Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tezuman

Oldal: 1234567
Jó volna már tudni hogy mik lesznek az aukciós tárgyak
Dátum: 2010.10.17. 13:14:12
Lehet már tudni valamit arról, hogy a következő mikor lesz?
Dátum: 2010.09.20. 23:10:42
Úgy tűnik tovább folytatódik a VF használók szívatása.
Kezd nagyon unalmas lenni!!!
Dátum: 2010.08.25. 20:03:37
Bocs! Nem tudtam hogy te vagy az "első szintű, szövetség nélkül emberek" fogadatlan prókátora.
A wiki nem hivatalos része, de kb minden második oldalon/aláíráson/fórumon találkozhatsz vele + helyes információkat tartalmaz.
Egy kezdő első szintű nem szövetségi tag is 1/2 perc alatt megtalálhatja rá a választ. Ha érdekli...
Bár nem én írtam a kérdést, de ez még bőven az elfogadható kategóriába tartozik. Vannak ennél sokkal rosszabb kérdések is.
Dátum: 2010.08.25. 09:09:53
Idézet: Alfa001 - 2010.08.24. 17:11:41
Mi a mágikus vasgyűrű?
érektelen bizsu
értékes ékszer
Térkapus relikvia
csak a zafír hordának van rá szüksége

Speciális, egy kezdő játékos honnan tudhatná a választ? + helyes írási hiba.


Például innen: http://vegzetur.wikidot.com/
Ilyen alapon az összes végzeturas kérdés speciális ami nem az első szintű tárgyakra vonatkozik.
Dátum: 2010.08.24. 15:19:37
Ok, hogy én imádom a sorozatot, és rengetegszer láttam a Viasat3 reklámját is, amiben ez a kérdés szerepel, de gyanítom nem mindenki akkora rajongója sorozatnak, mint én.
Kissé speciális kérdésnek érzem

A csillagkapu sorozatban összesen hányszor halt meg Daniel Jackson?
4-szer
2-szer
1-szer
egyszer sem

Legközelebb majd az lesz a kérdés hogy Magdi anyus hányszor seperte fel a lépcsőt az első két évadban
Dátum: 2010.07.29. 08:58:33
Idézet: Sloan - 2010.07.28. 22:36:55

Viszont ha a nevezés és a bajnoki között valaki szövetséget vált akkor a bajnoki medál melyik szövetséghez fog számítani? ahhoz ahol neveztem, vagy ahhoz amelyikhez a viadal időpontjában tartoztam!?Sloan


A medál ahhoz a szövihez fog számítani ahol neveztél.
Pontosabban kb. 1/2 éve még így volt. Gondolom most is...
Dátum: 2010.07.28. 14:52:41
Jogos, ott csp-t veszít. Fáradt vagyok
És köszi az email cím megerősítést
Dátum: 2010.07.28. 14:48:16
Vagy van egy ilyen tárgya annak akit megtámadtál:
"Védekezőként vesztes portya esetén a támadó 50% eséllyel elveszít 1 cselekvéspontot"

Valaki legyen kedves és adja meg azt az email címet ahol be lehet jelenteni a hibákat.
Nekem valami ilyesmi rémlik, hogy bug@vegzetur.hu, de nem vagyok benne biztos
Dátum: 2010.07.11. 15:17:16
"Támadj meg egy végzeturat, és öld meg beidomított lényét"

Olyan embert kell támadni akinek alacsony szintű állata van. Alacsony szint = kevés ÉP
A legegyszerűbb háborúban teljesíteni, mert így óránként támadhatod a kiszemelt áldozatot.
A döntetlen az más. Ott valóban együttműködés szükséges.

Nekem is feltűnt hogy egyre több bug van a játékban.
Pl: kémkedés oldalon nem az aktuális ÉP/VP-t mutatja, hanem teljesen mást. A saját ÉP/VP-ről beszélek.
- a + sebgyógyítást adó tárgyak nem működnek.
Dátum: 2010.07.10. 14:15:11
Idézet: Csarmi.reg - 2010.07.10. 12:58:43
"Legyen mind a négy tárgyad (fegyver, páncél, pajzs, varázslat) szintje ugyanaz, mint a tiéd!"

