Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kissolyom

Dátum: 2009.10.04. 18:40:52
Sziasztok lehet, hogy buta kérdés illetve, hogy már feltették, de nézzétek el nekem mindent nem tudok végigolvasni, szóval ha 3X gyorsabb a világ akkor a pp nem jön annyiszor gyorsabban, mert jelenleg nekem 15jön mint a normál világban. Köszönöm annak aki tudja rá a választ.
Dátum: 2009.08.30. 09:15:49
De jó nektek,hogy nem tudtatok mit kezdeni a Le-vel akkor legközelebb kérnék egy olyan opciót, hogy átadom a felesleges Le-met és ezzel a névvel fogok játszani szóval ha lesz ilyen nyugodtan adjátok nekem

A gyorsasággal mint már mondtam semmi gond nem volt viszont aki nem tudott rögtön az elején ott lenni valljuk be esélye sem volt egyéni győzelemre sehogy maximum szövetségen belülire.
Én hagynám ezeket a feltételeket a nyeréshez plusz még egy valamilyen feltételt betennék mert akkor hosszabb lenne a világ élete mégsem lenne túl hosszú szerintem úgy unalmas lenne.
Dátum: 2009.08.29. 10:15:21
Szia mindenki:) Először is én is gratulálok mindenkinek aki a V4-en részt vett pláne nyert is
Nekem tetszett így ahogy volt gyorsaságilag is, célokban is. Viszont a hibát vagy hiányosságot ott láttam, hogy a harcosabb karakterek kicsit háttérbe szorultak ezen kéne változtatni.
Vodkaslecso neked pedig el kéne gondolkozni ismered e a játékszabályokat, bárkinek tudsz hadat üzenni de kérdés minek? Nyerni nem tudsz, a döntetlent nem jegyzik sehol szóval nem is értem persze nyílván van rá egy frappáns válaszod de ha minket támadtál volna meg tuti felvennék egy-két erős szinteden lévő karaktert akik lecsaptak volna bár nyílván mivel egyedül voltál így sem lett volna meg az 50csata dehát akkor is nahh.
Dátum: 2009.07.30. 12:07:47
57es elementáris fuzioval 16perc 20 másodperc..... prémiumos vagyok.

az egyik szövitársam írta
Dátum: 2009.07.30. 12:03:40
Szerintem ez is egy lehetőség háborúban nem tartom jónak én sosem csinálnám, ok egy-két embert elküldök de nem mindenkit. Ha nekik az jó, hogy napokig ilyenkor ugyebár 2hétig semmit nem fejlődik akkor ám legyen megérdemli a helyetekbe hetente támadnám őket megérdemlik.
Dátum: 2009.07.30. 11:44:48
hát azt akkor meg, hogy találták ki, hogy pont a csp2X-es? Erre nagyon kiváncsi lennék és továbbra sem értek egyet.
Dátum: 2009.07.30. 11:32:47
a 2X gyorsabb akkor sem 3 ahogy igérték
Dátum: 2009.07.30. 10:28:36
ide írd be a kérdést a válaszokkal és ott majd segítenek miért lett rossz:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,94.0
Dátum: 2009.07.30. 09:59:10
Teljesen igazad van bár én nem vagyok prémiumos de azért regeltem, hogy végre legyen mit csinálnom ha már játszom és tényleg tökre örültem, hogy tudok haladni jó gyorsan és volt is igény rá nem csak én vagyok így. Szóval kicsit elkeseredtem, hogy elvették a játék lényegét mert pont azt vesztette ezzel a húzással el.
Dátum: 2009.07.30. 09:52:34
ugyan én nem megyek el, de csak azért mert nagyon jó szövetségben vagyok és a többi tag miatt maradok nahh de ez vicc ha tudom nem regisztrálok kicsit átvágtak minket most így érzem.
Dátum: 2009.07.30. 09:40:32
Sziasztok!

