Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2010.09.28. 07:37:18
Bugos a kvízolimpia én sem kaptam, meg a jutalmat.
Dátum: 2010.07.24. 11:14:07
*Vorluk* halál kristállyal rohangál a variában remélem csak hiba...
Dátum: 2010.03.19. 08:49:10
Sziasztok

Pár napja kiírtam, hogy abbahagyom, és most adódott egy vevő, szóval szeretném megköszönni mindenkinek a játékot. Jó volt ez a másfél év, de bevallom kicsit meg is könnyebülök most. Hogy miért? Meguntam... szinte minden toplistán első oldalon vagyok (küldetések száma, teljesített kalandok, helyes kvízkérdések, sebzés, építés, győzelmek száma, állat szintje stb.) Kijelöltem még régen, hogy akkora LE diffet szeretnék, mint Jerikó. Megvolt. Utána hogy akkorát, mint Tiamat. Megvolt. Most már nem nagyon tudok mit csinálni.

Entitások terén nemsokára elérem a 60-at, nézegettem hogy miket szedhetnék ki a 75/80-as kincstáblából. Pár perc után rájöttem, hogy egyáltalán semmi nem kell. Ok, nézzünk feljebb, 95-öst dob most a szövetségi - dettó semmi. Egyszerűen a két legjobb kincs a Szürke lélekrabló (40% lélekszívás) és a Géniusz lánc (25 IQ) megvan. Nincs már miért küzdeni.

Nullás szingulárisom van, és több száz CSP tartalékom, mégis folyamatosan haladok előre a toplistán. Ebből arra következtetek, hogy körülöttem már senki nem játszik napi szinten. Küldetések terén ugyanazt csinálom minden nap, megvan a ritmus. De hónapok óta ugyanaz, semmi változás. Minek? Megvan a 400-as kritikus. Meddig növeljem? 500-ig? 600-ig? Egyre inkább nyűggé vált a játék.

Kifutott a játék alólunk, ez ok. Nem az a baj hogy kiszaladt, hanem hogy a játékvezetés nem tett semmit ez ellen. Mikor hallottunk a szövetségi városokról? A tavaly őszi Beho találkozón. Azóta eltelt majdnem fél év. Mit csinál most Miklós? Kvízválaszokat kategorizáltat velünk LE-ért, hogy ezeket utána más játékban is felhasználhassa. Egyáltalán nem látok semmi fejlesztést sajnos.

Régen a nagyfórumon rengeteg vita, pezsgő élet volt. Több ezer hozzászólásom van itt (talán az egyik legtöbb), ismerem fejből a játék minden részletét, de manapság már semmi új téma. Hónapok óta szinte nem is szóltam hozzá semmihez - nem volt mihez.

V1. Asmodeus Mortimer, 97. szint
Dátum: 2010.03.19. 07:11:28
Nem egyedi hiba, én is jeleztem már, Baraty azt írta nekem hogy már foglalkozik vele.
Dátum: 2010.03.18. 07:46:34
Tegnap reggel beírtam ide egy hibajelentést, miszerint rossz a portyázás. A hozzászólásom szőrén-szálán eltűnt. Midian is reagált rá valamivel később (Tegnap, 09:03:20), az ő hozzászólásából is eltűnt a beírásom idézése.

A hibát azóta kijavítottátok, de ezt a hozzáállást nem teljesen értem, ilyet itt még nem tapasztaltam.
nemtom ti hogy vagytok vele, de nekem ilyenek után az egész játéktól elmegy a kedvem. Minek kattintgatok naponta? Semmi értelme már.
Dátum: 2010.03.05. 10:29:32
Tökmindegy mit írsz oda, úgyse olvassák el.

Én egyből kiraktam, hogy 30. szint alatt NE JELENTKEZZ. Semmi hatása, ugyanúgy jönnek az 1. szintű emberkék.
Dátum: 2010.03.03. 23:27:30
fogod és átirod az URL címben a százalékot.
Dátum: 2010.03.03. 13:32:35
Világosszürke alapon fehér betű nem nyerő kombó.

