Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mona89

Oldal: 12345
Szerintetek ez kimeríti a felhasználási feltételek megsértését ?

Küldő:
Hudson Seal
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 14:39:04
ALACSONY ÉLETPONTOM VAN,S ILYENKOR NEM IS TÁMADHATSZ,OSZT TÁMADOL BAZDMEG!!!!!HOGY ROHADJON KI A BELED!TE KÖCSÖG FASZZOPÓ GECI!!!!!!!

Gondoltam egy kis fegyelmezés nem ártana az újabb rajongómnak .
Dátum: 2009.08.22. 16:19:23
ha ppbe került volna akkor is belevágtam volna , a szórakozás kedvéért ,csak lehet más technikával . ha vadász lennék , akkor is , csak megint más technikával .Mindennek megvan a maga technikája , optimalizálása , csak nem szabad hirtelen gondolkozás nélkül belevágni .Amint írtam is majd másfél hetet töltöttem olvasással , illetve kérdezősködéssel , mérlegeltem a lehetőségeimet , találtam egy középutat , és belevágtam .Gondolom , nem csak a portyásoknak rakták bele a manókat hogy gyengüljenek , mert nekik van cspjük , hanem mindenkinek , a vadászoknak is. Gondolom ott is van egy középút amit követve , kijön a manózás célja a szórakozás .Csak meg kell találni , és alkalmazni .
Dátum: 2009.08.22. 15:51:17
az őskő is érték , nem csak a cspért kapott le , ha őskőért váltogatsz , marad csp , elvadászod kapsz érte lét . ha cspért váltogatsz , nem marad cspd nincs le , de marad őskőved . őskőből , jobb fegyver több tulajdonságot adó tárgyakat vehetsz , ergó ugyan úgy leben is ki lehet fejezni , kisütöd a kutat , prémet váltasz , prémnél kevesebbet buksz , gyorsabban regelsz , kevesebb lötyi , lehet fokozni kavarni a dolgokat , itt lényegében minden érték , csak a szint és a karakter kialakítása határozza meg kinek milyen sorrendet képvisel az erőforrások értéke.Neked első a csp , utána a többi , de a többi is érték csak kisebb . nekem első a pp , őskő ,utána a többi . ebben igazad van hogy nem vág földhöz hogy fogy a cspm , de az is érték valamilyen szinten .

A fókusz működése : szakértelemhez kötött , pl van 10 es szakértelmed , és ezt 50% növeli , tehát olyan mintha 15 re fejlesztetted volna.
A mágiaelnyelő , varázslatelnyelést ad szintedhez mérten , mintha egy plusz tárgyad lenne , vagy fókuszkristályod. nekem 27 szinten +20 varázslatelnyelést ad , és remekül müködik , átlag 20 sebzéssel megúszom a varázslatköröket . Mondjuk van mellé még felszerelésből +23 és smaragd bónusz hatástalanításra rendeszkedtem be
Dátum: 2009.08.22. 15:05:55
Eliteninja ,néha látogatod nálunk egyik szövitársam , napi 30-70k produkál , de ha te eléred akkor gondolom fentebbi szinthez tartozik .Lehet ott is rabolni , csak jóval időigényesebb , illetve más technikát kell alkalmazni .Sőt ha a belső fórumra gondolok , szinte ö a rekorderder az egy ütésből elhozott lének , pedig vannak nála jóval nagyobb pókok , a szövimben .Az teljesen igaz hogy a 3,2m el egy kicsit több vagyok az átlag karakternél de nekem is érték a csp mint mindenki másnak , ugyanis préselek , térkapu , tudatturbó váltogatás , ilyesmiket abból végzek , és ha nem is lében kifejezve , de ősköbe pl spórolok .
Dátum: 2009.08.21. 18:31:08
dehogynem kyra Körülöttem vannak azért jóval,de jóval jobbak . Anababa , Meridiath ,zoli329 , sorolhatnám az egyre bővülő sort. De manó ide,manó oda Játszottam egy jót , lett 2 relikviám , és azért még ütőképes is maradtam , és nekem nem a toplista számít hanem hogy eltöltöttem a szabadidőmet ,és jól éreztem magam .
