Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2015.01.09. 19:02:45
Ez de szép, elszólom magam hogy vadászok erre rámmásznak hárman, nem jött be kiskomák
Dátum: 2015.01.09. 18:48:53
Na elrontottam, nyomtam 20 vadászatot de aztán számolás előtt megint, így az elveszett, ezt meg nem csinálom végig csak egy állat befogásig, de 300 le-nél nem adott átlag többet egy csp
Dátum: 2015.01.09. 18:06:56
Efektív töltés szerint bent van kevesebb mint 150k le, 23-as szinten 27 spektrálissal nem hiszem hogy kijön a másik 150k le, de nyomok egy 20as vadászatot és megtudom hogy átlag mennyit ér a csp-m.
Dátum: 2015.01.09. 17:51:37
Ácsi, de hol a csp-d le-je? Csak mert ebben alap töltés csp átlag értéke és a vett poti italok bőven számolt ára, 264ccsp van benne
Dátum: 2015.01.09. 15:05:00
Na akkor mi a magyarázat arra hogy az eventre elment bőven számolva 200k le de a jutalom értéke 320k le?
Dátum: 2015.01.09. 11:08:41
Kicsit olvastam az 5-ös 6-os világról. Nekem az jött le hogy egy csomó dolgot elvettek/nehezítettek, így ezek a világok "értékben" kevesebbek, vagy van ott olyan pussz ami a többin nincs?
Dátum: 2015.01.08. 16:04:03
126 minimum 20-as játékos mellet 4 hétig még nem lesz szb, ez de szép.
Dátum: 2015.01.04. 01:09:58
Igen a lehetséges működéssel tisztában vagyok, itt a kérdés az hogy számít e. A véleményed köszönöm amúgy és más véleménye is érdekel mert 2:1 az állás akkor a beleszámít javára.
Dátum: 2015.01.03. 23:46:38
A közelgő event alkalmából össze vitáztam a klántársammal, szerinte a zarnod/Langragor event végső jutalmába nem számít bele a csabda állítás és le sajtolás, ez igaz? Meg ha igaz, akkor mi az hogy ezt nem tették bele? Csak mert a maxos szakiknál ez már komoly százalék kiesés lenne, max szakikkal szinte nem érné meg komolyan eventezni. Ezért is hihetetlen nekem. Meg akkor ezt eddig mért nem reklamálta meg senki se?
Dátum: 2015.01.02. 16:43:05
Eszednél vagy virágszálam? Még szép hogy bemegy a katába, ha már egyszer megszabadultatok minden célpontjától és csak veszteni tud, de magától tette, nem parancsra, nem azért mert beszavaztuk. Végig olvasva az egész témát, a célodat nem érted el, vagyis kèt szövetség egy egy tagja kijelentette hogy nem hagyja hogy a szövetségük segítsen nektek. Ott rontottad el hogy itt kértél segítséget és én unalmamban rátaláltam. Tépheted a szádat, rágalmazhatsz minket. Szerintem is dúrva volt az azonnali pc de a többibe nem lehet belekötni. Én inkább a diplomatikus gyerés híve vagyok de nem az enyém a szövi (szerencsére). Most csak azt érted el hogy kiderült hogy mit meg nem tesz a szövink a nyerésért és talán több egy perces háborúnk lesz, ha igen, akkor hála érte.
Dátum: 2015.01.02. 10:45:23
Nekem aztán tök mindegy kit támogatsz, a te és az én szövim között az a jelentős külömbség hogy mi nem vágjuk ki azokat a tagokat akik miatt tartjátok magatokat, inkább nem egy tagunk áldoz szupplazmára, nem pedig az hogy fú de sok építőnk van. Amúgy nem te vagy véletlen a statam?
Dátum: 2015.01.02. 10:27:42
Ha ketten építetek akkor mért nem vágjátok ki a többi tagot is, meg minek toboroztok. A pc-ről mondtam a véleményem sok más mellett, bocs hogy nem tetszett az hogy uszítod rábk a többi szövit és elmondtam a véleményem én is róllatok és a részleteket az én szemszögemből is.
Dátum: 2015.01.02. 09:57:37
Ha engem vágnának ki 15000 le miatt akkor én se kedvelném a volt szövimet, de gondolom más is így van vele, még ha te nem is.
Dátum: 2015.01.02. 09:50:21
De legalább szépen leoffolunk egy topikot, lett volna erre alkalmasabb hely is
Dátum: 2015.01.02. 09:47:27
Majd szólj ha sikítozva rohangáljak a fenyegetéseid és baljós jóslataid miatt, nem fog senki se pc-zni minket csak a két szép szemedért, ha másnem a válaszcsapás miatt se. Nem mellékesen azt hiszem pont egy általatok menesztett tag írt ránk hogy csak így tovább megérdemlitek, semmi harag nem volt felénk nézve, csak rátog haragudott. Nem a háború vagy a lélekkút mérete miatt nem tudtok toborozni, hanem mert 15000 lélekenergiáért képesek vagytok bárkit feláldozni akit csak kell.
Dátum: 2015.01.02. 07:59:37
Tisztességgel álljátok az ütéseket? Jó néhány tagot kivágtatok csak hogy ne keljen kapitulálni, csak jelzem hogy volt szó szerint 1 perces villám háborúnk, ne mi tehessünk arról hogy 15000 le-ért nyakaskodtatok erre kapratok egy kis inspirációt. Természetes hogy ti mindent megtesztek a döntetlenért, de mi meg ne tegyünk meg mindent a nyerésért? Szép.
Dátum: 2015.01.01. 14:20:20
Na igen, az szb és a vadászat kombó gyorsítaná a fétisért érkezőket, de nem hiszem hogy azok túl sokat költenének erre a szeróra, pláne az alatt a max egy hónap alatt amit az szb visszatartásával vesztenek, de vannak fanatikusok is az is igaz. De nekem nem a fétis a lényeg, hanem az élmény, ami jelenleg max 70%-os, úgy hogy többet költöttem adott időre osztva a szeróra mint azt a regisztrációkor terveztem. Jobb is ha koplalok az szb indulásáig, jó kis kompenzáció.
Dátum: 2015.01.01. 02:26:23
Na ebből se lesz egyhamar szb.
Dátum: 2014.12.30. 15:47:19
Még hány felháborodott felhasználó kell? Ha kevés, akkor szólhatok pár egyébbként csendes de felháborodott játékosnak hogy az ő szavuk is kellene, mert nem vagyunk elegen. Vagy egy normális kifogást, vagy az szb haladéktalan indítását szerintem megérdemeljük.
Dátum: 2014.12.30. 11:11:23
Nem is tudom minek rohangálok full prém felszerelésben, a térkapuzáshoz, esetleg a 15le/tp-s portyázásért, esetleg hogy a top karik így is elverjenek? Hát nem, úgy tudtam hogy azért van az szb hogy legyen értelme mindenkinek portyázni, most akkor februárig nem kell a pénzem, hisz addig minek vegyek kavicsot, csak hogy díszmagyarban vadásszak? Nem mellékesen az szb portya több tp-t ad a simánál, gyorsabb a szintezés, hamarabb kell új felszerelés ami megint pénz tulajoknak, de látom nem kell, de akkor inkább felezzétek a kavics árát ha ilyen jól megy.