Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Moderator

Dátum: 2009.08.06. 17:09:16
Rossz a csataaranyod, es az v3mon bizony szamit. Igy maximalizalva van a rabolhato LE, es ugytunik nalad ez a max. (nem lattam a karaktereket, de mast nem tudok elkepzelni)
Dátum: 2009.08.06. 16:49:44
Idézet: Smici1 - 2009.08.06. 16:37:40
V3on is portyából élnek a karakterek, ugye? és véletlen volt náluk 100CSP meg párszázezer LE...


Plane!
Mutass nekem v1-v2n olyan karaktert, aki lazan ott tudja hagyni 100-200kval a karaktert 15% felett.
V3mon rendszeresek az ilyenek, sot!
Az en nem tul acelos karakterem v3mon 100kbol 100LE korul bukik, ha leverik. Akar napokig nem kell beneznem, es biztosan tudom, h max 1-2 ezer LEt bukok ezen idoszak alatt.
Dátum: 2009.08.06. 16:33:30
Idézet: Cavalorn - 2009.08.06. 16:30:53
Komolyan kezd elegem lenni abból, hogy akármi van, jól megszívom csak azért mert gyémánt vagyok. Mintha nem lenne elég, hogy bónusz nélkül vagyok kénytelen élni a mindennapjaimat. Most tehetek én róla, hogy a sok nyomorék mind ezt a hordát választja?
Meg aztán az is érdekes, hogy egyesek csak így hoppá egészvéletlenül max CSPben állnak amikor elkezdődik az event... Igen, arra céloztam hogy bizony szerintem volt aki előre tudta hogy kelleni fog...


Ujabb nagytudasu

A gyemantnak is van bonusza, tessek tajekozodni, mielott hulyesegeket irkalsz...
Es valoban nagyon erdekes tud lenni, h egy portyabol elo karakternek maxon all a cspje...
Dátum: 2009.08.06. 16:08:07
Legy Zafir!
Dátum: 2009.08.06. 16:00:53
Mondom en, h a zafirok csiterek!
Eddig voltak a portyaablakodban zafirok, mikozben zafir vagy?
Kis huncut
Dátum: 2009.08.06. 15:46:54
Idézet: Noge - 2009.08.06. 15:37:19
Szerintem én nem is azt mondtam, hogy ezzel annyira előrébb lennének. De minden féle képpen gyorsabb regeneráció több ütés.

Most lehet mondani sok mindent, de matematika. Ha nem sokkal akkor nem sokkal. Te azt állítottad, hogy semmivel. Csak válaszoltam rá, hogy szerintem azért mégsem semmivel.


Ember, ismet leirom: A regeneraciotol nem fugg a bemenetelek szama!
100-200hp-t ut belem a mano. Ha smaragd lennek, akkor is ennyit sebzodnek nagysagrendileg, es ezen a szinten 100-200hp nem tetel. Ha meg komolyan gondolja valaki a bemenetelesdit, akkor egyben lenyom 50 ilyen csatat, ott meg mit szamit, h mennyit regeneral? Ugyis potizni kell...
De ha ekkora tap ebbol a szempontbol a zafir, akkor tessek hordat valtani, hiszen korabban mar irta valaki, h kevesen vannak de ok a legerosebbek.
"Szeretnel eros lenni? Szeretnel sokszor bemenni pilont tolteni? Legy Zafir!"
Dátum: 2009.08.06. 15:34:04
Idézet: Noge - 2009.08.06. 15:20:39
Figyelj. Ha gyorsabban regenerálódsz több lesz az ÉP-d meg a VP-d. Ne mond nekem, hogy te 0 VP-vel meg 100 ÉP-vel neki mennél.


Ne haragudj, de neha mar azt gondolom, h a gondolkozas luxus.
A zafirnak annyi elonye van, h 24 helyett 20 ora alatt megy maxba az eletereje. Konnyeden kiszamolhato, h mennyivel tobbet regeneralnal, ha zafir lennel. Ha ezt a kulonbseget a szinteden nehez potibol potolni, akkor valamit nagyon elrontottal.
Mivel az event arrol szol, h LE-t pumpalsz a pilonokba, ezert gyanitom, h a sok-sok LE mellett nem okozhat problemat potival megoldani, h mindig legyen eleg eleterod.
Azt viszont konkretum, h ot es fel ora telt el az event berakasa ota, es jottok ezzel a regeneracio hulyeseggel, mikor naponta 4 oraval vannak a zafirok beljebb...
Dátum: 2009.08.06. 15:17:57
Idézet: Noge - 2009.08.06. 15:16:22
Itt most nem erről van szó hanem arról, hogy ezt írtad:

A regeneracionak mi koze ahhoz, h ki hanyszor megy be?

