Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bottom30

Dátum: 2011.05.04. 10:40:23
X-akták
Dr. Csont
Star Trek (Ha a csík 1-nek számítanak, akkor gondolom itt is 1 az összes.)
Tenkes kapitánya
Elveszett szoba
Doktor Addison
(6 db órás sorozat eddig.)

Két pasi meg egy kicsi
Egy kapcsolat szabályai
Nancy ül a fűben (Spangli)
(És 3 db félórás sorozat.)

Utolsónak pedig:
RABSZOLGASORS
Dátum: 2011.04.26. 10:28:22
Teli van a kufár-csatás portya lista olyanokkal, akiknek alacsony az ÉP-jük ahhoz, hogy támadjam őket. 6 csata jött mindössze 27 perc alatt.
Rendet kellene rakni benne.
Dátum: 2011.04.26. 10:13:51
Majd 1 perc mire betöltődik 1 oldal.
Ha valakit betámadnak közben, s én is rátámadok, akkor a kevés életpont miatt nem támadható szöveg jön ki, de nem a kufár csatás oldalra dob vissza, hanem a portya oldalra. Ezt javítani kellene.
Dátum: 2011.03.27. 09:08:45
Melyik nem Michelangelo műve?
Sixtus-kápolna falfestményei
II. Gyula pápa síremléke
Non finito rabszolgaszobrok
Az utolsó vacsora

2 helyes válasz van, mert természetesen nem Michelangelo festette a sixtus-i kápolna falait. Ő a mennyezetett festette.
Dátum: 2011.02.04. 13:12:36
A töltöttlóhomlokpont bevezetésért fogok ezentúl küzdeni.

Természetesen tudom, hogy így is más lenne az erőforráseloszlás a karakterek között, de ezt már ne én találjam ki, hogy miként legyen.

De ez már OFF a részemről.
Dátum: 2011.02.04. 13:00:13
Pontosan ez lenne, ezt én is tudom.
Ne érts félre, nem azt mondom, hogy az lenne a helyes, ha csak hirtelen megjelenne.
Akkor 2 fajta höbörgés lenne. Az egyik, hogy nem tudtunk róla.
A másik, hogy azok már megint jól jártak, akik hetek óta nem ültek a gép előtt, s felhalmozódott a CSP-jük, PP-jük.
Én mindössze azt kívántam megjeleníteni a hozzászólásommal, hogy csodálkozom a játékvezetés meglepődésén, hogy "jaj nem gondoltuk volna, hogy ennyien nekiesnek az elején".
Pontosan lehetett tudni, hogy ez fog történni.
Sőt szerintem még vissza is fogták magukat sokan (pl. én is), s nem ugrottunk az első pillanatban. Mégis mi lett a vége: 5-6 xenó már fekszik. A magasabbak meg 4-5 csata alatt kinyírják a jól fejlesztett 40-50 szinttel alacsonyabb karaktereket.



Egy megoldási javaslat lenne tőlem:
Legyen bejelentve előre (egyébként bejelentési szempontból ez volt a legjobb esemény), de ne lehessen több CSP-t, PP-t felhasználni az esemény során, mint amennyi az esemény kezdetétől a végéig befolyna egy karakternél. Ergo megszüntetném a rákészülök, spórolok dolgokat.
Ekkor nem lehetne hisztizni amiatt, hogy "jaj nem tudtam előre", sem amiatt, hogy "jaj nem tudtam rá spórolni, elönyben vannak akik tudtak".
Dátum: 2011.02.04. 12:32:13
Én ezt kiegészíteném azzal, hogy csak akkor halnak meg végleg, ha az összes csapda kész.
Dátum: 2011.02.04. 12:25:55
Kedves Miklós!

Ezek szerint a saját játékodat nem követed nyomon.
Szinte minden event-nél ez van az első napi aktívítás nagyon nagy. Pláne ha határozatlan idejű, és már hetek óta tudják előre a játékosok, hogy mikor kerül be, és spórolnak rá. Minden eventre spórolunk, ez még nem tünt fel. És mindig megnyomjuk az elejét.
Ezt írd fel nagybetűkkel magadnak.
Dátum: 2011.02.01. 12:24:07
Igen, bizonyosan azt jelenti.
Dátum: 2011.02.01. 11:43:49
Véleményem szerint ez a legrosszabb esemény eddig.
Gyakorlatilag nem kell a gép előtt lenni csak 10 percre, annak aki betankolt gyógy- és varázsitallal. Csak nyomkodnia, és simán elnyomhatja az előre felduzzasztott CSP-t és PP-t. A vadászatnál és a portyázásnál legalább van valami időkorlát, így meg túlzottan pörögnek a dolgok. Az ember csak kapkodja a fejét. Ez nagyon nem jó így.
Lehet bunkó vagyok. De abakterház azért mégiscsak egy könyv alapján készült. Hiába szórakoztató film, de nincs benne semmi rendkivüli, hisza könyvből már mindent lehet tudni, sejteni. ezért egyértelműen a ponyvaregényre ment a szavazat.
2 karaktert viszek. Az egyiknél természetesen csak helyetesítek. 57 és 68 térképdarab van a közösben eddig.
Dátum: 2010.11.20. 11:02:36
Oké, neked igazad van. Van hangja, tehetsége mindkettőnek. Én csak azért örültem neki, mert számomra nagyon unszimpatikus. Lesz... , hogy ki nyeri a műsort. szerintem nem ezen fog múlni, hogy sikeres lesz-e. Mindkét fiút úgy reklámozzák, hogy ők a jányocskák kedvencei. Én ezen csodálkoztam. Mármint, hogy nem szavaztak rájuk elegen.
Ha a legtehetségesebbeket keresik, akkor miért a közönségre bízzák a választást?????

