Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Moderator

Dátum: 2009.07.29. 16:00:11
Mi a konkluzio? Mit szeretnel ezzel az egesszel mondani?
Dátum: 2009.07.02. 14:03:14
_ _ S C P S _ Melyik a helyes kiegészítése?
H K S C P S V*
K V S C P S H
P C S C P S C
C P S C P S C


Nem is ertem ki engedhet at ilyet??? Olvassak is az ertekelok a kerdeseket, vagy csak nyomkodnak?
Dátum: 2009.06.01. 12:45:29
A lelekkufarnal nincs vasarlas gomb, hiaba van megfelelo mennyisegu LE nalam. Vegiglapoztam, semmit sem tudok venni. Tobb bongeszo alol tesztelve. Mas vilagokon nem tapasztalom a problemat.
Lehet igazsagtalan vagyok, de en ugy erzem, h a jatekosok otleteibol nem igazan csemegezik a jatekvezetes. Az lathato, h a jatek bizonyos reszeihez a jatekosok jobban ertenek (!), mint a jatek kiotloi, uzemeltetoi. Ezert erthetetlen szamomra, h miert nincs figyelembe veve 1-2 jobb otlet, amivel a mar kialakitott szabalyok esetleg ugy finomithatoak, h a celkozonseg elegedett lehet...
Nem kell persze minden agyament otletet figyelembe venni, de azert az utobbi napokban szuletett jopar hsz, amibol ugygondolom, h a forum olvasok tobbsege talalt jopar olyat, amit el tudna kepzelni a jatekban, fuggetlenul attol, h eppen pok, nempok, eljatekos, kozepszeru, gyenge jatekos.
Ez amellett, h hozzaertok javaslatait vennek figyelembe meg azzal az elonnyel is jarna, h a jatekosok sokkal jobban magukenak erezhetnek a jatekot, mivel legalabb az illuzio meglenne, h a jatekot alakithattak otleteikkel.
RISZPEKT!
Itt is az van, mint tfen anno... sok sirasnak megvan az eredmenye. Szerintem korbeirok par embernek, es elkezdunk sirni, h miert taboroznak az emberek 0LEvel, igy ertelmetlen volt kifejleszteni a kreativot! MONJON LE!
Idézet: Dr_Faktor - 2009.05.22. 15:25:11
bizony velem is van olyan hogy perceken múlik...az a baj hogy a Végzetúr egy oylan pályán mozog ami az erősnek eséylt ad mégerősebbnek lenni(minimális játszással is) a gyengébb viszont pusztul(még akkor is ha 8 órát tötyörög a játék elött)...minden az első 10 szinten dől el..aki ott jólcsinálja az kemény lesz...de egy átlagos játékos nem hiszem hogy 10 szint latt kitpazstalná a léyneget

néha amikor engem si lehúznak 4000 lééből 2000el átfut az agyamon hoyg banyek már a legolcsobb statom is 10 000 körül van...és ha annyiból húzna le a tag akkor azmár 5000 plusz még rá a kreatív legalább 3000nyi léé...

nah mind1...én nemadom fel csak szólok hogy maximálisan megértem azokat akik bedobják a kulcsot...kikapcsolódni szeretnének nem pedig terror alatt élni és az itt felgyülemlett stresszt a családon kitölteni...

ha valki orbitálisan már már inkorrekten erős akkor meg legyen annyi vér a pucájában hoyg felfele támad...mer ez a minimum...


Nem ertek egyet. Kb lvl20ig vadasztam, portyaztam, es probaltam megismerni a jatekot. Most 33 vagyok, es az atlagnal erosebbnek erzem a karakteremet. Nem az elso 10 szinten mulik, ezt biztosan allithatom, joval tobb ideje van mindenkinek kiismerni a jatekot. Ha nekem sikerult felerositenem a karakterem, akkor szerintem mindenki elott ott a lehetoseg, kizarolag rajta mulik, h milyen karaktert epit. Es sosem tamadtam lefele...
Idézet: Birka - 2009.05.22. 14:53:38
Tehát ebben a játékban CSAK az játszon aki napi 24 órát online, és CSAK azzal tölti az idejézt, hoyg számolja a 15%-ot, esetleg pók???


