Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Superbad

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.01. 10:01:47
Melyik nem japán autómárka?
Honda
Mitshubishi
Subaru
Toyota

Na most ezek közül mind japán.
A kérdés feltevője szerint a Subaru nem az...
Dátum: 2009.03.20. 11:56:15
Sajnos nem tudom pontosan idézni mert átlapoztam, de volt egy kellemes kérdés:

Melyik században élt Marco Polo?
11
12
13
14

Marco Polo (Velence vagy Curzola, 1254. – Velence, 1324. január 8.)
nc.
Dátum: 2009.02.20. 10:59:29
Melyik növény nem készíthető el savanyúságnak?

Uborka
Káposzta
Görögdinnye
Meggy


szia, a fenti kérdés törlését kérem szépen, mert teljesen véletlenül rosszat adtam meg helyes válasznak : ((
Dátum: 2009.02.16. 19:53:43
Melyik növény nem készíthető el savanyúságnak?

Uborka
Káposzta
Görögdinnye
Meggy


szia, a fenti kérdés törlését kérem szépen, mert teljesen véletlenül rosszat adtam meg helyes válasznak : ((
Nem volt indoklás.
Fújhat-e szél a Marson?

Nem, mert nincs légköre
Nem, mert nincs hőingadozás
Igen, hatalmas viharok is előfordulnak
Igen, mert nagy szárnyas élőlények kavarják a levegőt

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Miért kapott rossz kérdés besorolást?
Dátum: 2009.01.27. 11:04:44
Idézet: Stalker88 - 2009.01.12. 14:47:25

Melyik faj tagja Frodó?
Törpe
Ork
Tünde
Félszerzet*

Én nem olvastam a könyvet, de eddig mindig hobbitnak mondták. Vagy a félszerzet és a hobbit ugyan az?


Igen, félszerzet = hobbit. De a filmben is megemlítik, nem kell elolvasnod a könyvet hozzá.
Dátum: 2009.01.11. 16:18:48
A gyerekek is tudnak google-t használni, és rá tudnak keresni a skoda 120L-re. Ha meg nem tudják, akkor sincs veszve semmi, nem kapnak 10%-ot. Nem lehet úgy kérdést írni, hogy mindenki fejből nyomja a választ, mert akkor elveszik az értelme.
Ja és a gyereknek jó esetben van anyja vagy apja (mégjobb esetben mindkettő), így meg tudja kérdezni.
Dátum: 2009.01.11. 16:14:26
Hány állatod lehet 12-es vezetőkészségénél?

1
2
3
4

Itt megjelöltem a 3-ast ami az igaz, erre: Helytelen válasz, a helyes válasz: 2
Dátum: 2009.01.10. 11:24:26
Hány állatod lehet 12-es vezetőkészségénél?

1
2
3
4

Itt megjelöltem a 3-ast: Helytelen válasz, a helyes válasz: 2
Tényleg limit alatti néhány játékos. Nekem is volt már pár kérdésem amit - fene tudja miért - visszadobtak. Ezért tértem rá a színvonalat igencsak gyengítő kérdésekre...
Segítsetek, miért kapott rossz minősítést ez a kérdésem:

Melyik nem a Szerencsejáték Zrt. játéka?

Skandináv lottó
Puttó
Luxor
Tippfix
Azért ebben a kérdésben nem hiszem, hogy a helyesíráson kívül másba is bele lehet jogosan kötni. Jó, te tudsz kőkecskével korcsolyázni, ezen kívül gondolom te a palacsintába teszel cementet és füleddel is tudsz furulyázni...
Ahha, lehet emiatt lett visszadobva? Köszi szépen. Én nem látom miért lett "hibás" besorolású. Csúnya dolog ha elgépelés (vagy más) miatt gyűlik össze a kizáráshoz elegendő hibapont.
Csodálkozom hogy alapvető kérdéseim rossz kérdés minősítést kapnak. Lehet pont vérpistikék szaladtak bele akik ha már egy kicsit google-zni kellene (vagy kinyitni az agyi csakráit) egyből x-elnek a rossz kérdésre. Úgy látom a végén csak a "kék az ég, zöld a fű" jellegű kérdések maradnak amikre a sárgakártyás felhasználók is reflexből tudják a választ.

Ebben a kérdésben mi a nehéz? Áruljátok már el:

Melyik egy jégen használható "sportezköz"?

Fakutya
Bronzmajom
Vasmacska
Kőkecske
Dátum: 2008.12.16. 18:25:23
Remek, buktam egy küldit (500 LE szerzése). A kiváló VD sorozatról nem is beszélve.
Köszönjük.
Dátum: 2008.11.14. 17:00:07
Nem olvastam véig az összes hozzászólást, olyan bonyolult nekem ez a fórumrendszer. (pl a forítottságával )
A játékkedvemet igencsak rombolja, hogy ennyi háborúskodás megy a játékban elkerülhetetlenül. Jó lenne valami olyasmi korlát, hogy egy szövetség egy időben csak egy háborút bonyolíthasson. Borzasztó lehangoló hogy amikor belépek, mindig nullára vagyok verve, nem tudok portyázást kezdeményezni, tetemesebb LE-t gyűjteni mert mindig elrabolják a háborús felek.
Tudom, erősödjek stb-stb. Nagyon lehangoló hogy "meg van fojtva" a karakterem.
Dátum: 2008.10.07. 20:55:18
"A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 439 lélekenergiát."

Ez nem tudom hiba-e, de elvileg csak 10% LE-t rabolhatnának nem?
Kicsit sokkolt.
Oldal: 1