Dátum: 2009.08.21. 14:38:32
Ha már ennyi hozzászólás van , én is megosztom a tapasztalataimat ezzel a témával kapcsolatban . Az első fázist , nyugodtan végigvártam , hogy mi is valójába ez , hogy működik , mik a bátrabbak tapasztalatai , észrevételei . Majd mérlegelve , az itt olvasottakat , üsse kő alapon belevágok , hátha megtetszik , és még ne tán valamit is kapok . Van majd 100 oldalnyi hozzászólás , ebből , nekem , összegzés képen az jött le , hogy , akkor járok a legjobban ha ezt is a legoptimálisabb módon próbálom meg . Magyarul , nem mindenemet beleölni , csak részt venni benne majd lesz valahogy alapon .Láss csodát igazam lett , fejlődtem is egy keveset , manóztam is , és hihetetlen , de portyás létemre vadászgatok , küldetésezek , egyszerűen élvezem a játékot .A manózás eredménye is elég jó lett , most kezdtem a 2. fázisba , első relikviám a 34 . manónál leltem , a második relikviám pedig a 91. manónál .Ezzel azt akartam kinyögni , ami itt kulcsfontosságú téma , hogy mindenki arról regél hogy tudományos alapokon matekkal kiszámolva ennyit bukik meg annyit , így nem éri meg , gyengül a karaktere , stb ,hogy igenis lehet úgy manózni , hogy ne menjen tönkre a karaktere .Akinek ez végett tönkre megy a karaktere akkor szerény véleményem szerint valamit rosszul csinál .Igaz nem vagyok a toppba , se nem topp rabló, egy kis odafigyeléssel , elkerülhető a karakter teljes elpusztítása .Itt olvastam valahol hogy kis szintű játékosok ,kontra nagy szintű játékosok , a kicsik nem nagyon mennek semmire , ezt szeretném még megcáfolni , mert 26 szinten tengetem életem , és mindent csinálok , és mégis elég sokra mentem a manókkal kis szintem ellenére .Tudom mert egy kicsit erősebb vagyok az átlag karaktereknél , de volt amikor úgy mentem manózni hogy elfelejtettem hogy minuszba vagyok ,és -30 ba daráltam a manókat .ha én -30ba vagyok akkor a többi szintemen lévő játékos 100%al tudja hozni a manókat .Röviden ennyit szerettem volna hozzászólni a témához , és remélem azért vannak olyan játékosok akik higgadt fejjel , gondolkozva szintén élvezik velem együtt a játékot .
Dátum: 2009.07.04. 18:34:00
Sziasztok.
Megpróbálom első hozzászólásomat értelmesre alakítani. Elég régóta játszok a vu-val nem túl rosszul,ennek tudatába lenne egy két javaslat ami már lehet többször is elhangzott de megpróbálkozok vele.Én főként portyából élek , és mindig variálás történik vele.Eddig csendesen háttérben meghúztam magam , próbáltam alkalmazkodni a változásokhoz. Mire ráálltam volna a változásokra , egy újabb reform követte . Gondolok itt elsőnek ami igazán érintett kretivreform , ügye 30pp kontra 15pp+valóságformázás stb.Utána következett a kivégzés reformja ami megint nagyban befolyásolja a portyát , (a szerzett lé nagysága) .Javaslatom a következők lennének ha már így alakult , erre a kettő reformra lehetne olyat hogy a meglévő ppk darabszáma adná meg a napi adagot pl : ha van felhalmozódva vagy 60-70 akkor annak függvényébe kitolná a kreativ korlátot. Sokszor elöfordul velem hogy 2-3 napig nem tudok lenni de utána meg igen , és sajnos a korlátnak köszönhetően , van egy jobb sorozatom és ha azt akarom hogy működjön a már kifejlesztett szakértelmem akkor egy kilépést kell eszközölnöm mert elértem a határt.És sajnos nem azért fejlesztettem ki hogy ne vegyem hasznát. A másik a kivégzés lekorlátozása. Ha jól értesültem akkor Lanmaffia végett lett lekorlátozva , pedig tetszett az ötlete és korlát elött 1-2 hétig alkalmam volt kipróbálni Hál istennek ezt is sikerült olyan szintre húznom hogy sajnáljam kidobni az ablakon. Erre lehetne egy olyan változás mondjuk hogy legyen maximuma , és a maximum függvényébe emelné az elhozott lét , de ha jól tudom az ellen bukottját emelte korlát előtt 50%-ra most tapasztalatom 100 kivégzéssel igaz turbóval kb 28-30 %. szerintem ezt át lehetne fordítani úgy hogy ügye lenne a maximuma pl: 200 vagy valamennyi és maradna a kivégzés nélküli ellenfél bukása a 15%lé illetve prém 10% amire adná a plusszot. így elkerülhető lenne hogy valaki extrém nagyot bukjon de aki erre specializálja magát visszatérülne neki a belefektetett energia. Visszaélésekre gondolva , ügye a javaslatom értelmébe maradnának a korlátok csak máshogy elosztva.