Én csak erre válaszoltam.


Semmi koze a regeneraciohoz.
Dátum: 2009.08.06. 15:13:21
Idézet: Noge - 2009.08.06. 14:58:09
Idézet: Moderator - 2009.08.06. 14:55:38
Idézet: Teki1986 - 2009.08.06. 14:32:35
Zafír előnye legyőzhetetlen, baromi magas szintűek vannak sok LE-vel ráadásul gyorsabban regenerálódnak is, ezért nem csoda hogy pár óra alatt 50-60x mentek már be több százezer LE-t elköltve...


v2-n pl 35os a baromi magas szintu.
A regeneracionak mi koze ahhoz, h ki hanyszor megy be?


Az a köze, hogy ha hamarabb regenerálódik az ÉP és a VP akkor többször neki tudnak menni.. Ezért jó most a prémiumosoknak


Gyemantkent ugyanannyiszor tudsz nekimenni, mint zafirkent. Az a kerdes, h akarsz e annyiszor bemenni, es hajlando vagy-e aldozni ezert. Ki ne talaljad, h a zafir bonusz miatt mennek be tobbszor. Ilyen erovel a rubinok meg nagyobb esellyel gyozedelmeskednek a manok felett... Naes? Nem ettol fugg a jelenlegi allas. Csupan a kevesebb zafir miatt nagyobb a szorzojuk, es van par ember, aki kemenyen megtolta a jatek ezen reszet. Vagy esetleg mar Te is 100k LEnel tobbet toltottel az eventbe?
Dátum: 2009.08.06. 15:05:36
Idézet: Blazek - 2009.08.06. 14:40:59
mivel x ezer LE-be kerül aktiválni a manókat, nyilván lesz mindenkinél LE, és mindenki üthető, hiszen ha nem lenne, akkor nem tudna harcolni, kinek kedvez a dolog? a portyakarakternek. valószínűleg erre Miklósék is gondoltak, azért lett a relikvia. csak hát sztem nem sok karakternek van alapból projekciója... adjunk nekik bajnoki medált, mert megdolgoztak érte, meg adjunk nekik egy eventet is, mert jár nekik...


Az aktivalashoz 50. szinten 2500LE szukseges. Ha valaki fel attol, h uristen, jon a csunya pok, es elveszi, akkor vadaszik 1et, megvan a LE, aktival, vadaszik, aktival.
Ha meg egyszerre sokat akar tolteni, akkor 15% alol felpotizza magat, es betolti.
Ugy gondolom, h ettol az eventtol nem fognak 15% folott LEben duskalni a karakterek, mert egyaltalan nem szukseges ez az eventhez.
Nem kell megint a pokok ellen hangolni a nepet, mert semmi alapja nincs!
Dátum: 2009.08.06. 14:55:38
Idézet: Teki1986 - 2009.08.06. 14:32:35
Zafír előnye legyőzhetetlen, baromi magas szintűek vannak sok LE-vel ráadásul gyorsabban regenerálódnak is, ezért nem csoda hogy pár óra alatt 50-60x mentek már be több százezer LE-t elköltve...


v2-n pl 35os a baromi magas szintu.
A regeneracionak mi koze ahhoz, h ki hanyszor megy be?
Dátum: 2009.08.06. 13:53:51
Idézet: Szaki06 - 2009.08.06. 11:57:32

Valóban a zafírok vannak a legkevesebben de majdhogynem ők a legerősebbek is (ezzel nem kisebbítve többi a többi szövi erejét) és így bizony úgy gondolom nem fogják annyian bevállalni ezt az egészet hogy "többség" versenyezni tudjon a "minőséggel"!



Ez kicsit logikatlan szamomra. Legerosebbek, megis a legkevesebben vannak. Miert?
Dátum: 2009.08.06. 12:16:50
Idézet: Nari77 - 2009.08.06. 11:35:04
Amúgy csak nekem furcsa, hogy mindenhol a zafírok vezetnek?



A zafirok a legnagyobb csiterek. Most is csitelnek. Mi ebben a furcsa?
Dátum: 2009.08.06. 10:30:57
Tovabb fog ez tartani, mint 6 het, ha ennyire nagy tap En max a manareg miatt nyomok el naponta 1et, de h erre koltsek? Hogy gondolta ezt a beho? Antitapolom majd magam ugy, h fogalmam sincs rola, h a vegen mi a jutalom? Legalabb egy kis infot belerakhattak volna a leirasba, h a gyoztes horda onnantol naponta mondjuk +10 cspt kap 2 honapig, vagy minden statra +5, de igy? Mind1, jo szorakozast annak, akit ez szorakoztat!
Dátum: 2009.08.04. 17:16:16
Idovel majd maskepp gondolod, vagy torolsz...
Dátum: 2009.08.03. 19:30:23
Idézet: S0laris - 2009.08.03. 19:07:07
a játékkörnyezet megváltozott, hozzá kell igazítani az elérhető lehetőségeket.


