Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1
Szerző
Topic neve: Új: mentor
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3633 hozzászólás
Profil megtekintése
Új: mentor
1. hozzászólás - 2008.11.10. 13:47:16
Bekerült a játékba egy új fejlesztés, a mentor. A mentor a kezdő játékosoknak tanít meg alapvető dolgokat, kézen fogva vezeti őket a játékba való első belépéstől kezdve. A mentor rendszer 3. szintig működik, tehát a világ2-n mindenki ki tudja még próbálni.

Ha valamilyen hibát találtok a mentor rendszerrel kapcsolatban, vagy egyéb észrevételetek van, ide írjátok! Más jellegű hozzászólásokat moderálni fogunk.
Pontszám: 7.67
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
2. hozzászólás - 2008.11.10. 14:28:58
nem rossz! kiváló ötlet, de ha már van pajzsom miért kell megvennem a kis bőrpajzsot, illetva tul fejlesztésnél nekem már sajna régen nem 300 a támadás védekezés fejlesztése, de ő mégis azt akarja hogy a 300LE-jéból ezeket fejleszgessem!
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 8.25
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
3. hozzászólás - 2008.11.10. 15:47:16
Én meg bezártam a pajzs megvevésnél, mert azt írtátok, hogy azt lehet megvenni majd, aki megcsinálja a tutorialt, és én bezártam, mert nekem már van pajzsom....de most mondta egy ismerősöm, hogy még egy őskövet is lehetett volna kapni a végén, meg tulajdonságot is növelni....nem lehetne valahogy visszakapnom onnan, hogy a pajzs megvétele? Persze a 400LE-t nem kell adnotok!
Megköszönném!
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.50
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
4. hozzászólás - 2008.11.10. 15:52:20
Sziasztok! Nekem meg eltünt!
Az a pajzsos cucc volt! Vettem egy rendeset nem egy kicsit úgy hogy majd késöbb veszek addig meg biztonságban érzem magam! Elmegyek vadászni(a mentort nem X-eltem ki) Meg csinálom a dolgok jó lemegy WC-re addig lecsuktam a mozzilát erreföl eltünt a mentorom
Vissza lehetne rakni?
Pontszám: 8.75
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
5. hozzászólás - 2008.11.10. 16:01:46
Nagyon jó ötlet, és szeretnék gratulálni hozzá. Nem minden kezdőnek adatik meg, hogy egy olyan szövetségbe bekerüljön az elején, amiben világ1-es játékosok vannak. Így ők is kapnak egy kis bátorítást a kezdetekhez.

(Mi meg szeretjük a potya LE-t )
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 3
irritálóClarkFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
6. hozzászólás - 2008.11.10. 17:17:46
gondolom, ha valaki kinyomta a mentort, akkor ugrott a szerezhető LE?
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
7. hozzászólás - 2008.11.10. 23:01:36
Először is: a mentor lényege, hogy egy tök újonnan beregisztráló játékosnak jelenik meg, és azt vezeti végig. persze, most kicsit hülyén jön ki, ha valakivel kis bőrpajzsot akar vetetni, amikor van neki már jobb: de azért raktuk be igy, hogy a 2. világon senki se mondhassa, hogy lemaradt a mentortól kapható tápokról. max. megveszed a bőrpajzsot, aztán rögtön el is adod.

Attól, hogy kilépsz a mozillából meg hasonló, a mentor nem tűnik el... a mentor 3 féle módon tünhet el:
1.) "kinyomod" hogy az itt használt szakszóval éljek
2.) végigcsinálod a feladatait
3.) fellépsz 4. szintre.
Ha azt mondod, hogy nem kéred a mentort, feljön egy ablak, hogy Biztosan nem akarod a mentort, és lemondasz az így kapható lélekenergiáról?
Ha erre igent nyomsz, akkor igen, azt az LE-t már nem szerezheted meg. Ennél jobban nem tudom, hogy lehetne ezt lekommunikálni. Mondjuk sokat nem buksz vele, mert ha már úgyis van pajzsod, akkor azzal úgysem érsz sokat, max. a +300 LE-t és az 1 db őskövet bukhatod el. De ha "kinyomtad", akkor sajnos nem lehet újra-aktiválni Lehet hogy ilyen lemondás gomb nem is kéne, de azt azért el tudom képzelni, hogy amikor valaki az X. világon indit karaktert, akkor már irritálni fogja, ezért raktuk be ezt a lehetőséget.
Pontszám: 5
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
8. hozzászólás - 2008.11.11. 00:35:40
köszönöm a választ, jól jött volna az a 300 LE azért, felugró ablakra, h lemondok a LE-ról nem emlékszem, de már mindegy!
Pontszám: 3
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
9. hozzászólás - 2008.11.11. 10:55:18
Én emlékszem rá, és lenyomtam, mert úgy tudtam hogy csak egy bőrpajzsot kapok, nekem meg volt...de nem baj, nem halok bele ebbe a kis veszteségbe
ui.:de ha véletlen vissza akarjátok adni, akkor köszi
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
10. hozzászólás - 2008.11.11. 13:06:49 (Válasz Miklós #7 hozzászólására.)
De nekem eltűnt és semelyiket sem csináltam!