Jól értem, hogy PONTOSAN ugyanannyi? Ha igen, nem lehetne úgy, hogy LEGALÁBB ugyanannyi? Logikusabb lenne és több köze lenne a roleplay-hez is.

Ha már itt tartunk, miért vannak olyan küldetések, amiket NYILVÁNVALÓAN csak a játék szellemének (ez elvileg egy szerepjáték ahol nyerni akarsz meg ellenségeid vannak meg minden) NEM megfelelő együttműködéssel lehet megcsinálni.

(döntetlenes küldi, öld meg egy ellenfél beidomított állatát és még ezret sorolhatnék)


Ugye ezeket elvileg sok-sok türelemmel meg LEHETNE csinálni. ELVILEG. Gyakorlatilag azért nem járható ez az út, mert egyszerre legfeljebb egy aktív küldetésed lehet. Ha kettő lehetne, akkor legalább lehetőség lenne rá, hogy valaki fairplay módon jáccon. így nincs. Vagy 'csalsz', vagy elakadsz örökre.


Igen, PONTOSAN annyi. A "LEGALÁBB ugyanannyi"-t ugyan egyszerűbb lenne megcsinálni de semmivel sem lenne " több köze a roleplay-hez"
A döntetlen küldetésen kívül egyikhez sem kell együttműködni senkivel. Legalábbis én nem tettem. Azt meg végképp nem értem hogy egy közös cél elérése miatti összefogás miért lenne összeegyeztethetetlen a "szerepjátékkal". Egymás segítése pedig nem csalás.
+ Óriási tévedésben vagy!!!! NEM ELLENSÉGEID, hanem ELLENFELEID vannak. Nekem spec a játékosok között már nem csak ellenfeleim hanem, már barátaim is vannak.
Nem sírni kell hanem gondolkozni és elvégezni a feladatokat/küldetéseket. Menni fog neked is csak akarni kell.
Örülj neki hogy a küldetések miatt van még kihívás a számodra...
Dátum: 2010.07.09. 11:51:31
Irómicsoda??? Az meg mi fán terem?
Kedves Felhő: Gort hozzászólásán és spec jól szórakoztam , a tiéd viszont fizikai fájdalmat okozott .
Dátum: 2010.06.10. 15:02:52
Idézet: Moderator - 2010.06.08. 16:23:11
"A tömő játékosnak nincs sikerélménye, tehát sokkal hamarabb felhagy ezzel, mint gondolnád. Elég, ha az esetek többségében el tudsz tőle bújni, és már kezelted is a problémát.

Valójában, az egész kezd affelé hajazni, hogy a TP annyira káros, hogy a játékból teljesen ki kéne venni, vagy legalábbis legyen egy opció, hogy csak akkor kapjál, ha akarsz... Ez szerintem eléggé nevetséges, lássuk be."

Tehat a tp karos?
Nevessunk egyutt!