Mondott valaki ilyesmit?
Azonban belathato, h aki tobb idot foglalkozik vele, annak tobb eselye van nem bukni LE-t, illetve ha a masik oldalon van LE-t szerezni. Ez teljesen normalis, hiszen ez egy online jatek, ahol emberekkel jatszol. Lehet biztonsagosan kockas papiron emberek kizarasaval karaktert epitgetni, ott biztosan nem fog senki megtamadni, nem lesz LE veszteseged ezaltal, csak ha mazo vagy, es sajat magadnak beirkalod. Azonban ha naponta csak ketszer lepsz be, egyszer elinditani 20 vadaszatot, egyszer meg megnezni, h mi tortent 20 vadaszat alatt, es ne adj isten a masodik belepesedkor mar 15% folott van az eleterod, akkor szamithatsz ra, h az emberi tenyezo kozbeszol, es bizony megtamadtak. Ha ez nem tetszik, akkor marad a kockas papir...
Idézet: Solina - 2009.05.22. 14:45:21
Ahogy latom mar 3 jatekos minuszod van Miklos...


Sok a siras, inkabb gondolkozni kellene, h milyen taktikaval tudsz tenni ellene... szerintem...
Idézet: Zsolesz - 2009.05.22. 14:38:38
A Tyrantból én törlök. nem kértem semmit, hogy másképpen legyen, egyszerűen nem lehet úgy játszani, hogy fél nap alatt összeszedek 100k-t, aztán mire nekiállnék átcuccolkodni, hogy minél több ÉP-vel induljak neki az epikusnak, addigra valaki leüt, és elvisz belőle 50k-t. Eddig is állandóan 15% alatt voltam, mert valaki mindig leüt, de eddig még a realitások talaján mozgott a dolog. ha nem figyeltem, buktam egy tízest, utána megtanultam gyorsabban nyomkodni az ikonokat. De az, egyetlen támadással elviheti valaki akár félnapi munkádat is, nem normális. Nem az a baj, hogy legyőz, egyel több vagy kevesebb támadót észre sem veszek, az a baj, hogy ilyen irreális összeget kaphat valaki a kivégzés miatt. Köszöntem, de ebből nem kérek a továbbiakban.


En ugy gondolom, h sok ertelmes jatekos van itt. De azert adnek egy otletet, amivel a fenti taktika ellen hatasosan tudsz vedekezni.
Tudod, h mondjuk 2 ora mulva 15% fole mesz. Tudod azt is, h erre varnak a pokok, es valoszinuleg mar be is kemleltek, es percre pontosan tudjak, h mikor ered el a szukseges eleterot.
Nem 2 ora mulva, hanem mondjuk masfel ora mulva veszel egy alap gyogyitalt, felhajtod, majd epikus. Amikor ujabb fel ora mulva a pok karakter ott var, h 15% fole erjel, akkor valahogy nem akarsz felgyogyulni. Es most ne gyertek azzal, h gyogyital LEbe kerul, mert ha ez sem tetszik, akkor bukjatok 50k LE-t inkabb...
Idézet: Miklós - 2009.05.22. 14:20:54
Hmmm valamit mellényomtam, attól tartok, kitöröltem egy hozzászólást amit idézni akartam, elnézést


Az enyemet Ezert jol le is pontoztalak
Idézet: Jeriko - 2009.05.22. 14:11:01

Na ezt most akár Egon és Csuhi is mondhatta volna.


Igen, de nalam nem talalhatnal a logokban keresztbeverest, ami nagyban modositja a fentieket az en tollambol, mint az O tollukbol, vagy maskepp gondolod?
Idézet: Petur - 2009.05.22. 10:11:24
Olyan ez, mint a vezetőkészség. Ha kell a 6 állat, akkor fejlesztünk vezetőkészséget. Ha sokan akarnak majd 20K-t bukni, akkor érdemes fejleszteni hozzá Kreatív Affinitást.


