Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Princess Serenity

Oldal: 123
Dátum: 2009.01.06. 02:06:41
A viadalra való nevezéskor a teljes karakterlapod lementésre kerül (tulajdonságok, felszerelések, szint), tehát MINDEN. Az ÉP-d és VP-d viszont maxon lesz, tehát az nem számít.
Ezt tényleg magyarázd el, mert én sem értem!
Köszi
Dátum: 2009.01.05. 20:25:34
Még ne add fel a reményt! Csak a kvíz moderátorunk még szabadságon van. Hamarosan értékelni fog.
Dátum: 2009.01.05. 19:43:32
Sajnos a kérdésedre akkor sem fogok tudni válaszolni, ha még 3X kiírod.
Dátum: 2009.01.05. 18:55:36
Persze-persze.És 10-ből 9X ez a helyzet mi? Na ne fárassz kérlek. Ha 10-ből 2X lenne ez, még azt mondanám, lehet, hogy igazad van. De nem furcsa kicsit az arány különbség???
Nem tudom, másoknál mi lehet a probléma, nekem évek óta van Vodafone előfizetésem (3 is, két mobil, egy internet szabadon), és még soha semmi bajom nem volt vele.
Egyszer volt magas a számlám végösszege, de az sem a cég hibájából, hanem elfelejtettem, hogy nem csak mobilon lehet intézni a dolgokat, hanem néha ki is lehet mozdulni a lakásból.
Legyen ünnep, vagy munkanap, hétköznap, vagy hétvége, nappal, vagy éjszaka, járjak bárhol (ahol van lefedettség), még soha nem volt gondom a hívásokkal, SMS-ekkel, NET-tel.
A telefonok közül nekem az SE a kedvencem (most is az van). A kb. 10 márkából, amit eddig használtam, ez az egyetlen, ami még sose hagyott cserben. A többinek vagy a software-e, vagy a hardware-e kaputt lett egy éven belűl (úgy, hogy közben úgy vigyáztam rá, mint semmi másra a világon).
Sziasztok!

Én ugyan nem vagyok sorozatfüggő, de ha épp nincs jobb programom, azért szeretem nézni őket.
Leginkább a sci-fi, helyszínelős, nyomozós vámpíros sorikat szeretem.
Pl.; Holdfény, Holtsáv, Halottkém, CSI, Smallwill, Csillagkapu, Hex, meg hasonlók.
Dátum: 2009.01.05. 17:13:06
A lélekkúfárnál lehet vásárolni italokat.
Nem elég?
+ van olyan szövetségi épület, ami gyorsítja a VP regenerálódást (Mágustorony).
Dátum: 2009.01.05. 16:25:22
Valamilyen formában már megoldott.
A Pay-Pal mindenhol használható, szolgáltatás, az pedig már a játékban is működő opció, hogy Pay-Pal-on keresztűl fizessen valaki.
Dátum: 2009.01.05. 15:51:18
És milyen igazad van.
Vannak, akik alig jönnek ki a kis pénzecskéjükből. Végre találnak maguknak egy INGYENES szórakozási lehetőséget, de ha nem fizetnek, nem tudnak jól fejlődni, és még a küldikben is megakadnak.
Dátum: 2009.01.05. 14:23:41
Kedves fejlesztők!

Van egy kis gondom.
Portyázásnál sokszor járok mostanában úgy, hogy kiválasztok a portyázási listából egy ellenfelet, neki megyek, utána kiírja, hogy nem támadhatom, mert alacsony az ÉP-je.
Lécci javítsátok ki a hibát!

Köszönöm
Dátum: 2009.01.05. 11:39:21
Szia!

Van egy rossz hírem. 19. szintnél nem kapsz új szakértelmet.
Viszont 20-nál megkapod a Tudatturbót.
Dátum: 2009.01.05. 01:45:24
HKK: Hatalom Kártyái Kártyajáték
TF: Túlélők Földje
Mindkettő a Beholder terméke(?).
Őshangyák, Quwargok: egyaránt megtalálható lények HKK-ban és TF-ben.
Dátum: 2009.01.04. 21:28:34
Ha megnézed az első, és második időpontját, plusz hozzáteszed, hogy év eleje miatt kiesik egy hét, nem nehéz kitalálni.
Persze lehet, hogy én beszélek hülyeséget.
Dátum: 2009.01.04. 20:18:35
Lélekenergia sajtolás

A befogott állatodból optimális módon tudsz lélekenergiát kisajtolni. Már 1-es szakértelemszinten is a normál értéknél 20%-kal több LE-t kapsz, és ez tovább nő, 2. szinten 1.4x, 3. szinten 1.6x stb. lélekenergiát kapsz érte. Sajnos, a sajtolást az állat nem éli túl. A szakértelem maximális szintje 60, és óránként legfeljebb egyszer használhatod.
Sziasztok!

Legnagyobb sajnálatomra sajnos az első találkozóra nem tudtam elmenni, pedig a születésnapom is akkor volt.
Remélem a másodikra már el fogok tudni menni, mert szerintem jó dolog olyan emberekkel találkozni, akiknek legalább egy dologban hasonló az érdeklődése.
Dátum: 2009.01.04. 17:04:57
Sziasztok!

A varázslás hatalma nevű szövetség még viszonylag friss (kb. 1 hónapos).
Jelenleg 4 tagot számlálunk, így 7 személy fér még el nálunk.
A követelményeket szigorúan vesszük, tehát ismerkedj meg a szövetséggel, s csak akkor jelentkezz, ha tényleg teljesíted a feltételeket!
Eddig felépült:
Lélekkút (már 4000-es)
Őrtorony 2.
Védőfal 1.
Gyakorlótér 1.
Mágustorony 1.
A többi folyamatban...
A 2. világon találjátok meg.
Nézd meg, ha tetszik, várunk szeretettel!

Üdv
Dátum: 2009.01.04. 16:30:53
Sziasztok!

Nekem lenne egy kis gondom a kvíz olimpiával kapcsolatban.
Sajnos a gépem nagyon lassú, és mire egyik kérdésről a másikra vált, majd' 1/2 perc is eltelhet.
Ebből kifolyólag, kb. 30-35 kérdésre tudok válaszolni, mert lejár az időm.
Nem lehetne megoldani, hogy egyszerre 2-3 kérdést adjon a gép 1 helyett?
Akkor talán eljutok a végére.
A legutóbb 31 kérdésig jutottam, amiből 28 lett jó.
Lehet, ha minden végig tudok menni, mondjuk 43-45 lenne a helyes válasz.
Nem mindegy, mert eszerint kapjuk a LE-t.

Köszönöm: Cyklon
Dátum: 2009.01.04. 16:07:53
Sziasztok!

Nem biztos, hogy jó helyre írok, előre is bocsi.
Leginkább a fejlesztőktől kérdezném:
A harmadik világ indulása előtt is lesz elő regisztráció?
Mikor számíthatunk az indulásra?
Lehet egyből szövetséget is alapítani majd?

Köszönöm válaszotokat előre is.
Dátum: 2009.01.04. 02:57:52
Oké, igazad van. Nem figyeltem a dátumozást a hozzászólás tetején.
Bocs mindenkitől!!! Jobban oda fogok figyelni. Ok?
Oldal: 123