Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kisujj

Oldal: 1234
Dátum: 2008.09.23. 14:38:10
Shiako:
A hordával számoltál? Az elején a gyémánt és smaragd leginkább csak egymást gyepálhatja szerintem. Bár másodikon a arázslatok nemtom mennyire rondiitanak be. Eddig még csak egyszer kockáztattam, de ott annyira nem fájt.
Dátum: 2008.09.23. 13:48:41
Hogy legyőztük az Ellenséget? Nem-nem, barátom, nagyon nagy tévedés! Az Ellenség egyszerűen új frontott nyitott. Mostantól nem odakinn a világban kell keresnünk őt, hanem saját magunkban. Az Ellenség megfertőzte sziivünket, lelkünket, agyunkat. Az Ellenség irányiitja minden gondolatunkat. Bennünk él, és kitörni készül.

A vezetés tud erről. Bomlott elméjükkel újra ócska szabályztot erőltetnek ránk, hogy ne pusztiitsuk el egymást és ezzel a bennünk élő
Ellenséget. De tudod mit? Én élvezem, hogy egy ilyen hatalmas lény egyesült velem. Irányiitani akarom, és megakadályozni a többieket
abban, hogy erre ők is rájöjjenek. Használd a benned élő Ellenség erejét, és gyűjtsd a lélekenergiát, hogy az uralmad alá vonhasd és kiszabadiitsd magadból! Új világot fogunk teremteni, de ahhoz az előzőt el kell pusztiitani mindenestül! Csatlakozz te is az Ellenséghez!

A szövetség hiirből sem ismeri a szeretet, bajtársiasság és hasonlók fogalmát. A hatalom és a várható haszon motiválja a tagokat. Ha szövetséget kötünk, ha megmentünk valakit, ha háborúzunk, mindig a várható eredmény érdekel minket. Nincs állandó hierarchia. Erősebb kutya... elve érvényesül, ameddig egy még erősebb fel nem bukkan.

Ha kellően tébolyodott vagy és a mindenek feletti hatalom megszállottja, térj be hozzánk és tombold ki magad velünk.
Dátum: 2008.09.23. 13:27:03
A toplistáknál ha a szövetségeket horda szerint akarom rendezni, akkor az első oldal még rendben van (gyémánt), de utána folyton visszaugrik a beálliitás lélekútizére.
Illetve szintén a toplistáknál lehetne egy kereső, hogy akár saját magamat, akár valamelyik régi támadómat mgnézzem, hogy most éppen hogy áll, mielőtt revansra szánom el magamat (-:
Dátum: 2008.09.23. 12:12:20
Ravenwood:
Szerintem a pihenés mód az oka. Olyankor alapból 10%-al jobbak, tehát hiába gyengébb elvileg, mégsem olyan könnyű bucira pofozni őket. Én is kinéztem jól olyanokat, akik határozottan gyengébbnek tűntek, és volt két döntetlenem, meg pár vereségem is.

Ezzel kapcsolatban: Nem lehet valahol megnézni, hogy az adott karakter épp pihenő módban van-e vagy aktiiv? Most még nem olyan nagy vész, de később szerintem sokkal többet fog számiitani.

Ami a lemaradós dolgot illeti, nem értek teljesen egyet. Ha 9 napig nem játszol, az azt jelenti, hogy nagyon sok portyázást hagysz ki (ugyebár óránként 3 vagy mennyi), és ezekért a portyákért ráadásul csak 1 TP jár. Tehát ezzel lehet LE-t halmozni leginkább anélkül, hogy szintet lépnél.

Viszont már most úgy fest, hogy az ősköveket nagyon preferálja a játék. Az a koponyazúzó elég brutális darabnak tűnik. Plusz a prémium, plusz a fókuszkristályok... Legalább a fókuszkristályok miatt a jó kviizkérdésekér vagy valamiért kaphatna időnként a mezei halandó is 1-1 őskövet.

Eprecske: A játék szerint ha szerzel normál őskövet (SMS, átutalás, PayPal..), akkor ugyanannyi kiégett aktiválódik, mint amennyit rendeltél. Pl. van 11 kiégetted, rendelsz 10 őskövet SMS-ben, lesz 20 ősköved (10+10) és marad 1 kiégetted.
(És ha nem jól értettem valamit majd kijaviitanak jól)
Dátum: 2008.09.22. 20:53:40
Hülye kérdés, de nem találtam sehol a választ rá. A toplistánál mi az a szerzett LE differencia?
Oldal: 1234