Nem kedves Moderator, nem a TP káros.
Sokkal inkább káros az idegekre és a játékkedvere az, ha egy "ratyi" karakter azzal szórakozik, hogy óránként betámadja az embert csak azért hogy TP-t adjon.
Mint ahogy te is csináltad V3-on. Vagy még mindig csinálod, nem tudom...
Dátum: 2010.06.09. 11:58:19
Én komolyan nem értem, hogy a játékvezetésnek megint miért ment el az a józan ítélő képessége.
Kezdték a kreatív affinitás lebutításával és folytatták a Skarabeusz, és a Kémgömb kiherélésével, mert ugye túl nagy zúgolódás volt miatta. Túl nagy előnyt adnak stb, stb, stb.
Azt ugyan nem értem, hogy ilyen alapon az aukciós bérlethez miért nem nyúltak hozzá, de mind1, nem is érdekel.
Erre most kitalálják ezt a remek „Zan” tárgyat, amivel szerverenként 1 embert, óriási előnyhöz juttatnak.
Ez most megint mire jó ????
Vagy majd megint jön, a megszokott koreográfia szerint felépített, már oly sokszor bemutatott szánalmas a színdarab???
1 felvonás: pár hónap után elkezdődik a zúgolódás és a játékvezetés rájön, hogy hibázott
2 felvonás: nyitnak egy topikot a probléma kivizsgálására
3 felvonás: özönlenek a pro és kontra érvek
4 felvonás: előhoznak egy lebutítási javaslatot, és ezzel szinte egy időben az EDDIG „boldog tulajdonosok” TELJESEN JOGOSAN elkezdenek, reklamálni és kompenzációt kérni, mert ugye Ők nem ezt vették meg.
5.felvonás: Heves vállrángatás közepette közlik, a hogy játékosok elégedettségének fokozása bla bla bla miatt, a jövőben a tárgy csak ennyit tud és kész!!! + ha esetleg a tulajdonos továbbra is nyavalyog, akkor visszamenőlegesen is elveszik az eddig kapott előnyöket. Meg különben is ott a „Törlés” gomb, ha valami nem tetszik. Sajnos erre is volt már példa...

Most ugyan nagy a csend, mert mindenki abban reménykedik, hogy majd ő viszi el, de esélyetek sincs egy bérletessel szemben…
Amúgy nem szeretném bántani a játék fejlesztőit, mert a Végzetúr magasan a legjobb ilyen típusú játék, rengeteg újdonsággal, de ezekkel az agymenésekkel sajnos nem tudok mit kezdeni…
Dátum: 2010.05.06. 10:33:43
V3 Mort befejezte (befejeztem) a játékot.
A végzetúrral töltött időt, napi maximum 5-10 perces fórumozásra korlátoztam.
Rossz hír viszont hogy helyettem egy sokkal jobb képességű tápoptimalizátor vette át a stafétát, úgyhogy tessék rettegni
Mivel kb 1 hete átadtam a karit az utódomnak, már nem tudok Mortként elköszönni.
Szóval mindenkinek további jó játékot, és kevesebb veszekedést kívánok!
Dátum: 2010.04.17. 15:02:06
Legyetek szívesek javítsátok a hatalom tornyát is, mert V2-n és V3-on is a birtoklók, elvesztették a tornyot.
Dátum: 2010.04.03. 21:54:37
Én is gratulálnék a győzteseknek
A második indulásnál mint építő voltam jelen, a harmadiknál pedig mint epikus ütő.
Egy biztos: valami komoly módosítás szükséges ahhoz hogy a következőre megint regisztráljak.
A versenyszerver mint olyan jó ötlet de ez nem verseny, hanem virrasztási és ülj a gép előtt minimum napi 12 órát szerver.
Ha komolyan veszed a verseny szervert a magánélet mint olyan megszűnik...
És pontosan emiatt volt csak 2 győzelemre esélyes szövi mert csak közöttünk voltak olyan "fanatikus hülyék" akik ezt bevállalták.
Szép volt, jó volt, a társaság nagyon-nagyon jó volt, de még egy ilyen virrasztásos mókát tutira nem fogok még 1x bevállalni.
U.I.
Köszönöm hogy a HTF tagja lehettem
Dátum: 2010.03.21. 14:02:17
A 2 óra "birtoklás" miatt omlott egy szintet a torony.
Nagyon remélem hogy ezt a szintet vissza fogjuk kapni!!
Dátum: 2010.03.21. 08:19:56
V2-n kétszer volt zárás így csak 2 órtá volt miénk a torony
Elvesztettétek a hatalom tornyából járó bónuszt! Az új birtokos: Sötét Mágusok Ma, 03:02
Mostantól ti birtokoljátok a hatalom tornyáért járó bónuszt! Ma, 01:22
Dátum: 2010.03.14. 23:21:25
Köszi Miklós!!
Most már minden működik rendesen.
Mind amellett hogy zavaróak a leállások le a kalappal előttetek, hogy még ilyenkor is ezzel dolgoztok!
Oldal: 1234567