A jatekkornyezet mindenkinek megvaltozott, tessek hozza alkalmazkodni, es nem mastol varni a megoldast.
Nem gondolhatjatok komolyan, h minden ilyen valtozaskor mindenki igenyei ki lesznek elegitve...
Lehet otletelni persze, sot! De ez most nem az az otlet, amire Miklosek ugrani fognak.
Raadasul ez nem egy hiba, nem egy olyan dolog, amin valtoztatni kellene, hiszen a kapu mindenki elott nyitva all, ra van bizva, h atlep-e rajta, vagy sem.
Nekem nem egy ismerosom mondta azt, h tudja mekkora tap ha van VF, de O csak azert sem fejleszti ki, mivel Ot nem motivalja, h a szintjen eros legyen, inkabb az motivalja, h szinteket lepjen, es sok TP-t kapjon, sok LEvel egyetemben.
Lehet egy olyan dolgot akartok elerni, ami nem is kell azoknak, akiknek szanjatok...
Dátum: 2009.08.03. 18:33:08
Az ilyen jellegu jatekoknal altalaban elmondhato ez. Marmint a hanyatlas mindegyiknel eljon...
A jatek fejlesztoitol fugg, h mennyi ideig tudnak olyan szintu jatekelmenyt adni, amivel ide tudnak kotni minel tobb jatekost.
En nem abban latom a jatek jovojet, h kedvezmenyeket adunk a kesobb indult jatekosoknak/szovetsegeknek, illetve gyengebb jatekosoknak. Alapvetoen a kihivast keresi mindenki a jatekban, illetve szeretne egy "jot jatszani". Nemhinnem, h a gyengebb kepessegu jatekosokat feltapolva ezt a jatekelmenyt megkapnank. Minel tobbet sirnak a jatekvezetesnek, annal kevesebb ido jut azokra az erdemi fejlesztesekre, amik valoban elore vihetik a jatekot.
Birka igy is eleget sir, miatta ilyen draga az osko, mert kulon siros support is kellett a behohoz
Dátum: 2009.08.03. 16:52:32
Idézet: S0laris - 2009.08.03. 16:22:12
nagyon jó érvelés, csak nem látok benne rációt. vegyük a szétrágott iskolapéldát. ugyanazt a tesztet megkapja az egyetemista és az ált sulis is. az eredmény? az egyetemista könnyedén kitölti, az ált sulis meg néz ki bambán a fejéből hogy "Mivaaaaa?". vagy gátfutásnál az első 3-4-et elengedem, a többiek elé háromszor magasabb akadályt rakok. és akkor te hátrafordulsz és megmondod a mögötted jövőknek hogy ez így helyes.


Nem latom at, h miert lenne problema, h az egyetemista lazan kitolti a tesztet, az altalanos iskolas meg megszenved vele. Kulonbozoek vagyunk, minden szempontbol.
Itt is siman elofordulhat a fenti pelda, csak a jatek keretei kozott. Az altalanos iskolasnak valoszinuleg nehezebb feladat a jatek keretein belul eros karaktert epitenie, mint egy egyetemistanak, aki jobban atlatja a jatekot. De ez miert problema? A jatekban mindenki erosebb szeretne lenni, nem pedig ugyanolyan lenni! Az, h valaki erosebb Nalad, az azt jelenti, h jobban jatszott eddig. Ezt el kell fogadni. Ha nem megy, akkor jon a siras, meg a torles. Erre is azt mondom, naes? Termeszetes velejaroja a jateknak, h a gyengebbek nem elvezik annyira a jatekot, mint az erosebbek, hiszen a csiiiter eros jatekosok folyton leverik ot, a szegeny elmaradottat. Erre csak annyit tudok mondani, h tessek valtoztatni! Akinek ez nem bizonyitek arra, h valamit rosszul csinalt, az mit var a jatektol? Napi 2 belepessel akar ISTEN lenni??

Idézet: S0laris - 2009.08.03. 16:22:12

amikor az akadémiát is tartalmazó épületcsomag megérkezett, a top szövetségek napok alatt felépítették. kérdem én, hol helyes az érvelésed amikor a kis és közepes szövetségek (amelyekben bőven vannak 40-50-esek is) többsége az épületlista felénél sem járnak? álmodni sem mernek még mesteri építészetről, hatalom tornyáról. és akkor még nem beszéltünk a félbemaradt többi epületről.


