Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lucas

Oldal: 1
Dátum: 2009.11.25. 12:10:49
Minden esetre nagyon azt érzem, hogy az emberek úgy állnak hozzá az oltáshoz, mint ahogy azt a politikai meggyőződésük engedi. Baloldali szavazók beoltatják magukat, jobbosok nem. Ez utóbbiak jószerével dacból teszik.
Persze akadnak kivételek.
Dátum: 2009.11.21. 14:27:22
"Azt tudjuk, hogy a létezésünk végső célja az emberi faj fenntartása..."

Ha csak ennyi, akkor le is húzhatjuk a rolót.
Dátum: 2009.11.14. 11:49:08
Nálunk az egész család beoltatta magát, semmiféle mellékhatás nem jelentkezett.
Dátum: 2009.10.01. 14:56:51
Low Sapphyre szövetség

Világ 1





Végzetúrnők és Végzeturak!

Ha egy erős, feltörekvő, sok előnyt nyújtó szövetséget kerestek, ne menjetek tovább! Ha szeretnétek egy olyan csapat tagja lenni, akik a legreménytelenebb háborúban is összetartanak, segítik egymást, barátokká váltak az elmúlt hetekben, hónapokban, akkor itt a helyetek.

Olyanok jelentkezését várjuk, akik a játékot komolyan veszik, de nem véresen komolyan, akik aktív tagjai tudnak lenni a szövetségnek.
Jelentkezésnél mindenképp előny a magas tulajdonság és szakértelem pontok, a pozitív szerezett LE differencia, hisz arra törekszünk, hogy szövetségünk erős legyen!
Örülünk a magas szintű karaktereknek, ám nem utasítjuk el a kisebbeket sem, akár már 10. szinttől jelentkezhettek.

Amit jelenleg fel tudunk ajánlani:

+33 védekezés
+30 támadás
Térkapu 8.
Kennel 5.
Akadémia 10.
Bűvös kunyhó 3.
Háború csarnoka 5.
Palota 5.
Átokpiramis 5.
Nekrofun fókusz 5.
Kínzókamra 4.
Epikus szörnyek és relikviák

Amit elvárunk az újonnan felvett tagoktól:
Minél előbb töltsétek fel a Lélekkutat, legalább 2 héten belül, persze ez megbeszélés tárgyát képezheti.
Szövetségünkben az építési limit szinthez kötött, nem kell naponta, vagy hetente LE-t áldozni erre. Ha az alacsonyabb szintű karakterek feltöltik a Lélekkutat, ezzel általában jó időre, hetekre, hónapokra kimerítik az építés keretet.
Háborúban maximális részvétel, ha a szövetség érdeke úgy kívánja, láthatatlanság vagy katakomba használata.

Várjuk jelentkezéseteket!
V1-en keresek döntetlenes ellenfeleket:

Odayin
Zafír
Lvl: 37
Sziasztok!


Olvastam, már másoknak is volt gondja ezzel, de választ nem találtam rá, így én is megkérdezem:

3 elfogadott kérdésemre nem érkezett egyetlen jó vagy rossz válasz sem.
A legutóbbi kvíz-olimpia után nem kaptam LÉ-t.
És... bár tudom, ez nem, ide tartozik, de azért megkérdezem... Az állatom semmit sem gyógyul, csak akkor, ha szintet lép. Persze lehet, hogy ez így működik, csak én nem tudok róla.

Köszönöm figyelmetek!
Oldal: 1