Dátum: 2010.03.02. 17:57:19
Nem arról van szó, hogy tetszik valami vagy nem tetszik, hanem hogy olvashatatlan.

(Egyébként ez a szürke-fekete szinösszeállítás szerintem sokkal jobban illene egy űrhajós sci-fi játékhoz.)
Dátum: 2010.03.02. 16:30:40
Igen, írtam is hogy explorer.

De most komolyan, azért váltsak böngészőt, hogy olvasható legyen egy oldal? Ha nálam olvashatatlan, akkor több száz másik embernél is.
Dátum: 2010.03.02. 15:50:53
Én egyszerűen nem látok. Ki kell jelölnöm a szöveget, hogy el tudjam olvasni.

http://kepfeltoltes.hu/100302/olvashatatlan2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Dátum: 2010.03.02. 15:46:29
Ki találta ki ezeket a szürke alapon fehér betüket? (Explorer)

http://kepfeltoltes.hu/100302/olvashatatlan_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Dátum: 2010.03.01. 16:31:34
Attól, hogy lila helyett piros vagy zöld lesz a lap, még nem csökken a játékot elhagyó emberek száma.
Dátum: 2010.02.25. 09:56:19
Igen, a sebzés százaléka a szívás, szóval akár 443-at is elvihetett volna egy csapással, ha van nála ennek ötszöröse, 2215 LE. Amikor te támadsz akkor a transzcendális projekció sem véd.

Ha van 10%-os védelmed akkor 70%-ot vihet.
Dátum: 2010.02.24. 22:19:32
"94. fejezet
Jutalom vagy büntetés?

A Szent egyik alvezére előtt állsz. Az alacsony termetű végzetúrő közelében már az első találkozásotokkor is rosszul érezted magadat. Azt beszélték róla, hogy ő a testvériség vezetőjének a jobb keze, és ha a Szenttel valami szörnyűség történne, akkor ő venné át a tanítványok irányítását. Egy dolog viszont mellette szól: biztos lehetsz abban, hogy ki nem állhatja Kríszisz nagyurat, a tanítványok kémfőnökét. Kríszisz megfogadta, hogy megöl, és biztosra veszi, hogy te a Asmodeus Mortimer horda kémje vagy."
Dátum: 2010.02.22. 19:25:18
Te szimplán farmkarakterekkel számolsz, őket valóban kiszűrné egy jó drága lélekgyémántos tárgy. De a játékot abbahagyó embereket nem, és ezeknél a karaktereknél minden erőforrás megvan, ami egy átlag játékosnál, mégsem úgy viselkednek mint azok.
Dátum: 2010.02.21. 15:31:16
Az elején pl. benn volt az egymás utáni 30 helyes kvízválasz is (naponta megcsinálható), ráadásul nem egy, hanem 3 dukát járt minden teljesített ismételhető küldetésért.
Dátum: 2010.02.10. 22:31:50
Ellenfeled:
tüskés gigaféreg - 115. szintű torzszülött
Te nyerted a csatát, jutalmad 563 lélekenergia és 32 TP!

Ellenfeled:
lávasárkány - 115. szintű torzszülött
Te nyerted a csatát, jutalmad 776 lélekenergia és 32 TP!

Ezek korántsem könnyű csaták, mindegyikben több ezer életpontot sebződőm. Egy LE próba egy kalandban már több, mint 3e LE-t elvisz. Ehhez képest borzasztó kevés a kalandok csatái során kapott mennyiség. Valami arányosság nem lenne rossz.
Dátum: 2010.02.07. 21:38:28
Ha nagyobb a szerencséjük a tiédnél akár 30% esélyük is lehet az elkerülésre. És érdektelen, hogy 150-nel vagy 1500-al nagyobb az IQ-d.