Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szigra

Oldal: 1
lehet én vagyok a helikopter és nem sikerült elsőre valamit megértenem, de ez téged nem jogosít fel a flegmaságra...... ha unod már a hülye, értetlen kérdezőket vagy belefáradtál, akkor talán add át a helyed valaki másnak ebben a munkában, amit végzel!
nem kötekedésből tényleg, de a szövegértéssel kinek van ilyen nagy baja?????? a jelenlegi pápa elég konkrét személyt fogalmaz meg, nevének kiírása nélkül is
bezzeg az jó kérdésként szerepelt, hogy 2009 decemberében hány világ volt a végzetúrban? jövőbelátó legyek vagy mi?
bár már írtam, de a vesszőparipám az a hány gyereke van Győzikének? című kérdés, ami elfogadott volt
ezen mi a rossz?

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.


Milyen nemzetiségű a jelenlegi pápa?

angol
olasz
francia
német
Nekem pl a legnagyobb bosszúságot az okozta idáig, hogy elutasították, azt a kérdésemet, hogy milyen nemzetiségű volt Teréz anya? (albán)
De az elfogadott kérdésként jelent meg nálam az egyik kvíznél, hogy hány gyereke van Győzikének?
Azért ez már tényleg durva szerintem... Mert az elsőt nem tudni is ciki szerintem és abszolút hozzátartozik az alapvető műveltséghez.... Bár lehet, hogy valakik szerint a Győzike is és akkor viszont már mindent értek
Nem fogadták el a feltett kérdésem, ami az volt, hogy melyik filmbem NEM szerepelt Sandra Bullock? Beírtam 3 filmet, melyben főszereplő és a Mátrix-ot, melyben ugye nem játszik. Ebben mi a rossz?
Oldal: 1