Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kissolyom

Idézet: Zsotesz - 2009.02.25. 14:31:34
Viszont ez a kérdés meg marhára érdekel mindenkit mi?.
Hogy hívják a Bundy család kutyáját, aki később Lucky néven újjászületik? 81.41%
Ez sem külömb azoknál mint amik mennek a kukába.
Egyébként mi van ha valaki szereti a focit és esetleg eddig még nem próbált ki ilyen focimanagert. Lehet, hogy így utánanéz.
Nevetséges ez az egész kvíz dolog.


Ha mások hülyék ne legyünk már mi is azok. Komolyan egy kérdésen vitatkozunk ami nyílvánvaló, hogy tényleg speciális mert azért valljuk be, hogy nem egy nagy réteget átfogó témáról, hanem egy focimanager játékról beszélünk. Aki szereti az ilyen játékot az nem fog utánanézni mert nyílván ismeri aki meg nem annak még google-ból is nehéz lenne, hiszen az összesre rá kéne, hogy keressen egyesével, hogy van e ilyen. Ami meg a sorozatokat illeti bár nem értek egyett de bizony a korunk "betegsége" a tévé és igen ebből a témából nagyon sok kérdés van és nagyon sokan tudják a választ is rá. Persze nem azt mondom, hogy egyet is értek minden ilyesmi kérdéssel
Dátum: 2009.02.25. 13:21:02
Hány húr van egy normális tervezésű solo gitáron?
3
4
5
6

Ezt én nem tudom szerintem nem alapműveltség és a solo az egy fajta, vagy szóló akar lenni? Bár persze lehet, hogy csak én nem vagyok nagyon otthon ebben a témában.
Idézet: Zsotesz - 2009.02.25. 13:09:46
Egy újabb rossz vagy hibás kérdés értékelést kapó kérdésem
Az alábbiak közül melyik nem online focimanager játék?

freekick
hattrick
sokker
hockeyarena*

Fogadni mernék, hogy azért mert ezt megint csak egy speciális réteg tudhatja.


Szerintem is azért.
Dátum: 2009.02.25. 06:33:51
Melyik szervezet világbajnoka Erdei Zsolt?
WBC
WBA
WBO
IBF

A problémám ezzel, hogy mikor? Mert most még igen de meddig? Kicsit átfogalmazva a kérdést talán.


Mi Győzike vezetékneve?
Kolompár
Oláh
Gáspár
Lakatos

Kreatív fiam csak így tovább
Dátum: 2009.02.24. 18:57:46
Ki játssza a jófiút az "Elnöki Célpont" című filmben?
Keith David
Michael Madsen
Woodi Harrelson
Roy Scheider

Ez viszont tényleg nem tartozik az ismert avagy kultuszfilmek közé sztem.
Dátum: 2009.02.24. 18:02:29
Hány őskőbe kerül az igaz védelmező nevű fókuszkristály?
4
1
2
3


Melyik évben született Tupac Shakur?
1960
1971
1975
1968

Nem tudom, talán ez nem alapműveltség és egy kis réteget leszámítva talán mondhatom érdektelennek is.

Hol találod a "toplisták" menüpontot?
az egyébnél
az információknál
a tevékenységeknél
az extráknál

Igen kreatív kérdés volt.

Hányas szintű fegyver a "kőkard"?
25
20
30
35
A koromát már sejthetitek beleférek a 20-30-as korosztályba de én sosem hallottam róla egészen a film-ig azt viszont kb 5000X néztem végig a gyerekemmel. Egyébként szerintem nem lehet egyszerűbbet kérdezni attól, hogy ki volt az ellenség hiszen ez a film-nek is a főtémája. Véleményem szerint el lehetett volna fogadni.
Idézet: Nyanya - 2009.02.24. 17:45:21
Ha első szintű kapja a kérdést, akkor az megnézi a végzetúr wikit. Érdekes, olyan kérdések is megmaradtak, amiben pl. Enyészmester, meg a többi 10en akármennyi szintű tárgy szerepelt.


