Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Seligen

Dátum: 2008.10.27. 11:17:31
Nem lenne rossz, ha a szövetségek belső fórumán is használhatnánk legalább a szövegformázó tag-eket, plusz a link tag-et.
Dátum: 2008.10.21. 22:11:10
A Balaton vízfeleslegét melyik folyó vezeti le?

A helyes válasz:Sió

Bakker, a Sió nem folyó, hanem csatorna!
A Sió a Dunába vezeti a Balaton vizét, tehát a Duna az a folyó ami levezeti!
Természetesen ez is szerepel a válaszok közt!
Dátum: 2008.10.19. 20:08:35
Mikor nyert olaszország világbajnokságot?

Egyrészt Olaszország,
másrészt milyen vb? Snooker, hoki netán véraláfutás-vb?

thx kedves kérdező!
Dátum: 2008.10.19. 07:43:06
Az alábbi megválaszolt/feltett kérdés arányom alapján még lenne 1 feltehető kérdésem:

Eddigi kérdéseid értékelései: 18 jó, 1 rossz, 0 törölni.
Eddig 628 kérdésre válaszoltál helyesen. Még 2 helyes választ kell adnod ahhoz, hogy te is kérdést írhass.
Dátum: 2008.10.19. 07:26:30
Az én mai gyöngyszemem:
"A Számítógépben hány ikon fér normális esetben az ''Asztalra'' ?"

Az egy dolog, hogy mi az, hogy "számítógépben", aztán hogy nem írta melyik platformon, de ez a gyökér még nem állított felbontást a képernyőjén és nem változtatta az ikonméretet!!!
De még ha windows-xp-ről is lenne szó, külön felrakott videókártyadriver nélkül, akkor is 560x480 és a 800x600 felbontások jöhetnek szóba!

Aztán:
Melyik bank színe a sárga?
Hát gondolom amelyikről a bolondok nem nyalták le a festéket!

Ezúton is köszönöm az alkotóknak!
Dátum: 2008.10.17. 14:56:11
Nem a legjobb ötlet a pontozást teljesen a fórumozók kezébe adni!
Olyan következményei lehetnek mint a kvíz értékelésnél, azaz visszaélésekre ad lehetőséget.
Honnan tudjátok, hogy egy adott fórumozó jogosan értékelődött e le, ill. fel?
Ellenőrzi valaki az értékelt hozzászólások jogosságát?
Persze a nagy számok törvénye bejönne, de egyenlőre nincsenek nagy számok, nagyon kevesen értékelnek.
Dátum: 2008.10.17. 11:30:41
Hatsepsut!

Javaslat: A kérdéshez tartozó értékelést külön, a kérdés megválaszolása után legyen elég elküldeni!

Másrészt alapból ne értékelhessen bárki, hanem egy kis "bizonyítás" után, pl. szintenként bizonyos jól megválaszolt kérdésaránynál.

Ha nagyon továbbmegyek, szerintem a jó kérdésfeltevők közül válasszatok értékelőket, akik akár megkapják külön a friss kérdéseket, vagy akár vadászatkor mondjuk minden második ilyen friss kérdésként megy, és néhány kiválasztott szempont szerint értékeli az adott kérdést, ha a kérdés minősége megfelelő, hogy bejusson az adatbázisba, akkor kerüljön át csak a populáris részbe.
Dátum: 2008.10.17. 11:19:30
A "Mit jelent a "Dungeon"?" kérdést kérem áttenni az azonnal törölni kategóriába.
Két lehetséges válasz a 4-ből: börtön és kazamata.

Íme egy netes szótár eredménye:
DicFor Desktop:
Találatok
dungeon
* (vár)börtön
* földalatti börtön
* kazamata
Dátum: 2008.10.16. 21:48:40
Mókás, hogy amikor az "Üzenet elküldése" gomb fölé viszem az egérkurzort, a help-buborék azt írja: "604 LE építés után fog nőni eggyel."
Dátum: 2008.10.14. 20:32:26
Fáradhatatlanul épülünk, megállíthatatlanul fejlődünk.
Közeli célunk, a szövetség mágiafolyamainak rendezése egyre elérhetőbbé válik.
Lépj be ebbe a neurális hálózatba, segíts létrehozni a világ legkomplexebb katalizátorát!
Jelentkezz GARABONCIÁSNAK!
Dátum: 2008.10.14. 17:40:04
100%-os karaktereket támadok
Dátum: 2008.10.14. 15:20:53
Oké, elárulom: 7.szintű vagyok, így az egyel magasabb szintű az 8. Mégis 1 TP-ket kapok, héha kettőt, gondolom ekkor jön be a "szingularitás"...
Dátum: 2008.10.14. 15:04:49
Könyörgöm, valaki árulja el, mi alapján kapom a tapasztalati pontokat!!!

Ez az 5 TP-s küldi megőrjít!
Felizzadtam a szinguláris ismereteimet 5-re, feltuningoltam a tulajdonságaimat, mégis, mikor magasabb szintűt támadok, vagy laposra vernek, vagy kínkeservesen legyűröm az illetőt és kapog 1 azaz EGY nyamvadt TP-t! Ha dühömben keresek alacsonyabb szintű antitáp Végzeturat, egy csapással lecsapom ájulásba és kapok 3 TP-t!

Hogy a csudába van ez??? Mi dönt???
Teljesen igazságtalannak és következetlen rendszer!
Dátum: 2008.10.13. 17:23:47
Ráadásul a hallócsontocskákat lehet 3-nak venni, ha már úgyis szerepel egy kérdés ami az ember legkisebb csontját (az üllőt) firtatja.
Dátum: 2008.10.13. 13:51:19
Ez már felmerült korábban, de szerintem nem jól gondolkodtok.
A kérdésben semmi nem utal a kerekítésre.
Ugyanis ha 5 fele 3 lenne akkor 5 hat lenne, ha 5 hat lenne akkor 10 tizenkettő lenne és 12-nek a harmada pontosan 4.
A kérdésben semmi nem utalt a tizedesekre és kerekítésükre!
Dátum: 2008.10.12. 21:14:15
Én eddig az összes SGA részt láttam és esküszöm nincs az Atlantisnak űrhajója, van valami Ugrónak nevezett rövidtávú közlekedési eszköz, de az inkább űrsikló. A földről érkező Aszgard teches űrhajónak meg Prometheus a neve és ez mintha nem pocsolyaugrót jelentene.
Dátum: 2008.10.12. 20:35:29
Más tészta, hogy úgy kell leírni, hogy: Subcoccinella vigintiquatuorpunctata
Ráadásul ez a lucernaböde.
A jól ismert katicabogarunk, a hétpettyes katicabogár: Coccinella septempunctata
Ismét valami agyatlan barom aki ezt jó poénnak tartotta.
Dátum: 2008.10.12. 13:15:26
Jelezhetnétek a pihenésnél állandóan, hogy mennyi lehetőségem van még, pihenés alatt is, a vadászatnál pedig azt, hogy mikor kapom következő cselekvéspontot, ne csak mikor már nincs.
A fegyvert, páncélt, pajzsot, varázslatot tényleg jó lenne "üresbe tenni" főleg ha kufárhoz megy az ember valamit lecserélni.
Dátum: 2008.10.12. 13:09:03
Például azért, mert hihetetlen baromságok átcsúsznak a rostán, az ő normális kérdésük meg nem.
Dátum: 2008.10.12. 13:07:03
Na nekem, pl. tetszik a kérdés, és ha Steve Buscemi a helyes válasz, akkor minden rendben van a kérdéssel, max. sok lükét fogtál ki első értékelőre