Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Typhoon

Oldal: 1234
Idézet: Byzon - 2009.01.18. 10:46:32
Azért, mert a kérdés értékelőjét kiborította, hogy ahelyett, hogy picit megerőltetnéd magadat és átfogalmazod a kérdést, pl.: Mit neveznek/neveztek emunak? valószínűleg simán jó lett volna. Más is találkozott ilyen jellegű korlátozásokkal, pl tiltott szó a származott is, de ilyenkor ha én ezt így írom be:
Melyik uralkodóházból szárma.zott II. Lajos király?
Na ezt úgy visszadobják, mint a huzat, és igazuk lesz! Ehelyett:
Melyik uralkodóházból való volt II. Lajos?
Na így simán elmegy és jó kérdés lesz. Ahelyett, hogy ilyeneken fennakadsz, inkább tanulj belőle, fogalmazd meg másképpen és mehet is.


Tudod én az emberekből mindig a jót feltételezem.
Amúgy ennek az értékelősdinek az lenne a lényege, hogy a valóban rossz kérdések kikerüljenek a játékból. Mert ha ennyire szigorúan vesszük a helyesírási hibákat akkor pl. minden olyan kérdést ki kéne dobálni aminek a válaszai nagy betűkkel kezdődnek és nincs a végén pont. Mivel mondat végén pontot kell tenni.
De én pont erről beszélek, hogy ez csak egy játék, semmi nem múlik rajta. Én csak békésen szeretnék játszani, ennyi....
Idézet: winnie - 2009.01.18. 10:36:33
Idézet: Typhoon - 2009.01.17. 22:55:54
"Mi az emu ????????????????????????

Speciális csákány
Egy állat
A világűr
Egy fegyverfajta

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak."

Ezt a kérdést tettem fel. Mi benne a helyesírási hiba ? Mert szerintem nincs benne! Ha a sok kérdőjel az akkor azt Miklóssal kell megbeszélni, mivel a kérdés minimum 15 karakter hosszú kellett, hogy legyen és ki kellett töltenem valamivel, hogy a gép elfogadja.
Ez nem az első eset, hogy kissé dedósnak érzem a társaságot !


ez pedig valóban a nap poénja ha túl sok a 15, akkor kérdőjelekkel töltjük ki és az a dedós, aki visszadobja:)


Akkor most tőled is megkérdezem! Miért nem lehet jónak elfogadni ? Miért zavar mindenkit ennyire pár kérdőjel ?

Ne haragudj de ezt a kérdésekbe való mindenáron belekötésnek érzem.

A helyett, hogy a saját igazadat szajkózod, inkább erre válaszolj! Egy jó kérdés miért lett rosszra értékelve pár plusz kérdőjel miatt ?
Idézet: Kocos - 2009.01.18. 10:25:19
Idézet: Typhoon - 2009.01.17. 23:32:12
Igen az volt a 2-es számú próbálkozás.
De örömmel látom, hogy a 3-as el lett fogadva.

De szerintem ezt a kvíz dolgot nem kéne ennyire vérre menően kezelni, mint ahogy Te kezeled!

Egyáltalán azt nem tudom mi a fenéért van benne ez a 15 karakteres szabály ?!


Sajnos Craslorggal kell egyetertsek, a gyonge kerdeseket tuzzel vassal irtani kell. A 15 karakteres szabay nagyon jo, mert az ertelmes kerdesfeltevesnek elofeltetele, hogy kepes legyel 2 szavasnal hoszabb kerdest megfogalmazni.


Akkor tán kezdhetnénk azzal, hogy az összes HKK-s, Harry Potteres kvízbe abszolut nem illő idétlenségeket gyorsan kiirtod míg a kvízbe abszolut illő álalános műveltséget feszegető kérdés feltevőjét nem kezded el piszkálni.
Te egy értelmes embernek tüntél amikor 4 szem közt beszélgettünk.....

És most törpenghetsz, hogy ki is vagyok ......
Idézet: ATILA2 - 2009.01.18. 09:37:31
Idézet: Craslorg - 2009.01.17. 23:59:57
Akkor ezt megdumáltuk. A craslorg név védett, így csak én lehetek
Értem már, hogy mit írsz, nem szokásom leugatni őket, de néha idegesít, mikor a 15 éves 3 évesként van jelen.


Na ismét kockák!

Talán el kellene vonatkoztatni más játékoktól!!!

Az ilyeneket hívták régebben szakbarbároknak!

Manapság egy L betűt hordanak a fejükön...



Érdekes figura vagy Te! Azt is leugatod aki melletted szól. Lásd 507. hozzászólásom.
Idézet: Petyus75 - 2009.01.18. 01:23:21
Sziasztok !

Tudna Valaki nekem segíteni, hogy miért kaptam " Rossz, hibás kérdés, érdektelen lexikális tudás " értékelést?

Az alábbiak közül, melyik autó a "legerősebb", ami a Lóerőt illeti ?

Mini Cooper S
Nissan 350 Z
BMW M5 *
Infiniti FX 35

Válaszokat előre is köszönöm!

További szép estét.


Szasz!

Ez azért tényleg elég spéci. Én nem sok kérdést dobok el de ezt én is eldobtam volna, mert annak ellenére, hogy viszonylag benne vagyok az autós témában még nem hallottam pl az Infiniti FX 35-ről. Ha mondjuk azt kérdezed, hogy Opel Astra, Ford Fiesta, Peugeot 206, Ferrari Maranello akkor még talán átmegy. Hidd el, hogy a legtriviálisabb kérdést is sokan elrontják.
Úgy értettem, hogy a 15 éves játékosokat le merik ugatni az idősebbek, pedig nem kéne.

