Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shegorath

Oldal: 12
Dátum: 2010.01.25. 18:41:57
Egyszerű kérdésem van:
Kinél lehet reklamálni a kvízkérdések miatt??!! Átkozottul idegesítő, mikor a helyes válaszokat visszaküldik, mint hibás, utolsó két példa:

Minek a jele a körbe foglalt A betű?
Anarchia *
Arisztokrácia
Allah
Ateizmus

Mi hátárolja kívülről a szemet?

Ínhártya
Érhártya
Ideghártya
Üvegtest

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Könyörgöm, mi ezen a nem egyértelmű? Kihez fordulhatnék ezekkel, mert ez már a sokadik ilyen alkalom, az első hármat négyet még elnézi az ember, de ezzel együtt már elég sok LE-től estem el.
Dátum: 2008.11.12. 15:34:01
Egyszer rám szállt egy nálam kb. ötször erősebb játékos, amikor megkérdeztem, hogy ugyan már miért kell kiklopfolni, közölte, hogy ájultra akarja verni szegény állatkám. Aztán észbe kapott és LE-t meg őskövet ajánlott, de leállítottam, ami az enyém, az szent (de sajnos nem sérthetetlen). De persze a rá következő napon ájultra ölte szegény goblin vajákosomat és egy füst alatt engem is az exterminatus kegyében részesített, mire hazaértem gimiből, addigra már volt két vagy három támadásom tőle, az utolsóval érte el célját. Az állatom meg sem gyógyulhatott, hárman betámadtak és persze úgy levertek, ahogy azt kell (gondolom említenem sem kell, hogy hozzájuk képest max az alláma rangot érhetem el, nagyon táposak voltak). Sajnos nem minden játékos olyan segítőkész...
Dátum: 2008.11.11. 17:29:57
Kössz szépen, viszonoztam!
Dátum: 2008.11.11. 15:34:10
Áh, most vettem csak észre, hogy Irritáló jelzőt kaptam. Megnéztem a korábbi kommentjeimet, valaki végigment rajtuk 1-es értékeléssel...

Ha baja van, nekem írjon, abból nem tudom meg, hogy min kellene változtatnom, hogy elégedett mosollyal lepontoz.
Dátum: 2008.11.11. 15:27:28
Ma van a Halálnapom. Szülői értekezlet a gimiben... már készítem a ciánkapszulát!
Dátum: 2008.11.08. 17:36:13
Azt azért valaki magyarázza meg, hogy a GOBLIN VAJÁKOSom miért számít állatnak?! Szegénynek is vannak jogai! (meg már jó sok sebe is...)
Dátum: 2008.11.07. 21:18:56
Kössz, de nekem sikernek az számít, ha bejelentkezek és háromnál kevesebben ütöttek meg Nagyon csépelnek...
Dátum: 2008.11.06. 15:22:21
Éljen a demokrácia, mi?
Én most az animékra (bocsánat a helyesírás miatt, nem tudom, hogy írjam...) álltam rá elég radikálisan: összes Trigun, Cowboy Bebop, a Full Metal Alchemyst fele (nem tetszett annyira, hogy megnézzem a többi 25 részt is) és most a Bleach-be kezdtem bele, pedig korábban nagyon lenéztem ezt a műfajt, de néha sokkal jobbak, mint az igazi filmek! Az egészben az az érdekes, hogy három éve nem néztem TV-t.
Az a baj, hogy az igazán szép alkotásokat, a mangákat nem lehet sorozattá alakítani, éppen kivételes látványviláguk miatt (csak egy példa: D a vámpírvadász).
Dátum: 2008.11.04. 15:04:35
Áhh, nem megyek Így is elég sok időmet emészti fel! Meg 400-adik vagyok kb. 6800-ból, ilyen jó eredményem még nem volt netes játékon, nem hagyom ott.
Dátum: 2008.11.03. 15:11:16
Nem biztos! Szerintem amelyik közelharcra kap bónuszt (azt hiszem rubint) a legjobb, mert harcban csak egyszer varázsolhatok (na jó,azért az is odapakol!), míg ütni azért lehet néhányszor.
Dátum: 2008.11.02. 14:00:00
Viszont, ha egy smaragd megküld egy kellemes kis méregfelhővel, vagy valami hasonló varázslattal, akkor, ha szerencsés, akár abban az egy körben eldöntheti a csata kimenetelét. Mondjuk, ha gyémánt vagy, akkor alig vesztesz LE-t, de mint tudjuk, a győzelem a lényeg!
Dátum: 2008.11.02. 07:17:13
Szerintem nincs semmi pláne a gyémántban, én a smaragdra esküszöm! Persze lehet, hogy a te játékstílusodnak az felel meg.
Dátum: 2008.11.01. 14:48:37
Én játékért elvből nem adnék ki pénzt... (tudom, te ajánlásból kaptál, félre ne értsétek)
Dátum: 2008.10.28. 21:20:52
Szövetségen belül szerepjátékoztok? Mi igen, csak az egyik csávó nem kicsit késik, ígyhát elkezdtük nélküle...
Dátum: 2008.10.27. 08:58:19
Téma? Tudok egyet:

Amióta elindult a játék (2008.09.22, asszem) játszok vele, aktívan, de néztem ,hogy vannak olyan játékosok (bocs a szóismétlésért, reggel van és még nem volt meg az intravénás koffein), akik már nálam több szinttel magasabbak, van kb. 217 tulajdonságösszegem, ők meg mindjárt 300-on lesznek! (na jó, talán 280...) Ezt hogy? Milyen nem evilági shaolin technikát használnak? Mert prémmel nem lehet így fejlődni (szerintem, javítsatok ki ha tévedek, nem vagyok fizetős)! Lehet, hogy még többet kéne játszanom és nem Trigunt kéne néznem...
Dátum: 2008.10.23. 21:45:55
Peeeeeeeeerrszeee, majd regelek a 2-es szerverre is, hadd szóljon!!! Így sem elég addiktív...
Dátum: 2008.10.13. 17:26:14
Egy végzetúr táborát közelítetted meg észrevétlenül. Könnyes szemmel búcsúzik állatától, ami egy kígyóféreg. Mellette már ott áll új kedvence, egy jóval nagyobb teremtmény. A távozó idomított állatot követed, majd a tábortól tisztes távolságban, zsákmányul ejted (+111). Maradtál volna a gazdáddal, te szerencsétlen lény! +6 TP

Brühühü, micsoda dráma, micsoda szenvedés...
Dátum: 2008.09.29. 15:24:08
LOL
Dátum: 2008.09.27. 17:17:56
Trei, a válasz egyszerű:
Ő FIZET, TE NEM!
Oldal: 12