Azok csak véletlen csúszhattak át, ha ilyen kérdést kapsz szólj a kvíz 3-ba és nyílván törölni fogják.
Dátum: 2009.02.24. 12:59:29
Rosszul másoltam ki sajnos pedig érdemes lett volna megnézni valami olyasmi volt a kérdés, hogy mi a magyar címe a Star Wars első részének (bocsi, ha rosszul írtam a címet). Az egyik válasz az volt, hogy a Clónok támadása most akkor milyen nyelven? Ha magyarul akkor pedig Klónok gondolom én.
Dátum: 2009.02.24. 12:53:55
Ezeknél a jelzőknél hiányoztam a forma1-es órákon pedig imádom ) De akkor idén már tudni fogom legalább
Idézet: Nyanya - 2009.02.24. 06:50:45
Sziasztok!

Feltettem a kérdést:

" Melyik kerül többe: pikkelypajzs vagy szöges mithrill buzogány? "

Erre azt értékeli valami nagy ész, h Túl speciális kérdés. Nem hiszem, h ennyire bonyolult lenne! Bemegy a Lélekkufárba, azt megnézi. Tehát az emberek túl lusták ennyit is megtenni? Tegyek fel inkább ilyen kérdést: "Mennyi 3x8?"


Egyébként meg az egyik hordának olcsóbbak a felszerelések valamivel, ha jól emlékszem tehát ők nem fogják tudni a választ.
Idézet: Nádja - 2009.02.24. 12:40:42
Valaki legyen szíves elárulni, mi ebben a speciális?

Melyik valós szakértelem ?

sebgyógyítás
kis robbantás
atom robbantás
nagy robbantás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Ha kicsit visszanézed pont nemrég volt szó arról, hogy csak azok a kérdések fogadhatók el a végzetúr játékról amelyeket akár egy kezdő játékos is meg tud válaszolni és ez nem ilyen. Egyébként meg ki tudja nem e lesz valamikor az általad leírtak közül valamelyik szakértelem
Dátum: 2009.02.24. 12:41:32
Mi az előfeltétele a pusztítás citadellájának?
átokpiramis 4, mágustorony 7
átokpiramis 3, mágustorony 7
mágustorony 7, őrtorony 3
katalizátor 4, őrtorony 7

no comment

Hogy hívják R.A. Salvatore "sötét (drow) elfjét"?
Artemis Entreri
Thibbledorf Pwent
Drizzt Do'Urden
Alyr Arkhon

kövezzetek meg de fogalmam sincs vajon másoknak van?
Dátum: 2009.02.24. 11:19:50
Idézet: Zoltanszon - 2009.02.24. 11:13:30
Idézet: Stubb - 2009.02.24. 10:57:23
"Hogy hívják a Legényanyában azt a férfit, aki nem Bélának hívnak?
Józsi
Béla
Feri
Laci"

Namármost ha egy kérdés több ember értékelésén is átmegy mielőtt "éles" kérdés lesz belőle, akkor itt nem csak egy agyhalott ember van... (a kérdés ugyanis nem értékelendő kérdés volt)
Ez meg van olyan a maga nemében, mint a Szárnyas fejvadász, vagy A tanú. Szerintem ez is maradhatna...



Viszont ez alapján kapásból legalább 10-15film eszembe jutott amit lehetne mert "klasszikus"-nak számít a maga nemében nehéz különbséget tenni.
Dátum: 2009.02.24. 11:12:29
Idézet: Jandro - 2009.02.24. 11:06:32
Ki a Forma-1 mindenható ura?
Michael Schumacher
Bernie Ecclestone
Fernando Alonso
Max Mosley


Kéretik kivenni a nem egyértelmű kérdéseket!


