Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bottom30

Oldal: 123456789101112
Döntetleneznék a V2-n.
Bottom gyémánt 32-es szintű vagyok.
Dátum: 2009.01.25. 00:02:03
Sziasztok!

Tegnap reggel vita alakult ki, hogy egy IP címről több ember játszhat-e?
Csak annyit akarok mondani, hogy szakban dolgozom, és nem tudom megmondani, hogy másik szakban milyen néven játszik a kollegám, melyik világon van egyáltalán, stb.
Szóval így például lehet véletlenül több ember ugyanarról az IP címről.

Ez ilyen egyszerű, ha ellenőrizni akarják, akkor kérjék el a telefonszámunk, és azonos IP cím mellett csak akkor lehessen, más mobilszámok tartoznak az adott karakterhez. Ez sem lenne tökéletes megoldás, de talán valamelyest szűkíti a kört.
További ötleteket ezzel kapcsolatba nem tudok.
Dátum: 2009.01.09. 11:16:34
Amire én kiváncsi lennék, hogy lehetséges-e valahogyan megtudni, hogy az összes kvízválaszomból hány volt jó, és mennyi rossz? (akár százalékban is okés a dolog)
Érdekelne, hogy teljesítettem eddig.
Dátum: 2009.01.02. 09:49:39
Lehet, hogy hülye kérdés, de:

Legyen 3 befogott állatod küldetést csinálom. Már megvan a második dög. A kérdés a következő:
Be kell idomítanom a 2. dögöt és csak utána foghatok be 3-dikat, vagy csak várjak türelemmel, és majd meglesz a 3-dik lény?

Köszi: Robi
Dátum: 2008.12.21. 16:22:37
Én szivesen álldogálok a moziban, de tudtommal azt nem lehet.
Egyébként a filmekre készüljön rá az aki meg akarja nézni, vegye meg a jegyet időben, ne csak ad hoc alapon "itt egy mozi bemegyek megnézem mit adnak, és beülök rá" módon mozizon.
Dátum: 2008.12.20. 18:38:41
Itt filmet kellene ajánlani, vagy a mozit dicsérni?

Megnéztem a Valami Amerika 2-t.
Tetszett. Az már nem annyira, hogy beraktak egy hodályba, ahol 520 férőhely volt, és 15-en voltunk a teremben, ettől nagyon sokat vesztett az értékéből a film. Miért csinálnak ekkora termeket, amikor jó esetben 2-3 alkalommal van telt ház egy adott évben?

Robi

És, ha már ajánlani kell, akkor Kevin Smith filmjeit ajánlom mindenkinek, ha teheted készítés időrendjében nézd. Apja lányát talán ki is lehet hagyni.
Emberek, emberek!

Végigolvastam a topicot és csalódnom kellett!!!
Mindössze 2 ember említette az egyik kedvencemet!!!

MY NAME IS EARL

Fenomenális!
Jason Lee, hát megveszek érte pedig nem az esetem.

Ajánlanék mást is.
Bár ez nem ide tartozna, de KEVIN SMITH rendezéseit, filmjeit egyszerűen dicsérni lehet csak.
Apja lánya egy kicsit gyengébb, de elfogadható még az is.

A Beugró-t csak megfelelő intellektussal nézd!

SG jöhet nekem is, House a legnagyobb imádni való szemét, Reaper aranyos kis gagyi, Szülcsi felcsi-vel minden rendben.
4400, Hex, Dresden akták, Heroes, stb.

És többnyire feliratosan jó mindegyik, a szinkronnál nagyon lecsökkenek a háttérhangok, és ez nagyon zavaró tud lenni.

Véleményeket várok ...EARL-ről!!

Robi
Oldal: 123456789101112