Ha Te vagy a TF-en is Craslorg akkor tudom ki vagy és azt is, hogy hány éves.
Miért nem lehetett jónak elfogadni ?
Ha azt a kis zárójelbe tett kommentet nem vesszük akkor teljesen jó a kérdés!
Én nem tehetek róla a Beholder hülye szabályokat hoz. Ezt velük beszéld meg.
Én csak hamar le akartam zárni, de valaki folyton bele köt a teljesen jó kérdésembe.

Amúgy nem a kérdésveszítésen van a hangsúly hanem azzal, hogy hozzászoktál ahhoz, hogy 15 évesekkel játszol és én lényegesen több vagyok és visszaugatok, ha jogtalanul szórakoznak velem, de ez neked nem tetszik, hogy a Te cselekedeteidről is véleményt mer mondani valaki.

Az az egészben a durva, hogy nem a saját hibánkból brusztolunk itt hanem azért, mert szándékos bug van a játékban.
Igen az volt a 2-es számú próbálkozás.
De örömmel látom, hogy a 3-as el lett fogadva.

De szerintem ezt a kvíz dolgot nem kéne ennyire vérre menően kezelni, mint ahogy Te kezeled!

Egyáltalán azt nem tudom mi a fenéért van benne ez a 15 karakteres szabály ?!
Szerintem meg az a röhej, hogy teljesen jó kérdések mondvacsinált indokok miatt el vannak dobálva, és a HKK-s meg Harry Potteres kérdések tömkelege ömlik a játékban.

Arra alapozva, hogy nincs autója, lehet, hogy valaki meg nem látta a Harry Pottert nem ?!

Továbbá azt is dedós dolognak tartom, hogy azért, mert szóváteszem a véleményem kapok egy 1-2-es értékelést és utált személy vagyok 6 hozzászólással.

Gratulálok mindenkinek!
"Mi az emu ????????????????????????

Speciális csákány
Egy állat
A világűr
Egy fegyverfajta

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak."

Ezt a kérdést tettem fel. Mi benne a helyesírási hiba ? Mert szerintem nincs benne! Ha a sok kérdőjel az akkor azt Miklóssal kell megbeszélni, mivel a kérdés minimum 15 karakter hosszú kellett, hogy legyen és ki kellett töltenem valamivel, hogy a gép elfogadja.
Ez nem az első eset, hogy kissé dedósnak érzem a társaságot !
Dátum: 2008.12.13. 07:30:45
"Hol lesz a 2010-es VB?

Anglia
Olaszország
Chile
Dél-Afrika"

És tessék mondani milyen sportágban ?
Dátum: 2008.12.12. 12:57:48
De továbbmegyek. Focis kérdés nem túl speciális, síugrós kérdés meg igen ?! Miért? Mert nem nézi senki a síugrást ? Én meg a focit nem nézem, nekem meg az a speciális. Ilyen alapon el lehetne dobálni minden kérdést.
Dátum: 2008.12.12. 12:53:57
Ok. Értem én. Pedig szándékosan tettem fel könnyen kikereshető kérdést, de akkor mostantól jönnek az általános műveltségű kérdések méghozzá úgy feltéve és olyan témában, hogy azt ne lehessen kikeresni sehol.

Idézet: Zoltanszon - 2008.12.12. 12:47:02
Igazad van, 2 perc alatt rákereshető attól függetlenül ez még speciális. Bár nekem a HKK is az. Sőt, bát tegnap játszottam vele, mégsem kérdezem meg, hogy Command and Conquer Generals: Zero hour-ban milyen előnyt kap General Malcolm Granger. Pedig ez is kikereshető nagyon könnyen...
Dátum: 2008.12.12. 12:39:42
Igen pont ezt kérdezem én is, hogy el kéne dönteni, hogy más játékokból írhatunk kérdéseket vagy nem. De akkor döntsük el, mert ne az legyen, hogy az egyikből igen a másikból nem.

Idézet: Lady Arkon - 2008.12.12. 12:34:53
Melyik játék stílusa nem FPS?
Archlord
Crysis
Quake
Half Life

Mi az az FPS?Speciális.

Mikor jelent meg a HKK kártya játék?
1994
1995
Nem tudom!!!
2001

Hogy lehet ilyen válaszokat adni egy kérdésre.Arról nem is beszélve hogy speciális.
Dátum: 2008.12.12. 12:29:31
Szerintetek ez a kérdés túl speciális ?

Milyen típusú mágia nincs a Heroes of Might and Magic 5 című játékban ?

Summoning
Control
Adventure
Light

Na csak azért kérdezem, mert ha a HKK legbelső bugyraiból is kérdeznek és az jónak van minősítve, akkor úgy gondoltam, hogy egy másik fantasy játékból feltehetek általános kérdést. Arról meg nem is beszélve, hogy az én kérdésemnek kb.20 másodperc alatt utánna lehet nézni a neten, de annak, hogy minek a kijátszásához kell mittomén milyen komponens annak nem nagyon.
Én látom rosszúl ?

Mert nagyon olyan érzésem van, hogy csak azért értékelte valaki rosszra a kérdést, mert nem tudta a választ!
Oldal: 1234