mert ennyi olyan tag esik rád, akik nem tudják ütni, akkor ők most ne gyógyítsanak, mert nem ők jönnek?
Dátum: 2009.09.08. 16:24:52
De az alapkérdésem az lett volna, hogy rendben van, hogy 50-estől üthetik, de hogyan fogod tudni megoldani, hogy mondjuk a 20-50-ig terjedő szintű tagok ki tudják venni egyformán a szolgaütésből a részüket? Különböző erejű szolgák jönnek?
Dátum: 2009.09.08. 16:17:34
Ez csak azért nem jó, mert az arányok már sem jók.
Sajna egyre több az olyan tag, aki nem tudja ütni az epikust.
Tegyük fel vannak 25-en, és 7-en ütik.
A legfelsőbb szintek kivétlével ha "hülyére" gyógyítják az ütőket, legfeljebb azt érik el, hogy nagyszintről szépen lecsapják őket.
Dátum: 2009.09.08. 16:05:50
Erre meg én írtam, hogy még meg sem saccoltuk mitől függjenek, és mennyit érjenek a varázslatok, de Birka és Solina is írták.

De akkor belekérdeznék a te ötletedbe is.
Tegyük fel 60-as a legnagyobb karakter a szövetségben, tehát az epikus segítők (tegyük fel hárman) 50-es szintűek lennének?
Dátum: 2009.09.08. 15:53:00
Elolvastad pontosan Birka javaslatát, amit másoltam is, milyen varázslatok lennének?
Ha ilyeneket írsz, szerintem nem.
Dátum: 2009.09.08. 15:33:25
De fura egy érvrendszered van...
Ez kényszerítés, a szolgák megölése nem lenne az, mert... miért is nem?

Fejlődésre miért is nem lenne ez ösztönző?
Gondolom anno te spec sem építést, sem egyebet nem fejlesztettél, mert az "csak" a szövidnek segített volna.

Az átok hatékonyságát még hozzá sem fogtunk egyáltalán sem megbeszélni, hogy mitől függjön, és miegyéb, az egész egy nyers terv, de te már látod, hogy ez nem jó.
Na ez a vicc.
Dátum: 2009.09.08. 15:21:57
De kétfelé veszi a szövetséget.
És ez nem jó.
Dátum: 2009.09.08. 15:16:27
Birka és Solina már írta, az ő karakterüktől is függene mennyit tudnak beleadni abba a varázslatba, össze kellene dolgozniuk valakivel, aki elé elévarázsolnak, ez szerintem nem kattintás, akár menet közben folyamatosan is variálni lehetne, hogy most inkább X elé állj be, neki nagyobb szüksége van rád.
Tehát ösztönözné őket fejlődésre, és részvételre egyaránt.

Ha meg úgy nézzük, mindenkinek kattintás az epikus, senki sem viszi le duplaNelsonba mondjuk a billentyűzetét közben.
Viszont szervezni kellene, aktívkodni kellene, és fontos dolguk lenne.
Dátum: 2009.09.08. 15:12:04
De miért nem olyat találunk ki, hogy együtt üthessük ugyanazt?
Miért kell összefogás helyett többfelé forgácsolni a csapatot?
Kincset csak az epikus dob, én ezt inkább olyan előzenekar féle dolognak érzem, bár nem vagyok kicsi a szövetségemben, de hátha egy kicsi is nyilatkozik majd.
Dátum: 2009.09.08. 14:58:40
Ha már varázslat, függhetne VP-től.
Ha "kevés" VP-vel megy be, nem sikerül a varázslata, és elveszti a varázslatra szánt VP-t is pl.
De ez is csak egy ötlet.

Edit:
Egy átkozás hatása élhetne csak a következő tényleges támadáshoz, és mindjárt lenne rengeteg taktikáznivaló, ki előtt ki varázsoljon, és hasonló.
Dátum: 2009.09.08. 14:51:40
Idézet: Birka - 2009.09.08. 00:14:36
Miért ne maradna 1 epikus, csak a kicsik "egyéb" hatásokat szórhatnának rá?

Gondolok itt rnd hatásokra, ha a kicsi támadja meg az epiket, akkor a köv hatások valamelyike bekattan:

-lassítás (Az epikus köv csatájában fele annyi körön át üt vissza)
-manaszívás (az epikus köv csatában nem varázsol)
-mérgezés (D kariszint ideig nem regen ép-t az epik)
-hátbaszúrás (valami drasztikus sebzés)
-vérzés (köv csatában Dkariszint bónusz sebzésközelharcra)
-különböző átkok... (köv csatában -dkariszint iq, sebzés stb az epiknek)
-stb...

Ezzel részt vennének a csatákban a kicsik, de mégse az lenne, hoyg egy 10. szintű kari kibelezi az epiket...


Ez az ötlet például nekem nagyon tetszik.
Folyamatos jelenlétre ösztönözné a kisebbeket is, míg epikus van hiszen minden"körben" fontos szerepük lenne.

Hogy tegyünk be még az epikus elé szolgákat, az semmit nem fog megoldani, pótcselekvés szerintem, utána ugyanúgy végigmalmozzák, hogy ugyanaz a pár ember, aki eddig, ismét legyürmöli az epikust.
Dátum: 2009.09.06. 22:58:51
Igen.
Jelenleg 525. a karakterem.
Hát szerintem is mindenki beférne nagyszövikben előttem.
De hova mennének, akik már ott vannak?
De ha magát az 50-es szintet nézem, akkor 599 embernek kellene hely, és már helyén is lenne mindenki.

