Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hypnozis

Oldal: 1
A sajnálatodra nincs szükségem.Megértettem hogy mire akarsz kilyukadni.Soha nem fogok egy kvíz kérdést se azért a rosszak közé sorolni mert lusta vagyok a keresőben rákeresni valamire.Ha már ilyen szépen fogalmazol(jó kis szlenges kvízt lehetne belőle összeállítani).Téged a Story magazinos pletykák jobban tűzbe hoznak,engem meg a földrajzi kérdés érdekel.
Á befejeztem. Nevetséges.

Kaptam kérdést:valahogy így szólt:
Melyik számot rakom be előtagnak:-testőr,-kismalac

Lehetőségek:
a, 1
b, 2
c, 3
d, 4

Ez aztán csodálatos kérdés:Értelmeztem és RÖHEJES.(de a szépsége abba van hogy járt érte +10% lélekenergia.)
Ezeket te sem gondoltad komolyan szerintem.A saját hazádat tekintve érdektelenné válsz,de az benne lehet 20 változatban is hogy az általam jelentéktelennek tartott Jóbarátok című sorozatban Joey a 62.részben rózsaszín vagy zöld lakkal festette ki a körmeit,az bezzeg egy fenomenális és mindenki által favorizált kérdés?-szerinted mindenkit érdekel ez a sorozat?-(speciális)
Én is a kérdések 30 %-át kikeresem a gugliban ,mert nem tudom,de a net tudja a választ.Nyitok egy új ablakot beírom a keresett szót,és kidobja az esetek 90%-ban a helyes választ az első oldalon.(5 perc van rá ember).Bucsa 2 perc a hikomatoknak is a térképen megkeresni(interneten is van ).-Meg lehet kérdezni tőled hogy melyik városban laksz(Pest,esetleg más nagy város?)


Ne csodálkozzatok ha sok játékos ki van akadva ha rossz kérdésként kezelik a kérdését,mert ezt értelmetlen magyarázatokkal(pl nem fontos lexikális tudás)-ha ez szerinted leviszi a játék színvonlát nagyot tévedsz.
Na ne bosszantsatok már fel. A sok biológiát sejtszinten feszegető, az Uganda meg Zaire nemzeti zászlajával kapcsolatos, de még a borsodi sörreklámot célzó kérdések is speciálisnak minősülnek, mert mi van, ha én arra pont nem tudom a választ, mert nincs otthon tévém, kapcsolódó könyvet meg sosem vettem a kezembe? Ennyi erővel ne is tegyetek fel kérdéseket, speciális mind. És nem véletlenül van a válaszra öt perc. Ha valaki arra lusta, hogy beírja a gugliba a keresett szót, azt csak sajnálni tudom. Ez nem a Legyen Ön is milliomos, ahol csak egy telefonos segítség van (de még ott is van lehetőség, csak korlátozva!) Nem ajánlom a tisztelt véleményezőnek, hogy induljon egy ilyen műsorban, mert ottmarad az első kérdés után, mert már az is "túl speciális"! Az interneten olyan tudást lehet összegyűjteni, amit nem szégyellünk! Miért derogál egyeseknek művelődni egy kicsit, pláne hazánkkal kapcsolatban?

Tudjátok mit? Hiba volt a véleményezést ilyenekre bízni. Így születnek a bugyuta "milyen betűvel kezdődik a Péter név?" kérdések. Gratulálok, essen csak a színvonal. Hajrá! Én többet nem mérgelődök ezen.
Sziasztok!

A kérdésemre a választ csak egy speciális kör tudja.Miért?

A kérdés a következő volt:

Melyik megyénkben található meg Bucsa?

A helyes válasz :Békés megye

A google rögtön azt írja Békés megye legészakibb csücskében fekszik.
Ez bosszant a legjobban,ha belegondolok hogy zsinórban a 3. kérdésem került a rossz kérdések alá

Tisztelettel:

Hypnozis

Ui:5 perc van egy kérdésre a gugliban 1 perc alatt kikereshető bármelyik,ha vki nem tuidná.
no jól van nem írok ezzel kapcsolatban.igen a politikai nézetek kis hazánkban eszméletlen ellentéteket szítottak emberek és emberek között.-Egy kérdésben nem értem miért nem lehet politikus neve(Maradonáról nekem a foci után a kábítószer és Fidel Castro jut eszembe-egy politikus-sőt mi több diktátor)
Azt viszont hogy a 3 rossz válaszlehetőség nagyon könnyen kizárható azt nem fogadom el mert vannak olyan kérdések amelyek már egyszerűen röhejesek.Áthívom a szomszédból a kisfiút megmondja.Például mennyi 2+2 és ez nem túlzás.erre is mindenki tudja a választ

Ne vegyétek komolyan csak olykor kicsit rosszul esik az ilyesmi(ezt egy privát üzenetben megírhattátok volna hogy ilyet ne és kész,és én tudomásul veszem).
Dátum: 2009.02.01. 16:00:13
Hát ilyet még nem láttam.
Az volt a kérdés hogy melyik leginkább FPS az alábbiak közül.

1.Fallout 2
2.Fallout tactican
3.Fallout
4.Fallout 3

most itt tök mindegy mit jelöltem be,azt írta hogy a válasz helytelen,a helyes válasz Bonca Berta(Ady Endre második szerelme hogy kapcsolódik ehhez vagy volt 5. kérdés is csak nem láttam?)
Dátum: 2009.02.01. 13:34:59
Üdv!

Egy kis problémám van ,még pedig az hogy a Mentor azt írta kapok 400 LE-t,ha megveszem a kis bőrpajzsot,amit persze elfelejtett ideadni
Oldal: 1