Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Xrmhool

Oldal: 1
Dátum: 2008.12.28. 20:11:13
Eddig próbáltam gondolkodtató kérdéseket feltenni,meg olyanokat amit a "gugli" nem dob rögtön,de rájöttem felesleges... Rossz kérdés lesz belőle Az összeadásos,kivonásos, szorzós,osztós,köbös,római számos kérdések meg csont nélkül pazarok ...
Alapvetően csalnak,akik egy gépről több karaktert indítanak/tisztelet a kivételnek/. Persze apu is játszik,meg anyu is,meg a szomszéd Pistikét is a géphez engedem mert neki nincs internete stb Az az érdekes,hogy ezekben az esetekben általában van egy "bika" karakter + 1 vagy több szintben jól fejlődő ,de építés+tulajdonság+cuccok terén satnya kari.A karik közül csak a "bika" prémium játékos.. Persze nem lépnek ugyanabba a klánba,nem is ütik egymást,mert ezeket a karikat a haverok ütik,a "bika" meg a haverok "rabszolgáit" üti. Egy idő után,már nem kellenek a rabszolgák,mert elhúztak rendesen. Ezt elég megcsinálni az elején,mert aki tisztességesen játszik úgy lemarad,hogy már csalás nélkül is üthető. Az az időszak elegendő,míg az adminok észreveszik ezt,és mondjuk 3 napra zárolják a karit,addig bőven több le-t bezsákmányolt mint más 10 nap alatt. Ezután megtér és játszik tovább... És ennyivel megúszta,mivel prémium játékos és a fejlesztőknek a megélhetésükre is gondolniuk kell,nem vágják ki az első eset után ,mint macskát sz.... .
Dátum: 2008.10.05. 04:36:48
Kérdés: Melyik nem alapszín ?

kék
zöld
piros
sárga

Aki helyesnek a zöldet jelölte javaslom ne nagyon írjon több kvízkérdést....
Dátum: 2008.10.04. 04:28:44
Kvíz értékelés szerintem így marhaság ahogy most van. Látok egy jó kis kérdést benyomom neki,hogy jó kérdés,és kiderül,hogy nem a jó választ jelölte meg ... áááá
Oldal: 1