Mindenható ura??? Jesszusom miket ki nem találnak mellesleg ha jól következtetek Ecclestone lenne a helyes válasz de azért ez még enyhén szólva is kis túlzás nem mellesleg nekem Schumi lenne a válasz. Én ezt egyértelműen törölném viszont jót mulattam rajta és ez is valami.
Dátum: 2009.02.24. 10:23:21
Melyik mesecsatornán adják a Shaolin Leszámolás című mesét?
Minimax
Boomerang
Cartoon Network
Jetix

szívem szerint törlést kérnék
Dátum: 2009.02.23. 16:29:20
Azt hiszem ma front van, egyébként a Harry-s kérdésekből én is hagynék bennt, de az tuti, hogy már annyi van belőle, hogy lépten-nyomon szinte csak ezekbe lehet belefutni és nehéz megitélni mi volt már és mi nem belőle. A focis kérdésekkel ugyanez a helyzet iszonyat sok van és amikbe most futottam bele már annyira nem alap kérdések amit egy viszonylag nagy réteg tudna bár szeretem a focit. A háború és béke nekem sem volt kötelező pedig már 11éve kijártam a középsulit úgyhogy szerintem sajnos vagy nem sajnos nem tartozik már az alapműveltség részéhez és bármennyire is furcsa elképzelhetőnek tartom, hogy a Harry Potter viszont igen hiszen már van ahol tanítják ugyan nem Magyarországon ez tény. Kérlek ne értsetek félre ezzel egyik művet sem akartam minősíteni csak a véleményem mondtam el, mielőtt valaki az én torkomnak is nekiesik ma Volt egy kérdésem Süsü-ről amit én alapnak gondoltam sajnos speciális értékelést kapott már ez is elszállt az idő ám
Dátum: 2009.02.23. 16:21:13
Mi a neve Mari néni szomszédjának?
Törölni
Béla
Jenő
Pista

??? egyébként a törölni volt a helyes válasz én is ezt kérném

ki volt Arany János?
mérnök
iró
költő
énekes

helyesírás egyrészt másrészt ha a foglalkozását nézzük akkor mi volt lenne a helyes kérdés.

Kit fejelt le vb-döntőn Zinedine Zidane?
David Beckham
Marco Materazzi
Oliver Kahn
Gera Zoltán

érdektelen(bár láttam ám )
Dátum: 2009.02.23. 15:09:16
Idézet: Denisa - 2009.02.23. 15:03:08
"Milyen kapcsolatban álltak a japánok a kínaiakkal a középkorban?

lenézték őket és rabszolgaként tartottak néhányat
lenézték őket, de kereskedtek velük
lenézték őket és folyton háborúztak
lenézték őket, de szövetségben voltak velük"

Lehet, én tudom rosszul, de nekem úgy rémlik, a kínai éppen úgy a kultúra nyelve volt a középkori japánban, mint Európában a latin. Ezen íródtak a költemények, ismerete alap volt udvari körökben. Saját írásuk sokáig nem is létezett; a kínai írásjeleket (japánul: kandzsi) használták - és használják mind a mai napig, csak a késő középkorban született meg a hiragana, majd még később (főleg az idegen szavak leírására) a katakana. Ezzel hogyan fér össze a lenézés?


Én ugyan nem tudom a választ bevallom de a történelemben jó párszor előfordult már olyan, hogy lenézték egymást mégis szövetséget kötöttek valamilyen Ön-ös vélt vagy valós előny-érdek miatt. Továbbá attól, hogy lenézték még a kereskedést is el tudnám képzelni ilyenre is volt példa tudomásom szerint sőt még ma is van. Tehát a lenézés ezt a kettőt véleményem szerint nem zárja ki.
Dátum: 2009.02.23. 14:48:28
Hány évig élhetnek a négytüdős pókok?
40
25
1
10

?? elég specnek nézem

Hogy hívják a jégkorong kapusok lábvédőjét?
zsiráf
mamut
elefánt
malac

persze meg a középső lábujjukon lévő mit tudom én micsodát nem kéne tudnom? Egyébként rákerestem a google-ba és nem sikerült megtalálni ezt az elnevezést 5perc alatt, bár lehet, hogy csak én vagyok lassú.