Sokan jöttek a v4-re ami állítólag gyors világ ez így is volt...tegnapig, hogy ez a belassítás mire volt jó fogalmam sincs, de sorba mennek el az emberek mert így nincs már értelme. Csináltak egy olyan világot mint a másik 3 szóval nincs értelme maradni szerintem ennyi erővel inkább csinálom a többi három karakteremet nyugiba tovább. Nagyon lassú lett a játék ez így már nem gyors világ ahogy igérték. Kár, hogy így alakult mert alig maradnak majd ott.
Dátum: 2009.07.29. 08:42:58
Melyik az az ártalmas és pénzhajhász szerencsejáték, amit mostanában (2009) ont a média magából szokatlan erővel?
póker
lottó
sportfogadás
luxor


Szerintem bármelyik lehet a válasz és a kérdés megfogalmazásával is gondok vannak sztem. Egyébként a kérdező a pókert jelölte be helyes válasznak.
Dátum: 2009.05.13. 09:23:16
Kérdés mikor zajlott a Thermopülai csata megvoltak adva dátumok több helyen is a következőt olvastam ilyen dátum nem volt de volt egy olyan, hogy kr.e 490 gondoltam azt jelölöm be hiszen az van a legközelebb.

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: i.e 490 !!


A Thermopülai csata a görög és perzsa hadseregek közt Kr. e. 480-ban lezajlott ütközet, melyre a Thermopülai-szorosban került sor.

Kérném javítani vagy törölni.



Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: i.e 490
Dátum: 2009.04.29. 16:36:21
igen többa.verseny---privát
Dátum: 2009.04.29. 16:12:05
Az ingyenes játékra és a versenyre sem kér semmit, egyszerüen annyi van, hogy még nem kezdődött el a regisztráció legalábbis az oldalon az van, hogy majd 1-én 15órától lehet regisztrálni. És már most is tudok játszani az ingyenes asztaloknál.


Próbaként most regisztráltam egy freeroll versenyre és semmit nem kért.
Dátum: 2009.04.20. 10:31:07
Sziasztok! Tudom már voltam itt panaszkodni de ez azért már komolyan teljesen érthetetlen a számomra. Háborúzunk ha megtámadunk valakit nagyobb kút-ja van mint nekünk ami most 53ezer körüli és kapitulálnak rögtön az első nap vesztenek 1600LE-t két nappal ezelőtt amikor mi kapituláltunk egy másik szövetséggel szemben buktunk 40ezret. Ez most hogy van? Az erőviszonyok hasonlóak voltak. Szeretnék valamilyen konkrétumot kérni mert azért ez így már nagyon durva.
Dátum: 2009.04.20. 10:30:21
Elnézést annyira ideges vagyok rossz világba irtam bocsi
Dátum: 2009.04.20. 10:28:05
Sziasztok! Tudom már voltam itt panaszkodni de ez azért már komolyan teljesen érthetetlen a számomra. Háborúzunk ha megtámadunk valakit nagyobb kút-ja van mint nekünk ami most 53ezer körüli és kapitulálnak rögtön az első nap vesztenek 1600LE-t két nappal ezelőtt amikor mi kapituláltunk egy másik szövetséggel szemben buktunk 40ezret. Ez most hogy van? Az erőviszonyok hasonlóak voltak. Szeretnék valamilyen konkrétumot kérni mert azért ez így már nagyon durva.
Dátum: 2009.04.03. 12:13:12
Akkor jól tudtam kérném a kérdés törlését vagy javítását.
Dátum: 2009.04.03. 11:47:41
Volt egy kérdés nem másoltam ki mert biztos voltam a válaszomba de valahogy így hangzott:
Melyik együttesben énekelt Vikidál Gyula?

...
P-mobil
...
Karthagó

Tudtommal a P-mobilban a Karthagóban Takács Tamás volt az énekes de javítsatok ki ha tévedek mert a kérdés feltevője szerint a Karthagó a helyes válasz