A másik nagy probléma amit itt olvasgatok a lefele támadások. Erre egyszerűen nem jövök rá hogy a tp rendszert portyára miért is nem fordítják meg. Lebutítanak mindent de hogy a póknak ne érje meg lefele ütni a tpt ellenkezőleg osszák el. Egy egyszerű példa ha én 20 szintröl lefele ütök 17 re onnan is kaszálok, ráadásul ott a legkisebb a kapott tpm ha ezt megfordítanák akkor biztos hogy sokan elgondolkoznának , (szintvisszamaradottak) hogy saját szintjükön vagy felette keressenek ellenfeleket. Többek között én is.pl jelen esetbe 20 szintről elérek 17 illetve 24 szintig.Ez per pillanat ha 17 re ütök 5 tp , 24 szintre pedig 14 tp. saját szintre 10 tp. szerintem meg lehetne oldani hogy saját szint mondjuk lenne az egy vadászatra eső tp , a lefele ütésnél meg drasztikusan emelkedne , hogy ne érje meg lefele ütni . a felfele meg maradna a vadászati vagy esetleg csekélyen emelkedne arra is , így majdnem mindenki saját vagy felette keresgélne .Hogy a toppot ki ne hagyjam ők kénytelenek lefele ütni , de ha jól sejtem ők a tpre utaznak mert hát szintbe elöl akarnak maradni , így ők is valamelyest tudnak jobban haladni.Én személy szerint nagyon sokáig 30ppbe nyomultam de a sok tpnek köszönhetően lépdestem sorra a szinteket , valahogy visszább kellett fognom magam így maradt a valóságformázás maxra és 15pp. Vagy esetleg még lehetne több szintre berakni kristályhordát ami szintén elhangzott már , ami nem fix lét adna hanem véletlen szerűen mint például a vadászat. adna szintenként mondjuk pl fixen a vadászat 3 szorosát azért írom ezt , mert hát ahhoz győznöm is kellene , legalábbis nem hátrány,és ezt a lét,mint a vadászatba kapná a negatív illetve pozitív módosított , ezt meg pl a szerencse is befolyásolhatná. illetve erre jönnének a szakértelmi módosítók. Így még nagyobb biztonságba lenénnek a kisebbek mert lenne elégséges ellenfél , ami még ha szerencsém van biztosra is mehetek , nem zsákbamacska lenne, hogy vagy van nála vagy nincs. De hogy érdekesebb legyen a dolog így utólag jutott eszembe hogy addig senki nem léphetne szintet még mondjuk lenne egy közepes erősségű npc jellegű vu és le nem győzte . így ha valaki csalással próbálkozna nem bírna fentebb kerülni szintben hogy csak építsen vagy csak rabszolga legyen .
Bocsánat egy kicsit hosszúra sikeredett elsőnek próbáltam valamit viritani
Oldal: 12345