Magyarazzad el kerlek, h mi akadalyozta a kis szovetsegeket abban, h epitsenek? Hogy lehetseges az, h egyutt indult szovetsegek kozul az egyik a fuj mocskos tapos kategoria, a masik meg a szegeny, zarkoztassuk fel kategoria? Tudjuk a valaszt mindannyian.
En magasrol teszek arra, h egyesek korabban nem tartottak fontosnak az epitest, kesobb pedig azert sirnak, mert masoknak tobb van... Nem keso ujragondolni a strategiat sosem, tessek valtoztatni, h ezeknek a kis szoviknek is legyen mindenfele tapos epuletuk.
A kesobb alapitott szovetsegekkel kapcsolatban is ugyanez a velemenyem. Nem kotelezo uj szovetseget letrehozni. Be lehet lepni az elneptelenedo fuj mocskos tapos klanokba is.
Ha megis inkabb az uj szovetseget eroltetik, akkor pedig tudomasul kell venni, h mindent egyszerre nem lehet! A nagy klanoknak is ido volt eljutni odaig, ameddig eljutottak.


Idézet: S0laris - 2009.08.03. 16:22:12

az a furcsa hogy amikor bejön egy változtatás, megy a sírás hogy ne vegyenek el semmit az erősektől, inkább adjanak valamit a gyengéknek. én azt kérem hogy könnyítsenek a gyengék játékán, erre megy a tömény lehurrogás hogy minek? értsünk szót emberek, az akadémia hiánya tönkreteszi a fél mezőnyt és van egy olyan érzésem hogy nagy mennyiségű inaktivvá válással és törléssel van dolgunk a 20-as 30-as mezőnyben. azokról már nem is beszélek akiket halálra rabolnak a pókok 10-es szint alatt.


Eddig tolem csak elvettek... jobb lett ettol a gyengebbeknek? Nem, mert ujragondoltam, es uj strategiaval jatszottam tovabb.
Az akademia hianyarol KIZAROLAG az adott szovetseg tagjai tehetnek. Semmi kozom a problemajukhoz, Oket sem erdekli az enyem.
Ha hianyzik az akademia, akkor tessek felepiteni, mint ahogy minden akademiaval rendelkezo szovetseg megtette eddig! Fogjatok fel, h a sirastol nem epul fel az akademia, es az eddig rosszul jatszott karakter sem lesz hirtelen utogep... azert tenni kell, nem dumalni!
Dátum: 2009.08.03. 15:14:20
Tullihegitek a dolgot.
Vegyetek eszre, h mindenki maskepp jatszik.
Egyfolytaban jottok azzal, h a nagy szoviknek elonyuk van, es h akademiat a kicsiknek is.
Ez egy nagy hulyeseg!

A nagy szovetsegek se ajandekba kaptak az akademiat... Ha en most kezdenek, es egy kis szovetsegben elerhetetlenek lennenek szamomra azok a dolgok, amikrol itt beszeltek, akkor tennek erte, h elerhetoek legyenek. Vagy epitessel, vagy szovetsegvaltassal.
Azok, akiknek nincs meg, es itt sirnak, kezdjenek el tevekenykedni, kulonben sosem lesz meg!
Nonszensz, h ilyen ugyben azon megy a ragodas, h valtoztatasok kellenek a jatekban!
Mar miert kellene? Ez nem bug, ez igy lett kialakitva. Ugyan olyan nehez elerni az elso nap inditott klannal az epuleteket, mint a most inditottal. Sot, ha figyelembe veszem, h nem kell sokat tenni azert, h abbahagyo jatekosok karaktereivel milyen tempoban lehet haladni, akkor mondhatom, h az elso napon kezdo jatekosoknak nehezebb elerni az akademia altal nyujtott elonyoket, mint egy friss klannak, akinek van egy kis kapcsolata a regiekkel.
Az meg mar csak hab a tortan, h ha a valtoztatasokat megcsinalnak, akkor lehetne sirni, h a kis karakterek mar visszafogottaznak, mikozben nekem erre csak X szinten volt lehetosegem!
Emberek, jatszatok!
Dátum: 2009.07.31. 13:26:40
Idézet: Ricardo - 2009.07.31. 13:02:46
Érdemes lenne kiírni a főoldalra ilyenkor, hogy:

A nagy melegre való tekintettel ma szerverleállás van. Mindenki takarodjon kifelé a strandra fagyizni/sörözni!



A nem tervezett leallasokat nehez elore kiirni, illetve meg ha az oldalra valamilyen uton modon ki is pakoljak, akkor sem ered el, tehat akkor minek is?