Ariel, ne mondd már, hogy nincs jelentősége...
Akkor nem erről szólt volna a fáma itt laphosszat, oldalszámra.
És itt nem olyanokkal kerülök hátrányba, akik harminc szinttel vannak fölöttem, hanem olyanokkal, akik egy szinten vannak velem.
És a következő tárgyért megint ugyanannak a pár embernek kellene még több epikust levernie, ami nálatok még mindig alapból adott lenne a velem egy szinten lévőknek.
És mindig adott lenne nekik.
Mire én 80-as leszek, ti 140-esek.
Ebben semmi átmeneti.
Dátum: 2009.09.06. 22:40:31
Jól van Tiha.
Akkor minden nagyobb szintű mászkáljon át a nagyszövikbe, azok elhúznak a Himalája felé, több szövetség meg nem is kell, mert minek?
Nem kell közösség, nem kell semmi, az élet értelme bekerülni majd egy nagy szövetségbe, akiknek a játékstílusával pl a tied homlokegyenest ellenkezik...

Nem tudom hogy jön ide a nehogymáelőrébbakarjanakjárnimintanagyszövik, mert ez itt magánepik topik lenne, senki nem akar előrébb lenni a nagy szöviknél.

OFF vége.
Dátum: 2009.09.06. 22:30:20
Ariel, _minden_ eztán ehhez a ponthoz érő szövetségnél gond lesz, hogy nem tudnak magánepikusozni, kivételek egyedül azok, akik _már_ tudnak.

Hogy téged nem zavar, hogy nem tudod megverni a nálad 20-al nagyobbat, azt megértem, ugyanis azt senki más sem a környékeden, de a szerveren sem nagyon.

Míg itt lenn igen rendesen szintátfedések vannak, és vannak akik már el tudják, és nem kell nekik +20-ast is elverni hozzá, és vannak, akiknek meg el kellene.
De ezt most írom le kb hatvanadjára.

Az egyéni epikus a szövetségihez képest új.
És nem a ti 50-eseitek fogják eldönteni, hogy ők meddig juthatnak (nem, nem meddig tudnak önerőből, hanem meddig engedélyezett nekik a szöviepik miatt.)

És nem látom be, hogy miért úgy kellene megoldani a magánepikust, ami még sehogyan sincs benn, hogy ehhez el kelljen gondolkodni azon, hogy elfelejtsek egy olyan játékstílust, ami bevált.
Azért kíváncsi lennék mit szólnátok egy olyan fejlesztéshez, ha van szingulárisod, akkor felejtsd el, vagy így jártál.
Dátum: 2009.09.06. 22:17:45
Senki nem akadályoz meg benne, hogy te a saját tempódban haladj Ricardo.
De ha benne vannak a játékban, milyen alapon várod el, hogy a szingulárist, vagy a VF-et ne vegyék figyelembe, és mindenki haladjon a te tempódban, mert neked az jó, legyen jó mindenkinek?

Ha módot adnak egy feljődési stílusra, akkor valahol mégiscsak illene figyelembe venni őket a továbbiakban, nem?
Dátum: 2009.09.06. 22:03:37
Nem csak én vagyok, és nem csak a mi szövetségünk Ariel.
Ha már csinálunk valami újat, akkor csináljuk meg normálisan, mert ez a probléma mindig elő fog jönni, legfeljebb nálatok "már" nem tudott előjönni.

Hát már vártam, hogy vagy a VF-el, vagy a váltsál klánt-al előjön valaki.
Tudom, hónapokkal előbb legyőzhetem a fertőzést is, ha gyorsan elfelejtem, és nyomok helyette szingulárist.
Csakhogy magával a szinttel sem fogom leverni az epikust, ahhoz nem ártana kondit tartani sem.

Ha már VF.
A játék része.
Tehát ezzel is mindenképp számolni kellene egy ilyen újdonság bevezetésénél, nem?

Edit:
És igen, befutott a váltsál klánt is.
A többi szövetség nem arra való, hogy legyen tagutánpótlása a nagy szövetségeknek Tiha.
Dátum: 2009.09.06. 21:50:36
Ricardo, de nekünk ahhoz előbb egy 20-al nagyobbat is agyon kell verni, hogy agyonverhessem ugyanazt, amit az ő ugyanakkoráinak, mint én, már nem kell, agyon vannak verve, tálalva, citrom a szájukban.

És pont azért, mert Nálunk Se Kocos, Ariel nincs, hanem én vagyok a "nagy".

És nem arról van szó, hogy nem lehet erősebbet ütni, mint ahol a klán tart, hanem arról, hogy nem üthetsz erősebbet, mint ahol a klán tart, - 20 szint.
Dátum: 2009.09.06. 21:43:10
Ó.
Hát valóban, a 107 még a 35-el is hárommal remekül osztható...
Lenne.

Ariel, mivel oldalakon keresztül lett ecsetelve, hogy az a tárgy léte, avagy nemléte mekkora táp, és mekkora elhibázott volt ilyen aránytalan tápokat berakni, és mennyit nyer, akinek hamarabb van meg, most azt kéne mondanom, hogy neeeem, hát engem nem zavar, legyen csak nekik, én ráérek?
Nem az zavar, hogy nekik van-lesz.
Hanem hogy ugyanehhez az én gátjaimat egy kisség megszaporították a futópályán.