Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Denisa86

Oldal: 1
Dátum: 2014.01.20. 11:51:28
Gyerekek, elszórtam 24 templomkristályt arra, hogy beidomítsam az állakámat. Persze a bolygó uraiban ez a fül inaktív maradt. Úgy érzem, hogy költök annyit erre a játékra, hogy akár ezt a problémát orvosolhatnánk is...!
Dátum: 2013.06.03. 17:31:25
Ma portyáztam és míg gondolkozott a gép, meg is támadtak. Tőlem nem vettek el LE-t én viszont amit ütöttem, az 13077 Le, amit a rendszer nem írt jóvá.
Dátum: 2012.06.06. 07:27:12
Nekem kétszer adott Dukátteremtőt, egyszer Lélekgyémánt csomagocskát, háromszor TP-LE-t, egyszer sorsjegyet, (amivel egyszer lehet újra pörgetni, ezt a felettem szólónak üzenem ) és most egymás után vagy ötödjére sajnos nem nyertem semmit! Persze az elején is volt olyan, hogy nem nyertem vele, de egymás után sorozatba, azért bosszantó! 89. szintű végzetúrnő.
Dátum: 2012.05.22. 14:08:58
Bocsika, nem olvastam végi a kommenteket, de nekem az lenne a kérdésem-kérésem, hogy ha egy oszlopot illetve sort tudok megcsinálni, akkor is jár e valami érte? Engem személy szerint kicsit bosszant, hogy 5 olyan feladat van amihez őskő kell. Tudom, hogy a játékkészítők ebből élnek, de én meg kb két éve azért kezdtem ezt a játékot, mert anélkül is élvezhető, sőt élvezetes, hogy költeni kellene rá. Ha mondjuk egy olyan köldi lenne a templomban amihez venni kellene őskövet, hamarabb beadnám a derekamat, de így...
Szerintem itt pár éven belül egy aranyos kis polgárháború lesz! Ami talán nem is baj mert itt már csak radikális eszközök és eszmék segíthetnek a szegényeken és tehetetleneken! 1848 és 1956 ismétlődik meg! Bár Petőfink és Rúzsánk még nincs, de a nép akarata mindig érvényesült valahol valahogy.
Oldal: 1