A kis pajzs helyett nagyot vettem de nem nyomtam ki és úgy voltam velem majd késöbb veszek!
És nem nem léptem szintet!
Pontszám: 5.33
kedvelt tagKölökFérfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
11. hozzászólás - 2008.11.11. 22:18:44
Üdv, en speciel nem nagyon foglalkoztam a mentorral, most eszrevettem ezt a pajzsos dolgot, kellett a fenenek a kis börpajzs, de megvettem, ha mar ingyen van.
De nem adott semmifele 400LE-t. Nem tudom mit rontottam el, de ez eleg bosszanto, en nem akartam ilyen vacak pajzsot venni, most ugrott 400 LE, amit hasznosabban befekltethettem volna.
A nagy sikerre való tekintettel kiadták a Gyűrűk Ura c. film könyvvátozatát is! Sőt, állítólag a Passió lesz a következő!
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
12. hozzászólás - 2008.11.11. 22:28:12 (Válasz Kölök #11 hozzászólására.)
A mentor a vásárlásra ad 400LE-t, nem a vásárlásért. Akkor kaptad meg a LE-t amikor feljött a "vegyél egy bőrpajzsot utasítás"
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
kedvelt tagKölökFérfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
13. hozzászólás - 2008.11.11. 22:30:10
Aha, most elolvastam, hogy figyelni kellett volna ra vegig es akkor ed LE-t. Na legközelebb
A nagy sikerre való tekintettel kiadták a Gyűrűk Ura c. film könyvvátozatát is! Sőt, állítólag a Passió lesz a következő!
Pontszám: 5
fórumozóEra30Nő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
14. hozzászólás - 2009.01.18. 18:59:32
Hali!
Sms-ben szerettem volna őskövet venni és elküldtem a megadott szöveget a megadott számra és visszajött egy smsm amiben közölték hogy nem megfelelő formátum2. Így aztán se őskövem sőt a pénzem is levonta. Na ilyenkor mi van??
Üdv: Claudiusz
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
15. hozzászólás - 2009.01.18. 20:36:26 (Válasz Era30 #14 hozzászólására.)
Írsz egy emailt a pontos adatokkal az info@vegzetur.hu címre vagy privát üzenetet itt Miklósnak és segítenek.
Legyen ott az SMS küldés dátuma, mi volt a szöveg, mi volt a visszajelzés és milyen telefonszámról + a karaktered adatai: neve, melyik világ
Pontszám: 7.50
közellenségHypnozisFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
16. hozzászólás - 2009.02.01. 13:34:59
Üdv!

Egy kis problémám van ,még pedig az hogy a Mentor azt írta kapok 400 LE-t,ha megveszem a kis bőrpajzsot,amit persze elfelejtett ideadni
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
17. hozzászólás - 2009.02.01. 13:53:42 (Válasz Hypnozis #16 hozzászólására.)
Félreértetted. Kapsz 400 LE-t, hogy megvedd a kispajzsot. A vásárlás előtt kapsz lét, nem utána.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
fórumozóBitangFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
18. hozzászólás - 2009.04.23. 19:18:43
Hello! valaki belépet a karimba és eladot minden cucomat,ez egy kicsit dühítő.Szeretném mekérni a mentort,ha tud nézen útána és banolja az illetött.Előre is köszönöm.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
19. hozzászólás - 2009.04.23. 20:38:58 (Válasz Bitang #18 hozzászólására.)
A mentor nem fog belépni, ez egy program. Írd meg a pontos adatokat az info@vegzetur.hu email címre vagy jelezd a "Felhasználói feltételek megsértése" topicban és mindezek mellett módosítsd a jelszavad és ne add meg senkinek, mert ezek szerint vagy valakinek megadtad, vagy nagyon egyszerű és kitalálták.
Pontszám: 7.50
közellenségDevilfighthFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: mentor
20. hozzászólás - 2010.01.28. 19:41:21
itt van az msn-címem és jelszavam aki akraja annak adom mert nekem már nem kell skype-ozom.

msn cím : raklapos@freemail.hu

jelszó :attila0425


nekem már nem kell.
a jelszót utána megváltoztathatjátok ha akarjátok.
Pontszám: 2.33
Oldal: 1
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője