Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kissolyom

Bevallom a Stud-ról csak véletlenül hallottam ettől persze nem vonom kétségbe, hogy tényleg a legismertebb. Egyébként a kérdéssel én is csak ma találkoztam. De még egyszer mondom én nem adtam volna speciálist rá. Majd a többiek szépen megindokolják, hogy miért spec
Dátum: 2009.03.19. 15:02:44
Szerintem a szerencse is jó válasz lenne hiszen ahogy beteszed a Le-t az épitésbe nő a szerencsepontod.
Dátum: 2009.03.19. 14:50:49
Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Panaszok + kvíz ->Nem fogadták el a kérdésem

A fenti topikba légyszíves.
Azt hiszem elsiklottunk feletted Személy szerint nagy pókeres vagyok imádom nézni, játszani mondjuk csak "konyhaszinten" Viszont a Stud helyett írhattál volna egy népszerűbbet mert azt kevesen ismerik. Ha jól tudom az a 7lapos ugye? Bár ebben nem vagyok biztos, de mindenesetre szerintem ez pl baj lehetett a kérdésben. A másik én már láttam ilyen kérdést más válaszokkal tehát sajna szerepelt már. Amúgy szerintem nem lenne spec hiszen tényleg a csapból is ez folyik.
És odaírtad az évszámot? A jelzőkkel jól bánsz találd meg a számokat is a billentyűn légyszíves.
Egyetlen kérdést szeretnék feltenni neked, inkább privátban várom a válaszod, hogy ezt a topikot ne offoljuk tovább, a kérdés pedig: Komolyan azt gondolod, hogy a "beszéljünk róla" így kezdődik, hogy a bűnözési arányokról kérdezel egy kvízben? És kérlek gondold át az indokokat amiket leirtunk mert valósak nagyon is. Attól még, hogy hivatalosak az adataid nem változtat a lényegen.


Beirtam ahogy mondtad romák, bünözés, statisztika megnéztem az első találalot ami az index nevü oldal ezt találtam rögtön az elején szinte:

Ki lehet mondani egy bűncselekménynél azt, hogy azt cigány ember követte el?
A jogszabályok szerint a rendőrség ilyet adatot nem közölhet. A rendőrség szempontjából egyébként mindegy, hogy egy rablást egy kopasz magyar férfi, egy vékony testalkatú kínai nő, vagy egy 19 éves roma fiú követett el. Ettől függetlenül tény, hogy romák is követnek el bűncselekményeket.

Ergo most már én is kiváncsi vagyok hol és kik vezetnek ilyen statisztikát?

Bocsánat az offért ezután már csak privátban értekezem.
Azt hiszem nem olvastál figyelmesen nem írtam, hogy politikai csak azt, hogy azokat is elutasítanám a másik pedig, hogy azt írtam igen beszélni kell róla de nem itt, nem ez a megfelelő hely erre. Másik helyen szívesen beszélek erről a témáról, és ha valaki akkor én pont nem vagyok olyan aki inkább a szőnyeg alá sepri a dolgokat minthogy beszéljen illetve tegyen ellene-érte. Szóval ezt viszont kikérném magamnak A többség határozza meg, hogy ide való e. Bár ebben nem vagyok biztos, de a régebbiek majd megmondják szerintem nem csak egy embernek kell azonnal törölnit adni rá.
Sziasztok! Az ominózus kérdést én is töröltem volna, ama egyszerű okból kifolyólag, hogy én sem szeretnék egy olyan kérdéssel találkozni, hogy teszem fel Horvátországban hány százalék a magyar bűnözők aránya. Hogy miért? Mert nem, mert sértene, hogy valaki úgy gondolja ez egy kvízbe való téma. Nem barátom ez nem ide való. A kérdéssel mint olyan foglalkozni kell, de nem itt hasonló okokból törölném a politikai fenn hangú kérdéseket is. Nem bántani akarlak, sértő meg pláne nem akarok lenni. Egyszerűen ez a véleményem, beszélni kell róla, de nem itt és nem ebben a közegben mert itt nincs helye ennek a témának. Hangsúlyoznám ez az én egyéni véleményem.
Mégis reagálok, neked hány hozzászólásban kell, hogy leírják, hogy reklám és nem mellesleg nem általános műveltség kapásból legalább 3-4-re emlékszem.
Komolyan nem érzed úgy, hogy eljutottál egy bizonyos szintre aminél már lejjebb nagyon nehéz menni? Azzal érvelni, hogy te fizettél érte míg mondjuk más nem és ezzel célozva arra, hogy a te mondandód illetve véleményed többet ér a másikénál esetleg ezáltal neked jogod van primitív vagy reklámkérdést feltenni illetve sértegetni akárkit is, nos azt hiszem minősít téged. Részemről erre a szintre már nem süllyednék le. A továbbiakban csendben maradok veled szemben.

Személy szerint Lan helyében nem is reagálnék erre nem éri meg.

Nos kedves barátom ez már személyeskedés volt.
Drágám tudod hívő vagyok és naiv, amikor még pl a vacsoracsatában is kitakarják még a tejmárkát is sokszor akkor majd a milliomosban feltesznek egy nyilvánvalóan reklám kérdést. De tudod mit legyen igazad én továbbra is rossz kérdésnek fogom értékelni azt ami reklám és nem általános műveltség illetve nagy tömeg által ismerhetett dolog.
Azt hiszem én feladtam ez már tényleg a lapát szint. Ha valaki arra nem képes, hogy elfogadja a nyilvánvalóan jogos indoklás annak felesleges bármit is magyarázni.
A végzetúr játékkal kapcsolatos kérdések közül csak azok maradhatnak benn amikre egy kezdő, nem szövetségben lévő játékos is tudhatja a választ illetve szerepel a játékleírásban.

Még valami tudod azt megnézném, hogy ha be is vesznek egy 1-es szintű játékost egy olyan szövetségbe ahol már van kínzókamra tud 1-es szinten annyi Le-t betenni, hogy használhassa azt az épületet.
Bocsánat de mi köze van az IQ-nak a telefonmárkákhoz? Merthogy most konkrétan erről a kérdésről volt szó. Egyébként meg ő írta be és kérdezte, hogy ez miért nem jó erre lett válaszolva ennyi.
Ne haragudj, de ez finoman szólva sem igaz, telefonmárkás kérdések nem lehettek a legyen ön is milliomos-ban már csak ha a reklám részét nézed szóval elég durva a reagálásod eme része amikor is nyilvánvalóan nem az igazat mondod.
Dátum: 2009.03.18. 12:48:59
Melyik csapat nyerte a BL-t 2008-ban??
Iszapszentmotoros
Kaposvári Rákóczi
Manchester United
Barcelona

haha
Láttam én már erre is példát egy-két napja amikor itt elmondtuk miért nem jó erre beírta másik topikba is hátha ott más jön ki
Dátum: 2009.03.18. 12:20:22
Amíg egy szövetségben nem készül el az őrtorony, addig maximum hány tagja lehet?
3
5
1
7

aki nincs szövetségben?

melyik zene rock?
Nightwish
Basshunter
Groove Coverage
Chilidren of Distance

Bevallom nem néztem utána, de szerintem az utolsó neve rosszul is van írva de az mindenképpen biztos, hogy nem melyik zene hanem egyrészt Melyik másrész zenekarokról(együttesekről) van szó.
Azt hiszem elértünk a következő szintre: -Megmondalak anyukámnak mert elvetted a lila homokozó lapátomat és különben is a Petikének meg miért lehet piros.
Dátum: 2009.03.18. 08:37:49
Ki nem volt "Smurf"?
Tortilla
Törpojáca
Okoska
Törpilla

Humor Herold barátunk

Mi a Dornodon másik neve?
harc
tisztogató
tolvaj
tűz

Baj, ha azt kérdezem mi van?