Egyébként a Vastag kölköket is nagyon utálom. Főleg a kisebbet. A nagyobbat csak azért, mert egy időben a sógornőmmel kavart.
Dátum: 2010.11.20. 07:33:31
Melyik filmben nem játszott Leslie Nielsen?
Csupasz pisztoly 2
Űrodüsszeia
A maszk *
Airplane

Nem játszott az űrodüsszeiában! Csak a paródiájában. Egyébként helyesen Csupasz pisztoly 2 1/2.
Dátum: 2010.11.20. 00:08:39
Kicsi öröm, de öröm. Az uccsó 3-ba került a Saunders gyerek. (Megasztár). Még sem kell a tiniknek a nyálas szépfiú.
Ugyanilyen öröm volt a múlt héten a Nicolasnak az utolsó 2 közé kerülése a faktorban.
Sajnos továbbjuttatták a Non-Stoppal szemben. Oké, hogy a nekik már tényleg menniük kellett, mert nem ide valók, de nekem nagyon tetszettek, mert zene nélkül csak a hangjukkal nyújtottak mindig nagyszerűt.
Megasztárnál nem biztos, hogy Melinda nyer, mert jelenleg még szórnak a szavazatok. A végén lehet hogy majd ellene szavaznak többen.

Engem ezekben a műsorokban az érdekelne, hogy mennyi szavazat megy be. Abból lehetne számolni, hogy mennyi pénzt szórnak el az emberek ilyen baromságra. Szerintem tisztán pénzkidobás minden egyes szavazat. Mert az énekesek lemezeit a kutya se veszi majd meg. Inkább letöltik a netről. Mennyi most egy aranylemez? 5000 eladott darab után jár?
Emlékszem a Megasztár 1-nél az első adásban mutatták a szavazatszámot. 3800-2200 között volt a 12 jelölt. Ez átlagosan 3000 szavazat fejenként. Az 36000 szavazat összesen. 250 forinttal számolva 9 M Ft. Ez több mint 2 évi bruttó fizetésem.
Dátum: 2010.11.18. 09:49:47
Egyszer volt egy Mehemed soselátott....de mit??
tehenet
fecskét
szamarat
kecskét

Helyesírás. (Egyszer volt egy Mehemed, sose látott ... De mit?)

Mivel lehet csiszolni a gyémántot?
Szilikonnal
Vassal
Szilikáttal
Gyémántal

Helyesírás. (Gyémánttal)

Ki nem szerepel a "Dzsungel könyve"című könyvben?
Sir Kán
Balu
Szimba
Maugli


Helyesírás. (Egy szóköz hiányzik az idézőjel vége után.)

Ki írta "Gyere velem repülni szól a darázs a virágnak tapadj az ágra mellém szól a virág a darázsnak"?
Kölcsei Ferenc
Arany János
Petőfi Sándor
Weörös Sándor


Helyesírás. (Hiányoznak az írásjelek.)
Dátum: 2010.11.10. 07:44:06
Melyik eljárás nem alkalmzható fémlemezek egymáshoz rögzítésénél?

Pontheggesztés
Szegelés
Szegecselés
Csavarozás

Helyesírás. (alkalmazható, ponthegesztés)

Mi az a karavella?

kisebb, árbócos vitorlás hajó
középkori, három dobókockával játszott játék
édesség
emlős állat

Helyesírás. (árbocos)

Kik a Harry Potterben a három elválaszthatatlan jóbarát?

Harry, Ron, Hermione
Hermione, Parvati, Monstro
Malfoy, Harry, Lavender
Ron, Hermione, Crak

Helyesen: a Harry Potter könyvekben.

Mikor beszélünk harmadfokú hőségriadóról?

Ha az átlag hőmérséklet tartósan 25 fok
Ha az átlaghőmérséklet tartósan 27 fok
Nincs ilyen, hogy harmadfokú hőségriadó
Ha az átlag hőmérséklet tarósan 26 fok

Ha nincs ilyen, minek kérdezi?
Helyesírás. (tartósan)

Az Úton hazafelé c. filmnek hány része van?

3
1
2
4

Még forgatni fognak ilyen címmel filmet, tehát változni fog a helyes válasz.

Mikor volt magyarországon a rendszerváltás?

1988
1989
Nem volt rendszerválátás.
1990

Ha nem volt, akkor minek kérdezi?
Helyesírás. (Magyarországon)
Dátum: 2010.11.03. 18:26:51
Akkor ezek nem szakértelmek.
Dátum: 2010.11.03. 18:00:50
sziasztok!

Megmondaná valaki, hogyan fejleszthetők az alábbi szakértelmek (azaz merre vannak):
negatív aura, tüskés bőr, ellenálló bőr?
Dátum: 2010.11.03. 18:00:16
sziasztok!

Megmondaná valaki, hogyan fejleszthetők az alábbi szakértelmek (azaz merre vannak):
negatív aura, tüskés bőr, ellenálló bőr?