Nem javaslom senkinek a kreativ fejleszteset, aki 20k LE bukasa miatt akarna erre kolteni, ugyanis a kreativnak semmi koze az elbukott LE-hez.
Dátum: 2009.05.22. 08:48:01
Es mi a hiba?
Szerintem a cel az lenne, h a pokok normal esetben ne kapjanak automatikusan zarolast. Legalabbis valamiert ugy gondolom, h ezen jatekosokat is meg szeretne tartani a ceg. Rosszul gondolom?
Idézet: Gau84 - 2009.05.21. 18:47:50

Mikor én játszottam, akkor semmi ilyesmi nem volt.. azóta lehet hogy sok dolog változott, de akkor simán ment minden.


Marmint nem tudtal rola
Idézet: LanMaffia - 2009.05.21. 18:40:17
"A kreativ affinitás napi limitje vmi ilyesmi lesz:
limit = (620+valóságformázás*10) * szint; ha gyémánt limit=limit*gyémánt bónusz.
Ebbe a limitbe még az izmosabb pókok is elég jól beleférnek."

ez számomra (620+0*10)*47=29140

Ma találtam 3 embert aki épp akkor jött ki 15% alól, ez 66k, 153k, 165k, és fél órát ültem összességben gép előtt. Ezzel 192k-t kaptam csak kreatívval meg odafigyeléssel. Szabály szerint akkor 162k ebből eltűnne.

Nos én nem vagyok az aki TPért portyázik, nekem LÉ kell és kész. Ha ennek nagy részét nem kapom meg egy szabály miatt, akkor tök felesleg volt 1 percet is gép mellett ülnöm úgy gondolom


Szerintem kicsit rosszul irta le Miklos.
Az en olvasatomban (620+0*10)*47=291400
Tehat azt szerette volna leirni, h ((620+valosagformazas)X10)Xszint
Legalabbis remelem, h en ertelmezem jol
Idézet: Gau84 - 2009.05.21. 18:09:27
Nem tudom Te épp hol játszottál, én csupán travit toltam végig, és ott bezony megvannak azok, akik figyelik a világokat.
Itt pedig erre különösen nagy szükség lenne, pont a játék sokrétűsége miatt....


A travian vilagaban lehet a legjobban csalni... raadasul az ottani MH-k reszrehajloak... volt is botrany nem is olyan reg ebbol, olvass utana!
Idézet: Miklós - 2009.05.21. 16:40:34

Summa summárum:
A kreatív affinitás korlátozása szükséges, de nem elégséges. Kérésetek alapján megváltoztatom a korábbi álláspontomat, és kijelentem, hogy ha két vagy több játékos folyamatosan oda-vissza támadják egymást azért, hogy a kreatív affinitás segítségével nagy mennyiségű extra lélekenergiát termeljenek, azt jövőben a játék szabályaival ellentétes magatartásnak fogjuk tekinteni. Ezt a kreatív affinitás leírásába, a visszaélések felsorolásába is belefoglaljuk, és külön jelezni fogjuk hírben/üzenetben. Az ilyen jellegű visszaélés zárolást vonhat maga után.
Mindez nem jelenti azt, hogy képesek leszünk kétséget kizáróan az ilyen eseteket felismerni. Igyekszünk az algoritmusainkat módosítani úgy, hogy ezeket is megtalálja, és számítunk a visszajelzéseitekre, ha ilyen jut tudomásotokra, de alapvetően abban bízunk, hogy a korlátozás már önmagában kellő védelmet jelent a szakértelem "abuse" ellen.


Korrekt, mar csak a korlatot kell okosan megszabni, nem megolve a portyakaraktereket vele.
Idézet: tomika - 2009.05.21. 15:48:12
Idézet: Petur - 2009.05.21. 15:45:42

Sokan, sokféle javaslattal álltak elő, de mind ugyanazt a célt szolgálta, segíteni, javítani a Végzetúron. Jó látni, hogy egy csónakban evezünk.



Egy szep nagy beta csonakban


Fizetos beta csonakban!